Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem a barátom ha utálja a nagy melleimet?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően a kicsi mellek tetszenek. A nagyon pici mellek. Ami szinte nem is látszik ruhán keresztül. Csak kis mellű barátnői voltak. Én nem vagyok az! De amikor összejöttünk azt mondta,hogy nem ez miatt van velem és így is szeret nem csak a külsőmért és a melleimet is megszerette,szexinek tartja. Tényleg úgy vettem észre,hogy nincs vele gondja. Aztán nem rég amikor együtt mentünk ruhát vásárolni neki is nekem is..akkor amikor én próbáltam a ruhákat a párom néha megnézte,hogy jól áll-e rajtam a felső. De majdnem mindig olyan vàlaszokat adott mint "nagyon szűk a mellednél" "nekem nem tetszik, a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó" "hátha kicsi melled lenne akkor tökéletes lenne rajtad ez a felső" "szerintem ez kis mellűeknek lett tervezve,nem jó rajtad". Az őszínte véleménynek mindig örülök akkor is ha nem tetszik neki. Szeretem kikérni a véleményét néha én is segítettem neki a férfi részlegen vagy megdícsértem ha jól állt rajta valami. Nekem nagyon elegem lett a végére abból,hogy folyamatosan a mellemmel van a baj,nem jó,nem jó mert nem gomb méretű. Aztán nem messze tőlünk a boltban egy vékony lányra mutat akinek tényleg extra pici cicije volt. Rá mutat a párom,hogy "na látod neki valóak ezek a felsők,ezeket nem rád tervezték". Ott fogtam magam és elmentem. A ruhákat meg oda adtam a kezébe amiket próbáltam. Nagyon rosszul esett ez. Nehezen tudom elfogadni a melleimet. Már 5 éve csak zöldség,gyümölcs,joghurt, és csirke húsokon száraz húsokon élek. Nem eszek csokit,chipset,semmit. Ha moziba megyünk veszek vizet aztán semmi mást. A barátom meg pattogatott kukoricát eszik stb. Hetente 4x járok edző terembe. Szombaton és Vasárnap is futok. A hasam kockás. A karom izmos. Vékony vagyok,de a mellem nagy maradt. Abból szinte semmit nem fogytam. Sosem voltam dagadt. Kiskorom óta nagy melleim voltak. Általános iskolában a srácok csúfoltak,hogy mekkora "dudáim" vannak. A lányok szintén. A középsuliban szintén ezért cikiztek. Minden körülöttem lévőnek apró mellei vannak..vagy kb nincs is nekik. Én erősen elgondolkodtam a szakításon most. Nincs értelme így együtt lennünk. Szerintem a barátom nem szereti a melleim,csak azt hazudja. És ez a ruha boltban történő dolog is nagyon felmérgelt és azthittem sírva fakadok. Egy ruha sem jó rám. Takargatom inkább a melleimet. Ha otthon vagyok inkább bő pulcsit xxxxx-es ruhákat hordok,mert nem szeretem a melleim. A fürdő ruhában is utálom a melleim. Mert tudom,hogy a férfiak 99%-a nem szereti a nagy melleket. Az exem szintén nem szerette. Akikkel randiztam szintén nem szerették. Van egy férfi barátom aki szintén nem szereti. Ő pl azt mondta,hogy ez valami hülye tévhit,hogy ők a nagy mellekre buknak. A legtöbb férfinak a kicsi maroknyi mell méret tetszik. Azon is gondolkodom,hogy inkább levetetem,vagy valamit kikell már találni erre. Nem hiszem el,hogy onnan egy dekát nem tudok fogyni. És valamennyire lóg is. De erről nem tehetek. A gravitáció lehúzza. Hiába edzek,és vagyok vékony a melleim nem fognak az egekbe csúcsosodni és úgy maradni. Szerintetek is a barátom arra célozgatott,hogy a melleim nagyok és nem tetszettek a rajtam lévő ruhák neki? Most már tagadja,de kértem,hogy ne is beszéljünk erről,mert annál őszíntébb választ mint amit a boltban adott..nem mondhat és le___om már. Én sosem mondtam,hogy amúgy simán lehetne rajta több izom. Mert nem érdekel. Ő is edz,izmos. De bele köthetnék ebbe abba. Azzal is jöhetnék,hogy nem túl nagy a férfiassága. Nem elég nekem a 17cm. Lehetne mondjuk nagyobb picit. De nem mondom,mert amúgy nincs így. Nem értem miért van velem,ha nem is tetszem neki. Jólnézki,tapadnának rá a nők. Simán találhatna magának mást is.
2018. febr. 5. 09:25
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagytok ti még együtt? Mindenujjadra kaphatnál pasit aki imádja anagy melleket. Szerintem ne kínozd magad ezzel a pasassal.
2018. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
16%
Dobd ki a picába, aztán menjen nyalni a deszkáknak a bimbóját.Nekem is nagy mellem van és soha senkit nem zavart,sőt imádták a férfiak.Én azért nem szeretem mert nehezen kapok ruhát magamra,mint ahogy te is mondod,gombos ingek kizárva mert szétnyílik.Meg sok felső jó mindenhol de mellbe szorít.Én a pasidnak megmondanám mikor nadrágot próbál hogy ne azt vegye mert az túl feszes odalent és látszik hogy kicsi...vegyen bővebbet akkor a ráncok miatt nagyobbnak tűnhet.Megnézném az arcát :D
2018. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
79%

