Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy mindig a húgát védi és mellé áll velem szemben?

Figyelt kérdés

A húga nem igazán kedvel engem, nem tudom, hogy miért. Múltkor voltunk egy rendezvényen amit én eléggé untam, meg már fájt a lábam a magassarkúban, pisilnem is kellett, fáztam is és haza akartam menni. Ők még maradtak volna, de együtt jöttünk autóval, és máshogy nem tudtak volna hazajönni. És ezért a húga engem hibáztatott, a párom pedig azt mondta, hogy igaza van és ha nem lennék a barátnője, akkor most faképnél hagyna és ők mennének a programokra. Ezen jól össze is vesztünk, nem is aludtam náluk. Aztán legközelebb a húga kapott belépőket valami egyetemi kiállításra, viszont engem nem hívott, párom azt mondta, nem akarta, hogy megint elcsesszem a programjukat. És kérdeztem, hogy ő attól még el fog menni??? És azt mondta igen, és el is ment. Azóta nem beszélünk. Illetve ő hívott és írt messengeren, de én nem válaszoltam. Nagyon rosszul esett, hogy nélkülem elment. Jogosan? Vagy van erre magyarázat?? Szerintem nincs..

L 22


2018. jan. 29. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem is irritalnak az olyan emberek, akik nem tudnak normalisan feloltozni, aztan minden bajuk van mert faznak, emelle meg nem tudnak elmenni vecere, es meg azert is panaszkodnak, aztan ezek melle meg egy normalis cipot sem tudnak kivalasztani, aztan valoban cseszik el mindenki programjat a sajat hulyeseguk miatt.
2018. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Fú, szerencsétlen barátod, hogy egy ilyen önző hisztérikával van megáldva.. Sebaj, majd kinyílik a szeme idővel, aztán úgy kivág, hogy csak nyekkensz.

Mindkét szituációban teljesen korrekt volt a reakciója és te voltál a phasz, ideje lenne kihúznod a fejed a hátsódból.

2018. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg igazad van.Ha nem tetszik valami,nem jó valahol,legyen annyi benne hogy megértő,és elhúzni onnan,nem erőltetni.Bár pont ezért utálok így együtt menni valakikkel,mert hozzájuk vagyok kötve,így nem is megyek ebben a formában.
2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen neki volt igaza. Nem is tudom hogy van képed ezen vergődni. Igen, teljesen normális h elment nélküled, alapból normális a külön program párkapcsolatban, így meg főleg h az előző programjukat is szépen elcseszted a nyavalygásoddal. De tudod mit, hisztizz csak tovább a semmin, nem sokáig lesz a pasid :D
2018. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nyilvánvalóan ők kíváncsiak voltak a rendezvényre, felteszem nem ingyenes programról volt szó, és miattad nem élvezhették még a kikapcsolódást. Felteszem a barátod is érdekelt volt benne, ezért számukra rosszul eshetett, hogy a nyafogásodat kellett hallgatniuk.

2018. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Óvakodj a bátyos húgoktól. Rosszabbak, mint a fiús anyák.
2018. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy miért mész magassarkúban, ha nem bírod benne sokáig? Ha fázol, miért nem öltözöl fel rendesen? Nem kell plázacicának kinézni...csak azért ne menjen a párod sehova se, mert te nem tudsz normálisan felöltözni? Jézusom...
2018. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6-os válaszolóval értek egyet.
2018. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell olyan kolonc, aki nyavalyog és a szemét forgatja. Értem, hogy szekszi lány vagy, de minek kell magassarkút húzni, ha nem bírod? Azon meg ne csodálkozz, ha elmennek nélküled. Igencsak hisztis p.csának tűnsz.
2018. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
6: semmi baj a bátyos húgokkal, ha nem olyan vagy, mint a kérdező. Tanúsíthatom, a barátomnak pont van egy annyi idős húga mint én. Nem kell hisztizni, meg a nyafkát játszani.
2018. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!