Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben, ha ez lenne a ferjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van, h par eve megismerkedtunk,egymasba szerettunk. gyermekunk szuletett, kozos hazat vettunk majd megszuletett a masodik gyermekunk. Ez 4 ev leforgasa...de megsem volt ez mimd olyam konnyu amig nem sikerult hazhoz jutni eloszor a szuleinel eltunk a terhessegem alatt is, ahol szornyen bantak velem, kibeszeltek, irigykedtek, biztattak ellenem sot az ellen is h megtartjuk e az elso gyermekem..a masodiknal be sem jottek a korhazba megis ugy teszunk mintha misem tortent volna,minden hetvegen jon es szivesen latjuk. vagy karacsonykor a minosegibb etelek a ferjem tesojanak es parjanak volt elrakva,messze elnek innen,de meg a gyerekeinket se kinaltak azzal amivel a ferjem tesojat.. Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.. Jo ezt mar nagyabol valtoztattam rajta. De most tett egy olyat ami folott valoszinu h mar nem tudok elnezni. Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!!!es most varom a gyogyszer hatekony s majdnem 65 ora elteltevel vagy sem!!

Atverve erzem magam:(( azt meg tudno illik, hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar. Pedig regen orakig birta..

+azt is tudni illik, hogy igazabol imad minket nekem is a vilagon mindembem segit mindent nekuk aldoz magan sporol.


2018. jan. 25. 06:56
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Ja es nodoki mondta hagyak ko egy hetet,de ez amugysem megbithato gyogyszer csak mivel volt tejem ami par napja apadt el, azert ezt irta fel.de mar kertem idopontot, hogy erosebb gyogyszert kapjak.
2018. jan. 25. 09:22
 32/48 anonim ***** válasza:

Milyen doki ír fel egy fogamzásgátlót, ami nem véd teljesen?

Szerinted?

2018. jan. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Ja es meg egy, annak aki azt irta, hogy nemcsoda h hamar elmegy mert ritkan van az aktus! Hat nem tudom neki tobb mint egy ev utan hiaba minden este volt szex akkor sem birta tovabb!!lenne e kedve ennyi ido utan is par percre leoltozni!!
2018. jan. 25. 09:24
 34/48 A kérdező kommentje:
Nacrez.. Olvass utanna. Gyenge gyogyszer amely szoptatas alatt ved meg
2018. jan. 25. 09:24
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, én elolvastam ennek a fogamzásgátlónak a használati utasítását és még ebben sincs olyan, h "Ha elfelejti bevenni a gyógyszert, akkor hagyjon ki 7 teljes napot". Beillesztem ide az adott mondatokat, h lásd, h ezzel csak CSÖKKENTETTED a hatását. Nem rosszmájúságból, de kb te tabletta mellett is azért estél teherbe, mert nem szedted úgy ahogy kell. Ennyi!


"Ha elfelejtette bevenni a Nacrezt

Ha kevesebb, mint 12 órás késésben van a tabletta szedésével, a Nacrez megbízhatósága fennmarad. Vegye be a tablettát a lehető leghamarabb, majd vegye be a következőt a szokásos időpontban. Ha Ön 12 órát meghaladó késésben van bármelyik tabletta bevételével, a Nacrez megbízhatósága csökkenhet. Minél több egymást követő tablettát hagyott ki, annál nagyobb a fogamzásgátló hatásosság csökkenésének kockázata. Vegye be a lehető leghamarabb az utolsó kihagyott tablettát, majd vegye be a következő tablettát a szokásos időpontban. Ez azt jelenti, hogy Ön ugyanazon a napon esetleg 2 tablettát vesz be. Használjon kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. gumióvszert) is a soron következő 7 napban a tablettaszedés mellett. Ha a tabletta szedésének első hetében hagyott ki egy vagy több tablettát és együttlétre került sor még a tabletták kihagyása előtt, fennáll a teherbeesés kockázata. Kérjen tanácsot orvosától."