Őőőő.. most 2 helyen is eszembe jutott valami:


"a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó"


"Kim Kardashian. Na ebbe bele trafált az egyikőtök..nem tudom ki írta. A párom pont vele hasonlított egyszer össze. hogy ne öltözzek szűk ruhába, mert akkora mellem van mint ennek a nőnek,de lapos a hasam és csak kihívó rajtam a ruha. Ahogy írtátok. Ha én felvennék egy szűkebb ruhát akkor már rögtön r'''cos vagyok. "


Kihívó. SZóval az a baja, hogy kihívó, és hogy más pasi is hamar észrevesz.

Figyelj, D-kosaras mellem van és vékony vagyok én is. Igen, egy sima póló rajtam, plán testhez illő rajtam pont jól áll, van benne alakom. Igen, egy garbóban is lehetek csinos és szexi, mert nőies. ÉS igen, a pasiknak ehhez nem kell kivágás sem, én anno nagyon meglepődtem, mikor sima szűk garbóra is nyáladzani tudtak ( akkor egy barátnőmre épp). De engem is megdícsérnek garbóban is.És nem vagyok kihívó!



JA, és elárulom neked, ez az elmebetegség, amit te évek óta csinálsz, megsúgom, középiskolában ugyaniylen hülye voltam, mint te: konkrétan vékony voltam, de én diétáztam és sportoltam csak azért, hogy lejebb menjen a mellem. NEM MENT.

Az osztály (kismellű)legnagyobb lotyói is bezsólogattak a nagy mellre, hogy miért nem jó. Totál depressziós voltam, mert elhittem, hogy nem vagyok így szép.


Aztán elmentem mellkisebbítő műtétre a hosszantartó bőgések után.

Tudod mi történt? Akkor ott, a műtét előtt, belenéztem mikor öltöztem át a tülörbe: SOHA nem láttam ennyire szépnek a melleimet! Soha. Mondom jézusom, mit keresek én itt, és miért akarom én ezt? Abban a pillanatban elfogatdam magam ( Az orvos persze kiakadt, hogy pont most jut eszembe és mennyi pénztől esik el, jól lehordott. Denem érdekelt.)


Azóta megszűnt ez a problémám: büszkén viselem a melleimet ( nincs azért mély kivágás, csak ami nőies). Szeretm őket/magam.

