Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem a barátom ha utálja a nagy melleimet?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően a kicsi mellek tetszenek. A nagyon pici mellek. Ami szinte nem is látszik ruhán keresztül. Csak kis mellű barátnői voltak. Én nem vagyok az! De amikor összejöttünk azt mondta,hogy nem ez miatt van velem és így is szeret nem csak a külsőmért és a melleimet is megszerette,szexinek tartja. Tényleg úgy vettem észre,hogy nincs vele gondja. Aztán nem rég amikor együtt mentünk ruhát vásárolni neki is nekem is..akkor amikor én próbáltam a ruhákat a párom néha megnézte,hogy jól áll-e rajtam a felső. De majdnem mindig olyan vàlaszokat adott mint "nagyon szűk a mellednél" "nekem nem tetszik, a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó" "hátha kicsi melled lenne akkor tökéletes lenne rajtad ez a felső" "szerintem ez kis mellűeknek lett tervezve,nem jó rajtad". Az őszínte véleménynek mindig örülök akkor is ha nem tetszik neki. Szeretem kikérni a véleményét néha én is segítettem neki a férfi részlegen vagy megdícsértem ha jól állt rajta valami. Nekem nagyon elegem lett a végére abból,hogy folyamatosan a mellemmel van a baj,nem jó,nem jó mert nem gomb méretű. Aztán nem messze tőlünk a boltban egy vékony lányra mutat akinek tényleg extra pici cicije volt. Rá mutat a párom,hogy "na látod neki valóak ezek a felsők,ezeket nem rád tervezték". Ott fogtam magam és elmentem. A ruhákat meg oda adtam a kezébe amiket próbáltam. Nagyon rosszul esett ez. Nehezen tudom elfogadni a melleimet. Már 5 éve csak zöldség,gyümölcs,joghurt, és csirke húsokon száraz húsokon élek. Nem eszek csokit,chipset,semmit. Ha moziba megyünk veszek vizet aztán semmi mást. A barátom meg pattogatott kukoricát eszik stb. Hetente 4x járok edző terembe. Szombaton és Vasárnap is futok. A hasam kockás. A karom izmos. Vékony vagyok,de a mellem nagy maradt. Abból szinte semmit nem fogytam. Sosem voltam dagadt. Kiskorom óta nagy melleim voltak. Általános iskolában a srácok csúfoltak,hogy mekkora "dudáim" vannak. A lányok szintén. A középsuliban szintén ezért cikiztek. Minden körülöttem lévőnek apró mellei vannak..vagy kb nincs is nekik. Én erősen elgondolkodtam a szakításon most. Nincs értelme így együtt lennünk. Szerintem a barátom nem szereti a melleim,csak azt hazudja. És ez a ruha boltban történő dolog is nagyon felmérgelt és azthittem sírva fakadok. Egy ruha sem jó rám. Takargatom inkább a melleimet. Ha otthon vagyok inkább bő pulcsit xxxxx-es ruhákat hordok,mert nem szeretem a melleim. A fürdő ruhában is utálom a melleim. Mert tudom,hogy a férfiak 99%-a nem szereti a nagy melleket. Az exem szintén nem szerette. Akikkel randiztam szintén nem szerették. Van egy férfi barátom aki szintén nem szereti. Ő pl azt mondta,hogy ez valami hülye tévhit,hogy ők a nagy mellekre buknak. A legtöbb férfinak a kicsi maroknyi mell méret tetszik. Azon is gondolkodom,hogy inkább levetetem,vagy valamit kikell már találni erre. Nem hiszem el,hogy onnan egy dekát nem tudok fogyni. És valamennyire lóg is. De erről nem tehetek. A gravitáció lehúzza. Hiába edzek,és vagyok vékony a melleim nem fognak az egekbe csúcsosodni és úgy maradni. Szerintetek is a barátom arra célozgatott,hogy a melleim nagyok és nem tetszettek a rajtam lévő ruhák neki? Most már tagadja,de kértem,hogy ne is beszéljünk erről,mert annál őszíntébb választ mint amit a boltban adott..nem mondhat és le___om már. Én sosem mondtam,hogy amúgy simán lehetne rajta több izom. Mert nem érdekel. Ő is edz,izmos. De bele köthetnék ebbe abba. Azzal is jöhetnék,hogy nem túl nagy a férfiassága. Nem elég nekem a 17cm. Lehetne mondjuk nagyobb picit. De nem mondom,mert amúgy nincs így. Nem értem miért van velem,ha nem is tetszem neki. Jólnézki,tapadnának rá a nők. Simán találhatna magának mást is.
2018. febr. 5. 09:25
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
68%

