Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem a barátom ha utálja a nagy melleimet?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően a kicsi mellek tetszenek. A nagyon pici mellek. Ami szinte nem is látszik ruhán keresztül. Csak kis mellű barátnői voltak. Én nem vagyok az! De amikor összejöttünk azt mondta,hogy nem ez miatt van velem és így is szeret nem csak a külsőmért és a melleimet is megszerette,szexinek tartja. Tényleg úgy vettem észre,hogy nincs vele gondja. Aztán nem rég amikor együtt mentünk ruhát vásárolni neki is nekem is..akkor amikor én próbáltam a ruhákat a párom néha megnézte,hogy jól áll-e rajtam a felső. De majdnem mindig olyan vàlaszokat adott mint "nagyon szűk a mellednél" "nekem nem tetszik, a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó" "hátha kicsi melled lenne akkor tökéletes lenne rajtad ez a felső" "szerintem ez kis mellűeknek lett tervezve,nem jó rajtad". Az őszínte véleménynek mindig örülök akkor is ha nem tetszik neki. Szeretem kikérni a véleményét néha én is segítettem neki a férfi részlegen vagy megdícsértem ha jól állt rajta valami. Nekem nagyon elegem lett a végére abból,hogy folyamatosan a mellemmel van a baj,nem jó,nem jó mert nem gomb méretű. Aztán nem messze tőlünk a boltban egy vékony lányra mutat akinek tényleg extra pici cicije volt. Rá mutat a párom,hogy "na látod neki valóak ezek a felsők,ezeket nem rád tervezték". Ott fogtam magam és elmentem. A ruhákat meg oda adtam a kezébe amiket próbáltam. Nagyon rosszul esett ez. Nehezen tudom elfogadni a melleimet. Már 5 éve csak zöldség,gyümölcs,joghurt, és csirke húsokon száraz húsokon élek. Nem eszek csokit,chipset,semmit. Ha moziba megyünk veszek vizet aztán semmi mást. A barátom meg pattogatott kukoricát eszik stb. Hetente 4x járok edző terembe. Szombaton és Vasárnap is futok. A hasam kockás. A karom izmos. Vékony vagyok,de a mellem nagy maradt. Abból szinte semmit nem fogytam. Sosem voltam dagadt. Kiskorom óta nagy melleim voltak. Általános iskolában a srácok csúfoltak,hogy mekkora "dudáim" vannak. A lányok szintén. A középsuliban szintén ezért cikiztek. Minden körülöttem lévőnek apró mellei vannak..vagy kb nincs is nekik. Én erősen elgondolkodtam a szakításon most. Nincs értelme így együtt lennünk. Szerintem a barátom nem szereti a melleim,csak azt hazudja. És ez a ruha boltban történő dolog is nagyon felmérgelt és azthittem sírva fakadok. Egy ruha sem jó rám. Takargatom inkább a melleimet. Ha otthon vagyok inkább bő pulcsit xxxxx-es ruhákat hordok,mert nem szeretem a melleim. A fürdő ruhában is utálom a melleim. Mert tudom,hogy a férfiak 99%-a nem szereti a nagy melleket. Az exem szintén nem szerette. Akikkel randiztam szintén nem szerették. Van egy férfi barátom aki szintén nem szereti. Ő pl azt mondta,hogy ez valami hülye tévhit,hogy ők a nagy mellekre buknak. A legtöbb férfinak a kicsi maroknyi mell méret tetszik. Azon is gondolkodom,hogy inkább levetetem,vagy valamit kikell már találni erre. Nem hiszem el,hogy onnan egy dekát nem tudok fogyni. És valamennyire lóg is. De erről nem tehetek. A gravitáció lehúzza. Hiába edzek,és vagyok vékony a melleim nem fognak az egekbe csúcsosodni és úgy maradni. Szerintetek is a barátom arra célozgatott,hogy a melleim nagyok és nem tetszettek a rajtam lévő ruhák neki? Most már tagadja,de kértem,hogy ne is beszéljünk erről,mert annál őszíntébb választ mint amit a boltban adott..nem mondhat és le___om már. Én sosem mondtam,hogy amúgy simán lehetne rajta több izom. Mert nem érdekel. Ő is edz,izmos. De bele köthetnék ebbe abba. Azzal is jöhetnék,hogy nem túl nagy a férfiassága. Nem elég nekem a 17cm. Lehetne mondjuk nagyobb picit. De nem mondom,mert amúgy nincs így. Nem értem miért van velem,ha nem is tetszem neki. Jólnézki,tapadnának rá a nők. Simán találhatna magának mást is.
2018. febr. 5. 09:25
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora egy undorító phasz a barátod...
2018. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hülyeség emiatt szakítani, teljesen megértem a problémádat.

