Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indult még be a fogyás?

Miért nem indult még be a fogyás?

Figyelt kérdés
Többször nekiálltam már a fogyókúrának, sikeresen le is fogytam, volt h 10 kilót, de akkor sokszor voltam éhes, túl keveset ettem stb. Most elhatároztam, hogy inkább életmódot váltok, hogy tartós legyen a fogyás, cukrot, fehér lisztet kiiktattam, lefekvés előtt 4 órával nem eszek, sok vizet iszok, minden másnap másfél órát edzek elég intenzíven (kardió+erősítés). Ez a 3. hét és még mindig nem indult be a fogyás. Mit ajánlotok?

2018. jan. 16. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámlálást.
2018. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csinálom
2018. jan. 16. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd az adatokat! Nem, életkor, testmagasság, testtömeg, napi elfogyasztott kalória?
2018. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19/L 169 cm, 80 kg, napi 1100 kalória
2018. jan. 16. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elég intenzíven edzel az izomnöveléshez, az levonhat a fogyásból, mivel ugye az izom nehezebb, mint a zsír. Centikben méred a különbséget?
2018. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, de akkor abban fogom :)
2018. jan. 16. 11:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól számolod ki a napi 1100 kalóriát, akkor biztos lehetsz benne, hogy a fogyás beindult, és határozottan folytatódni is fog. (Az adataid alapján én kicsit mérsékeltebb diétát javasolnék napi 1300-1400 kalóriával.) A fogyást azonban nem feltétlenül látod a mérlegen, mert a testtömeg ingadozik. Nőknél különösen. A ciklus idején magasabb. Azt javaslom, mindig a ciklus után mért adatokat hasonlítsd össze. Csináld csak tovább, hamarosan mérhető is lesz a változás!
2018. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdemes mérlegre tenni, amit megeszel. Időnként olyanokat olvasok itt, valaki leírja, hogy mit evett, mögé írja, hogy szerinte az 1000 kcal, hát az alapján, amit ír, szerintem meg a duplája... Szóval mérd le és próbáld megszokni, hogy mekkora egy adag. Az elején meglepő, de bele lehet jönni.
2018. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés kalória mellett bajosan jön mérhető izom, az amúgyis lassú folyamat, úgyhogy inkább a testsúlyingadozás lesz a ludas. Ennyivel muszáj fogyni, de bizonyára pont most találta ki a test, hogy most vizet tart vissza, másra nem tudok gondolni. A víz jópár kilót is tud jelenteni.


Sok edzés s ilyen súly mellett azért jobb lenne jelentősen többet enni, hacsak nem biztos a kérdező abban, hogy neki abnormálisan lassú az anyagcseréje, rendes evés és edzés mellett is.

2018. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!