Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben, ha ez lenne a ferjetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az van, h par eve megismerkedtunk,egymasba szerettunk. gyermekunk szuletett, kozos hazat vettunk majd megszuletett a masodik gyermekunk. Ez 4 ev leforgasa...de megsem volt ez mimd olyam konnyu amig nem sikerult hazhoz jutni eloszor a szuleinel eltunk a terhessegem alatt is, ahol szornyen bantak velem, kibeszeltek, irigykedtek, biztattak ellenem sot az ellen is h megtartjuk e az elso gyermekem..a masodiknal be sem jottek a korhazba megis ugy teszunk mintha misem tortent volna,minden hetvegen jon es szivesen latjuk. vagy karacsonykor a minosegibb etelek a ferjem tesojanak es parjanak volt elrakva,messze elnek innen,de meg a gyerekeinket se kinaltak azzal amivel a ferjem tesojat.. Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.. Jo ezt mar nagyabol valtoztattam rajta. De most tett egy olyat ami folott valoszinu h mar nem tudok elnezni. Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!!!es most varom a gyogyszer hatekony s majdnem 65 ora elteltevel vagy sem!!

Atverve erzem magam:(( azt meg tudno illik, hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar. Pedig regen orakig birta..

+azt is tudni illik, hogy igazabol imad minket nekem is a vilagon mindembem segit mindent nekuk aldoz magan sporol.


2018. jan. 25. 06:56
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Mert mit irtam amivel arra ertetted h szar a kapcsolatunk? :D hogy szegyelte magat es hibazott h nem mondta el?! Minden ember hibazik. Mimden embernek van hibaja es ha szeretjuk elfogadjuk.. O olyan h nem bantja meg a szeretteit, de ha olyat tesznek nem is koszon az utcan sem, egy ideig. Unnepeljuk az evforduloinkat, kozos programokat tervezunk, sokat nevetunk es megbeszelunk mindent(elso eset h elhalgatott valamit) ugyhogy torodj te az elettelen eleteddel nem is tudsz mindent csak reszleteket es ilyet irsz.?! Szanaas Vagy
2018. jan. 25. 10:48
 42/48 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha olyan "tökéletes" és minden oké a kapcsolatoddal, h mindent megtudtok beszélni, akkor miért írtad ki a kérdést? :D Miért is nem vele beszéled meg? Egyébként meg nem mindegy, h mit hallgat el... Szerinted kicsinység, h beléd megy el, kockáztatva azt, h teherbe ess? Szerintem ez nem olyan dolog, mint pl., h 2 sör helyett 3-mat ivott meg... De te tudod! És itt senki nem okoskodik, senki sem tökéletes a kapcsolata. Te szajkózod, h minden rendben van vele, jó ember stb. de a kérdésedből nem ez látszódik, h annyira rendben lenne minden. Meg, h mindig mindent megbeszéltek. Kérlek... Aki mindent megbeszél a másikkal, az nem ide ír...
2018. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Az az elso eset, hogy nem mondott el rokton valamit!!!!! Nem tudom mitevo legyek. Jo a kapcsolatunk, nem ertem miert halgatta el amikor tudja, hogy megtudtuk volna beszelni. De hibazott. Ezen a ki___ott, oldalon senki nem hibazik basszus, itt mar haboru van mindenki tamad. Nem kis dolog igy van azert irtam ki h kibeszeljem magambol, gyesen vagyok itthon a ferjem megbanast mutat bocsanatert esedezik, de nem tudom mit tegyek, hisz ilyen meg nem volt. Azert mert egy hiba esett a kapcsolatunkon mindenki ugy gondolja h ez szar rossz stbb...
2018. jan. 25. 11:01
 44/48 A kérdező kommentje:
Nem vitazom tovabb.. Eljetek a "tokeletes eletetek" tovabb. Sziasztok!
2018. jan. 25. 11:05
 45/48 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgess vele. H miért hallgatta el. Ha beszéltél vele, akkor mit mondott?

Én az "ordibálásodra" tippelnék, mert valahol mintha írtál volna, h ő inkább elmegy félre, h nyugodj meg és ilyenek. (Bocsi, ha esetleg keverem egy másik sztorival)

VALAMIÉRT mégsem merte elmondani. Ezt kellene kiderítened, h miért. Miért nem mert veled őszintének lenni... Nyilván ha ezt elhallgatta, akkor nem teljesen őszinte másban sem, mert ez egy elég komoly dolog. Ideje lenne őszintén beszélned vele ORDIBÁLÁS nélkül és hagyni, h kiöntse a lelkét.

2018. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Kérlek: rögtön, nem röKtön...
2018. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ezeket te írtad:


"Megis mindemellett el nezunk! jo persze en nem az vagyok aki hagya magat, de a ferjem meg se szolalt. De tett a ferjem is hasonlokat.."


" Par napja belem ment el, de csam ket napra ra mondta el!!"


"hogy az aktusaink kb 6 hetemte vannak, mert keg eve ugy vagyunk, h max 3 percig birja es belefaradtam mar"


De ha szerinted ilyen egy jó kapcsolat, akkor váljék egészségedre. Lehet, hogy minden kapcsolatban akadhatnak problémák, de amiket te felsoroltál... hát ezek kicsit túlmutatnak ennél. De tudod, a stílus maga az ember, és a stílusod alapján zsák a foltját megtalálta. Olyan nehezen viseled a kritikát, hogy találtál magadnak egy extrém konfliktuskerülő embert, aki biztos nem fog kritizálni, mert abból konfliktus lesz. Viszont ő ilyen kaliberű helyzetekben (szülők lerendezése, védekezés) sem fog kiállni. Ha ezt el tudod fogadni, akkor tedd túl magad a mostani helyzeten is, legalább szólt 72 órán belül.(A szexuális életetekkel azért jó lenne kezdeni valamit... nem tűnsz elégedettnek vele).

2018. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
8as jot irt
2018. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!