2018. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Aham, találtam egy olyan részt, h bármikor abba lehet hagyni: "Ha idő előtt abbahagyja a Nacrez szedését

Bármikor abbahagyhatja a Nacrez szedését, amikor csak akarja. Attól a naptól kezdve, amikor abbahagyta a tabletta szedését, nincs többé védve a teherbeeséstől.", de szerintem ezalatt sem azt értik, h 1 hetet kihagysz, majd szeded újra, ert a hormonjaidnak nagyon odaba...ol.

2018. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
A nogyogyaszra halgattam. Azt hiszem valtatom kell
2018. jan. 25. 09:57
 38/48 anonim ***** válasza:
83%

Nekem rendes fogamzásgátlóm volt, és így tisztán emlékszem rá, hogy az egy hét kihagyást maximum a 3. héten elfelejtett tabletta mellett lehetett csinálni, hogy előbb jöjjön meg. De ezesetben is oda volt írva, hogy kell kiegészítő védekezés. A többi héten a kihagyott bogyót pótolni kellett minél előbb, és végig máshogy is védekezni. Tehát teljesen mindegy melyik opciót választottad, akkor is kellett volna védekezni.


Amúgy meg az egész szituáció annyira nevetséges. Miért gondolod, hogy nemes dolog, ha a férjed taj paraszt családja viselt dolgaiért nem mondasz semmit és nem állsz ki magadért? Szerinted ez dicséretes dolog? Szerintem nem. Szerinted jó férj, és jó apa, és jó a kommunikáció, de azt már nem MERI elmondani, hogy beléd élvezett? Miért, mi történt volna úristen...


Neked van bruttó két kiskorú gyereked, meg egy harmadik nagykorú anyámasszony katonája, aki úgy tűnik annyira retteg a konfliktustól, hogy inkább meghalna, semmint, hogy beleálljon.


Bölcs választás és döntések sorozata. Most meg csodálkozol, hogy csak a xar vesz körbe. Tényleg meglepő. Ja nem...

2018. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

A kerdesbe írtam, hogy en nem olyan vagyok hogy csendbem szoljak, en igenis szolok!csak a ferjem marad csendben, engem duhit a legjobban, de nem tudok mit tenni. A bizalom megtort, de mivel szeretjuk egymast tullepunk ezen is, o is elfogad es en is ot! Tudom kellett volna kiegeszito vedekezes! De mar banom, hogy kiirtam a sztorit. Mert mindenki okoskodni tud, pl mindenki olyan biztonsagosan szexel, de azert dugiba bevesz evente egy ilyem gyogyszert, roszabb esetbe vetet 5×. Mindenkinek tokeletes a parkapcsolata is. Itt senki nem hibazik. :D en tudom h szeret a ferjem, volt h munka utan hazajott fozott gyereket ellatot, csak hogy tudjak keszulni az erettsegire. Pl. Vagy sirt mikor hallotta, mekkora fajdalmakat erzek szules kozben. Sokszor felkel helyettem a gyerekhez, es elturi a kirobbano termeszetem. Orulok h O a ferjem, es banom h tanacsot kertem ilyen okoskodo tyukoktol. Igen hibaztunk, de vedekeztunk es nem mint mas h uh "meny belem nyugodtan" mi gyogyszer mellett is megszakitasosan.. De ti meg gorenyek vagytok karorvendo nevetseges okoskodo szetcincalt verek. Akinek nem inge.. Ne vegye magara

Ui: mindenki a sajat ("tokeletes") haza tajan sepregessen!! ;)

2018. jan. 25. 10:39
 40/48 anonim ***** válasza:
83%
A nőgyógyászod, ha ilyet tanácsolt, egy dilettáns. Elég lett volna elolvasni a használati utasítást. Megszakításos védekezést engedni egy olyan embernek, aki ritkán szexel és akkor is gyorstüzelő... ezt meg hívhatjuk oroszrulettnek is. Amúgy neg tök jó, hogy legalább imád titeket. Ha már minden más szar a kapcsolatotokban, ami máshol alap, legalább ezzel vígasztalhatod magad.
2018. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!