Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi romlott el ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért kérem a segítségeteket, mert nem értem az érzéseimet, úgy érzem, valami nagyon elromlott az életemben és nem értem, hol vagy miért. 27 éves vagyok, egy hosszabb kapcsolattal a hátam mögött. Mostanában pánikolok a felnőtt léttől, pedig 18 éves korom óta egyedül élek, többnyire, mert a nyári szünetet a szüleimnél töltöm. Másfél év múlva diplomázom. Mindenhol azt látom - bár lehet csak Murphy törvénye -, hogy a velem egykorú lányok több éves kapcsolatban vannak, férjhez mennek, vagy pánikolnak, hogy kifutak az időből, sehol a gyerek, a pasi. Én meg úgy érzem, még nem akarok ilyen kötöttséget az életembe. Nem vágyom saját gyerekre, ezt régóta tudom és nem változik. Ezt az utolsó két nyarat még szeretném kötetlenül eltölteni, talán az utolsók, amikor még láthatom a szüleimet, itthon lehetek velük, hiszen mindketten 90 felettiek. Ha fix 8 órás munkám lesz, már úgysem tehetem meg, hogy hónapokra lelépjek. De itt állandóan azt látom, hogy 30 után már öreg vagy. Már nem fogsz kelleni. Talán nem kéne olvasni.. Mégis félek, hogy talán így már sosem találom meg azt az igazi nagy szerelmet. Abban sem vagyok biztos, hogy képes leszek olyat találni, akibe újra ilyen bolondul szerelmes tudnék lenni. De azt is tudom, hogy úgy nem működne, ha hónapokig alig találkozunk, viszont erről még nem tudok lemondni a fenti ok miatt. Egyszóval félek. Félek, hogy egyedül maradok, de megalkudni sem akarok, mert az szerintem nem élet, hogy kényszerből vagyok valakivel, csak hogy ne maradjak egyedül vagy nem találtam meg a másik felem. És félek, mert nem értem, mi baj van velem? Miért ráz ki a hideg attól, hogy már családban kéne gondolkodnom, mások szerint? Én ezt korainak érzem, annyi minden más köt le. Sokak szerint gyerekes vagyok, mert nem pasizom, hanem kirándulok, a hobbimnak élek, még tanulok. Nekem jó így, de már teljesen belém beszélték, hogy egyedül maradok, mert 30 felett semmi esélyem párt találni. Márpedig az igazi szerelemről nem akarok végleg lemondani. Sem csúnya, sem buta nem vagyok, sőt. Mi romlott el? Miért estem kétségbe hirtelen attól, ami eddig nem is foglalkoztatott?



2018. febr. 2. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30 felett valószínűleg kevesebb férfi közül tudsz választani, de szerintem szó nincs arról, hogy lehuzhatod magad. Csak szüléssel lehetnek problémák, mivel az a kor előrehaladtával rizikosabb, viszont mint írtad nem akarsz gyereket így ez se probléma.
2018. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem piszkáláskép, de az utolsó előtti mondattal van a baj: sem csúnya sem BUTA nem vagyok. Hát dehogynem. Resetelni kéne, de ahhoz kell egy színvonal, el lehet érni, biztatnálak rá.
2018. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!