Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is reagálta le rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is reagálta le rosszul a párja a fogyását? (egészséges fogyás)

Figyelt kérdés
Az én barátom elismerte, hogy jó alakom van, de azóta csak még jobban zavarja a feleslege, és vagy az én étrendemet szekálja, vagy pedig az úszógumiját fogdossa.
2018. jan. 29. 08:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De ugye azért lehet érezni, hogy normális az, ha valaki gyorsabban szabadul meg az öt kilójától, mint valaki a 15 kilójától...
2018. jan. 29. 12:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Volt egy rosszabb időszakom és feljött pár kiló. Nem drámai, de lett egy ruhán át látható hasam, ami mindenkinek feltűnt elsőre. Meguntam a dolgot és nekiálltam edzeni.

A barátnőm először mondta, hogy hú, de jó, hogy ezt csinálom. Ahogy elkezdtem izmosodni, először láttam is rajta, hogy tetszik neki. Aztán észrevette, hogy amikor az utcán sétálunk, egyre több lány néz meg és átment féltékenybe. Ez nekem elég rosszul esett, mert ahelyett, hogy egy értelmes és normális célban támogatott volna, önző módon elkezdett teljesen feleslegesen féltékenykedni. Másrészt, abbamaradt az is, hogy örült neki, hogy épp elmegyek edzeni.

2018. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kérdező.

Az utolsó 5 kiló megy le a legnehezebben, mert ha sok feleslegtől szabadulsz meg, akkor a végére az edzésben levő szervezetnek még több energiát kell befektetni, hogy azt az utolsó pár kilót ledolgozd.


Egy 100 kilós ember hamarabb tud megszabadulni 5 kilotol mint egy 55 kilós. De ez is persze csak akkor ha elkezdenek mozogni. A 100 kilos nehezitett modban tobb sullyal kezdi.


Viszont atlagos eletmodnal, igen az 5 kilo hamarabb lemegy mint 15.

Foleg ugy, hogy azt a 15 kilot meg se probaljak ledolgozni...

2018. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A dagadtak leszólják a jó alakú vékonyabb embereket mert irigyek rájuk.Ilyenek hangoztatják hogy nagy kofferba jó pakolni meg nincs férfi 100 kiló alatt. Közben csak a saját zsírdisznóságukról akarják elterelni a figyelmet. :)
2018. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!