Egy kapcsolatban jól kéne magad érezni a bőrödben, éreztetnie kéne a másiknak,hogy tetszel neki, vonzódik hozzád stb.

Ha te úgy élsz,hogy szégyelled a melleidet és szándékosan bő ruhákban jársz, ott rohadt nagy baj van!

A leírtak alapján bomba alakod van és hozzá olyan melleid, amiért rengeteg nő milliókat is kifizet és kés alá fekszik!

Néz csak szét, hány olyan nő van, aki a sport miatt "elvesztette" a melleit és kés alá feküdt,hogy újra visszakapja őket.

Veled kegyes volt a természet, még úgy is megmaradnak,hogy vékony vagy,edzel.

Ennek örülnöd kéne és büszkének kéne lenned magadra és a testedre, nem pedig zsákban járni és szégyellni magad.

A párod egy bunkó paraszt,aki nem érdemel meg téged.

Nyilván a leírtak alapján gondolom, nem tudom,hogy a többi helyzetben hogy viszonyul hozzád.

Egy biztos, én nem maradnék ilyen kapcsolatban,ahol nem érzem magam szexinek és rombolja az önbizalmam a párom.

Az meg tévedés,hogy 99%-nak nem tetszik a nagy mell.

Szerintem 50-50, kinek mi jön be! Nem vagyunk egyformák, ugyanúgy nekünk nőknek sem egyforma az ízlésünk pasik terén.Van aki az izmos srácokra bukik,van aki a macisabb pasikat szereti. De ugyanúgy van aki a szőkéket szereti,van aki a barnákat,feketéket, van aki a vöröseket.

Olyan pár kéne neked, aki elfogad úgy ahogy vagy és érezteti veled,hogy szexi vagy.

Én biztosan nem műtettném meg a melleimet,csak egy pasi miatt.

Akkor műtesd meg csak kisebbre, ha fizikailag zavarnak és te saját magad akarod a kisebb cicit, pasiktól függetlenül..

De tényleg hidd el,hogy nem véletlenül fekszik annyi nő kés alá, igenis szeretné a legtöbb nő, ha úgy nézne ki,ahogy te.

Egyébként nekem is nagyok és viszonylag vékony testalkatom van, nem vagyok elhízott. Tudom,hogy sokszor zavaró a cici és azt is tudom,hogy sokszor azért kell ott hagynom 1-1 ruhát, mert feszül a cicim miatt mint az állat,vagy össze sem ér..

Azt is tudom,hogy bizonyos ruhákat azért nem tudok megvenni,mert a dekoltázsa miatt úgy nézek ki benne, mint egy ribizli.. Pedig semmi extra ruha, egy normális mellű nőn jól nézne ki..

Nehéz ilyen téren vásárolni, de nem kell ezért zsákokba járni, nyugodtan vegyél testre simuló ruhát is, ha nincsen köldökig kivágva ,akkor ízléseses is lehet.

2018. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
97%

Azt hittem valami brutál nagy melled van, de a képen amit linkeltél (ha neked is ekkora van), az egyáltalán nem hatalmas. Nekem ugyan nincs nagy, sőt néha kicsinek is látom (C-s kosár kell), de nálam is rengeteg ruha feszül a mellemen. Van, amikor felpróbálok valamit és nem kapok levegőt. Szóval nem benned van a hiba. A legtöbb boltban kínai ruha van, azokat pedig 150 centis deszkákra tervezték, bele sem gondolnak, hogy az európai emberek többsége nem ilyen méretű.


A barátod pedig egy gusztustalan, tapintatlan pöts. Nyugodtan alázd meg te is, hogy te sem szólod le a minicerkáját, szóval visszavehetne ő is.