És tudod, rájöttem, hogy akik ezt mondták anno, csak irigyek voltak, amiért előbb észreveszik, mint a kis mellett pl. Én meg ennyi hülyeséget csináltam, fogom a fejem.


Mi a tapasztalatom?

Az enyém az, hogy a pasik kb mindenhol észrevesznek, és igenis előny, hogy van melled. Persze van, aki a kicsiket szereti, de hidd el, rengetegen váygnak a nagyokra is. ;)))) Azóta évek óta párom van, aki IMÁDJA a melleimet, ahogy vannak. A természetes lógásával együtt.

(Egyébként ne nézd ennyire hülyéneka férfiakat, tudják ők, hogy a nagy mell picit lógósabb, nem lepődnek meg szerintem, hogy nem álk úgy, mint egy billiárd golyó nagyságú.)


Ja, és fordítva is tudnék mesélni ilyen sztorit, amin pont a ksimellű barátnőjével szemben volt primitív az egyik srác: ott ecsetelte nekünka társaságban előtte, hogy mennyire elveszett egy kollégája nagy melleiben, meg formáiban. (A barátnője ezt végighallgatta, aki mellesleg lapos. Szerinted ő hogy érezhette magát, hogy egy tök ellentétes testalkatú nőre áradozott a barátja? Parasztság ez és kész)


Rengetegen tudnának szeretni úgy, ahogy vagy, sőt. Nem problémának találják a nagy mellett, hanem a vágyaiknak megfelőnek. Én inkább legyőztem végül a külsőleges f*ságokat, és szeretem magam ahogy vagyok, a párommal egyetemben.


Szerintem első körben dobd ezt a rossz beidegződést, ami saját tapasztaaltom szerint sem igaz amúgy sem, és szeresd meg magad. Más meg ezért sríja tle a kispárnáját...


HA ez meg van, találsz olyat, aki imádni fog téged minden provcikáddal együtt és szexuálsian is te vonzod legjobban. Annál jobb nincs, ha nem csak beérik veled, hanem téged akarnak. ( persze lehet a barátodtól csak így jön le a komplexusod miatt, és valójában téynéeg midnegy neki. A komplexusok tudnak torzítani a valóságon. De most a te szavaidra reagáltam)

2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon köszönöm a kedves szavakat mindenkinek :) Jól esett tényleg. És köszönöm, hogy őszintén válaszoltatok!
2018. febr. 5. 18:18
 45/46 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes hozzászólást, de nagyon örülök, mert végre van aki kb hasonló helyzetben van mint én, aki megérti a dolgot. Persze könnyű hisztinek titulálni, meg first world problemnek, de én bármikor odaadnám a D kosaras melleimet egy A kosárért, vagy akár ne is legyen... Én is edzem, én is izmos/vékony vagyok, de a mellem marad, és gyűlölöm ahogy emiatt tárgyiasítanak szinte :( Abban szerencsém van, hogy a vőlegényemnek tetszik, de szinte képtelenség nyáron kimozdulnom valahova, hogy ne nézzen valaki tapló két lábon járó csöcsnek, azt meg külön bírom amikor így is emlegetik. Sokszor marad a sportmelltartó, fölé a bő póló, abban nem tűnik fel úgy.

Szerintem a barátod nem fog megváltozni, viszont az tévképzet, hogy 99% a kis mellekre bukik. De itt nem is ez a probléma, hanem az, hogy ezen áll vagy bukik egy kapcsolat, ha tényleg a mellméret dönti el, akkor nem hiszem hogy valóban szeret. Van egy ideálja, amihez hajlítgatna téged, de ebben az esetben nem fog menni nyilván, neked meg a béka segge alatt lesz az önbecsülésed :/ Valójában ő is tárgyiasít, csak ebben az irányban szokatlanabb. Jobb lenne neked olyannal, aki tényleg önmagadért szeret.

2018. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Kidobtad már azóta a szarcsimbókot?
2023. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!