Már ne haragudj de hülye vagy. És hogy a pasik 99%-a nem szereti a nagy melleket... na ne ez is baromság. Én nem vonom le azt a következtetést, hogy a pasik 99% a nagy melleket szereti csak azért, mert nekem kicsi van (kb mint az általad linkelt) és egész kamaszkoromban csúfoltak miatta, hogy lapos vagyok. Volt olyan exem, aki mellettem sétálva nyálcsorgatva nézte az általad linkelt nagymellű csajokat. (nem véletlen ex)


Amúgy meg maximum a tini divat jó a kismellű lányoknak. Én pl 28 évesen alig találok ruhát, mert széles csípőm van, hozzá lapos mellkassal, úgy állnak rajtam a csípőben jó ruhák, ingek, mint tehénen a gatya. Mondjuk ha szülnék pár gyereket, akkor rögtön jók lennének... sajna ilyen alkatot örököltem, hogy szülés/szoptatás után lesz majdnem normál méretű mellem. Addig marad az, hogy katasztrofálisan öltözködöm.

2018. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Én ugyan így vagyok a nagy melleimmel. Nehezen találok magamnak ruhát,mert sok minden emiatt nem áll jól rajtam vagy nem jó rám,mert hiába vagyok vékony a mell részr a ruhának szűk.
2018. febr. 5. 10:01
 13/46 anonim ***** válasza:
92%

En kismellukent megertem a kerdezot. Valoban minden ruha kis mellekre van tervezve, es nagy cicikkel hason aludni sem lehet, gaz a futas, sportolas. Itt most pasik irnak, de kepzeljetek el, hogy 4-5 kilo sullyal a mellkasotokra tapasztva kell elni.


Biztos szexi a nagy mell, de halas vagyok, hogy nekem kicsi.

2018. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Hú én sok férfitől hallottam pedig,hogy a kicsi melleket szeretik. Nem tetszik nekik a nagy lógós mell. Az enyém is kicsit lóg. Hidd el a pici tényleg esztétikusabb szebb! Én irigylem azokag akiknek ilyen!
2018. febr. 5. 10:02
 15/46 A kérdező kommentje:
Igen! A futásnál néha fáj is a mellem. Azért van súlya a melleknek. És ezért kell olyankor hordani szoros sport melltartót. Alvásnál én pl hason szeretek aludni,de az úgy sokszor kényelmetlenné vállik a melleim miatt. És sok olyan helyzet van amikor még ez gondot okozhat. Különben az edzőm is megjegyezte,hogy nagyok a melleim.
2018. febr. 5. 10:04
 16/46 anonim ***** válasza:
92%
Egymast irigyeljuk. Szoke, vekony, feher boru vagyok. Szeretnek barna, kreol lenni:) mindenki mast akar, mint kapott....
2018. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek a C-s D-s mellemmel, de sokkal inkább legyen ez a bajom hogy néha az a ruha ami tetszik nem jó rám, mint az hogy vasalódeszka legyek.

Volt amikor vékonyabb voltam, kisebb mellekkel, az alakom topmodell volt, a mellem meg elfonnyadt... hát akkor inkább a narancsbőr mint a löttyedt mell.


Szóval mindketten lököttek vagytok, párodnak abban ugyan igaza van, hogy sok ruha nem előnyös nagy mellekre, viszont abban meg bunkó hogy a kisebb mennyivel jobb lenne.

Te meg hogy teljesen depis vagy emiatt, kínzod magad, ahelyett hogy örülnél hogy ennyire nőies vagy. Mások az ilyen idomokért milliókat fizetnek, te pedig utálod mert a párod egy tahó...

2018. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
A ruhák tényleg a kiss mellűekre vannak tervezve. Más nőt is hallottam már,hogy ott van egy órája,de nem talál magának jó felsőt,mert mindegyik szűk rajta. De ettől eltekintve alapból KICSIK szűkek a ruhák. A nadrágok is. Majdnem minden deszkákra lett tervezve.
2018. febr. 5. 10:06
 19/46 A kérdező kommentje:

Igaz,megértem mindkét oldalt amúgy.


Haha nekem kreol bőröm van. És nagyon sötét barna hajam van. A szemem meg kék.

2018. febr. 5. 10:07
 20/46 A kérdező kommentje:
Nem kínzom magam. Lehet emiatt hülyeség valakivel szakítani,de még pár ilyen eset után tényleg komolyan jobb lesz ha vége lesz. Aztán menjen keressen más nőt!
2018. febr. 5. 10:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!