2018. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad...ha még úgy érzed műttesd kisebbre, de az elég drága. A pároddal kell megbeszélned, hogy hogyan viszonyul a melleidhez, mi azt nem fogjuk tudni megmondani.
2018. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%

Szakits a pasiddal. Nagyon jo alakod van . De elotte szold le a kicsi farkat. Megerdemli.

N/34

2018. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
2%
Hány éves vagy kedves "csöcsike"? :)
2018. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy te nagyon szép lehetsz. A legtöbb nő arra vágyik hogy vékony legyen nagy mellekkel, de ez a legritkábban jár együtt természetes formában. Hozzá a kreol bőr és a kék szem az csak egy nagy plusz.


Legyél büszke a külsődre, ezt a degenerált taplót meg dobd ki! De szerintem is minősítsd előtte a farkát hagy fájjon neki is!

2018. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Brutális nagy mellem tényleg nincsen. Engem nem zavartak, csak annyira amennyire szerintem a legtöbb nőt pl ruha választásnál. De én nem voltam rá fókuszálva a melleimre, elfogadtam, hogy ekkora. Aztán amikor középsuliban tesi órák előtt az öltözőben beszóltak akkor már kezdtem szégyellni a melleim. De még akkor sem dőlt össze a világ. Amikor randiztam vagy ismerkedtem valakivel és valahogy esetleg szóba jött a külső nem érdekelt, hogy a kicsi mell tetszik neki. Mert tudtam, hogy ha nem jövök be neki külsőre akkor majd mással ismerkedem tovább. De egy idő után már zavaró volt, hogy ilyen férfiakba botlottam és az ismerőseim..a férfi ismerőseimet is ha megnézem kis mellű barátnőik vannak vagy ha valaki most szingli ilyen az egyik közelebbi barátom na neki is a kis mellek tetszenek ő mondta, hogy ne dőljek be annak, hogy annyira sokan szeretnék a nagy "csöcsöket" ez tévhit. Az exem is a piciket szerette. Ő nem véletlen ex..de nem csak az miatt..


Elégedett vagyok a párom pénisz méretével. Asszem olyan 16-17 cm körül lehet.De lehetne nagyobb is, mégsem szóltam érte soha. Mert nem érdekelt így is tetszik és jó a szex. Ez csak egy példa volt, hogy bármikor mondhatnék neki hasonlókat. " Nem jó rajtad ez az alsónadrág, az ilyen csak a nagy farkúaknak áll jól" "nem jó ez a felső, ilyen csak nézd..ott azt a férfit na az olyan kigyúrt izmos férfikra van tervezve nem rád"Kíváncsi lennék ő mit reagált volna. Szeretem ha őszínte, de nem ilyen formában.


Kim Kardashian. Na ebbe bele trafált az egyikőtök..nem tudom ki írta. A párom pont vele hasonlított egyszer össze. hogy ne öltözzek szűk ruhába, mert akkora mellem van mint ennek a nőnek,de lapos a hasam és csak kihívó rajtam a ruha. Ahogy írtátok. Ha én felvennék egy szűkebb ruhát akkor már rögtön r'''cos vagyok. De ettől függetlenül nőiesen öltözöm. Csak otthon viselek inkább lazább ruhákat. Nem csak a kényelem miatt,de még véletlen sincsenek felhozva a nagy melleim.

2018. febr. 5. 11:09
 29/46 A kérdező kommentje:

A barátomnak a bőröm sem tetszik. Ő az északi típusuakat szereti. De amikor összejöttünk azt mondta szépnek talál és szeret engem. Megszokott dícsérni is, de vannak azért az életben olyan helyzetek amikor szembesülök azzal, hogy na hát..amúgy egyáltalán nem vagyok a párom zsánere.


Amúgy az apukámra ütöttem. Neki van picit barnább bőre, kék szeme és vékony alkat. A haja viszont szőkés barnás. Anyának meg a haja színét örököltem. Nagy melle viszont senkinek nincs a családban csak nekem.

2018. febr. 5. 11:13
 30/46 A kérdező kommentje:
24 vagyok a barátom 29.
2018. febr. 5. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!