Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem a barátom ha utálja a nagy melleimet?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően a kicsi mellek tetszenek. A nagyon pici mellek. Ami szinte nem is látszik ruhán keresztül. Csak kis mellű barátnői voltak. Én nem vagyok az! De amikor összejöttünk azt mondta,hogy nem ez miatt van velem és így is szeret nem csak a külsőmért és a melleimet is megszerette,szexinek tartja. Tényleg úgy vettem észre,hogy nincs vele gondja. Aztán nem rég amikor együtt mentünk ruhát vásárolni neki is nekem is..akkor amikor én próbáltam a ruhákat a párom néha megnézte,hogy jól áll-e rajtam a felső. De majdnem mindig olyan vàlaszokat adott mint "nagyon szűk a mellednél" "nekem nem tetszik, a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó" "hátha kicsi melled lenne akkor tökéletes lenne rajtad ez a felső" "szerintem ez kis mellűeknek lett tervezve,nem jó rajtad". Az őszínte véleménynek mindig örülök akkor is ha nem tetszik neki. Szeretem kikérni a véleményét néha én is segítettem neki a férfi részlegen vagy megdícsértem ha jól állt rajta valami. Nekem nagyon elegem lett a végére abból,hogy folyamatosan a mellemmel van a baj,nem jó,nem jó mert nem gomb méretű. Aztán nem messze tőlünk a boltban egy vékony lányra mutat akinek tényleg extra pici cicije volt. Rá mutat a párom,hogy "na látod neki valóak ezek a felsők,ezeket nem rád tervezték". Ott fogtam magam és elmentem. A ruhákat meg oda adtam a kezébe amiket próbáltam. Nagyon rosszul esett ez. Nehezen tudom elfogadni a melleimet. Már 5 éve csak zöldség,gyümölcs,joghurt, és csirke húsokon száraz húsokon élek. Nem eszek csokit,chipset,semmit. Ha moziba megyünk veszek vizet aztán semmi mást. A barátom meg pattogatott kukoricát eszik stb. Hetente 4x járok edző terembe. Szombaton és Vasárnap is futok. A hasam kockás. A karom izmos. Vékony vagyok,de a mellem nagy maradt. Abból szinte semmit nem fogytam. Sosem voltam dagadt. Kiskorom óta nagy melleim voltak. Általános iskolában a srácok csúfoltak,hogy mekkora "dudáim" vannak. A lányok szintén. A középsuliban szintén ezért cikiztek. Minden körülöttem lévőnek apró mellei vannak..vagy kb nincs is nekik. Én erősen elgondolkodtam a szakításon most. Nincs értelme így együtt lennünk. Szerintem a barátom nem szereti a melleim,csak azt hazudja. És ez a ruha boltban történő dolog is nagyon felmérgelt és azthittem sírva fakadok. Egy ruha sem jó rám. Takargatom inkább a melleimet. Ha otthon vagyok inkább bő pulcsit xxxxx-es ruhákat hordok,mert nem szeretem a melleim. A fürdő ruhában is utálom a melleim. Mert tudom,hogy a férfiak 99%-a nem szereti a nagy melleket. Az exem szintén nem szerette. Akikkel randiztam szintén nem szerették. Van egy férfi barátom aki szintén nem szereti. Ő pl azt mondta,hogy ez valami hülye tévhit,hogy ők a nagy mellekre buknak. A legtöbb férfinak a kicsi maroknyi mell méret tetszik. Azon is gondolkodom,hogy inkább levetetem,vagy valamit kikell már találni erre. Nem hiszem el,hogy onnan egy dekát nem tudok fogyni. És valamennyire lóg is. De erről nem tehetek. A gravitáció lehúzza. Hiába edzek,és vagyok vékony a melleim nem fognak az egekbe csúcsosodni és úgy maradni. Szerintetek is a barátom arra célozgatott,hogy a melleim nagyok és nem tetszettek a rajtam lévő ruhák neki? Most már tagadja,de kértem,hogy ne is beszéljünk erről,mert annál őszíntébb választ mint amit a boltban adott..nem mondhat és le___om már. Én sosem mondtam,hogy amúgy simán lehetne rajta több izom. Mert nem érdekel. Ő is edz,izmos. De bele köthetnék ebbe abba. Azzal is jöhetnék,hogy nem túl nagy a férfiassága. Nem elég nekem a 17cm. Lehetne mondjuk nagyobb picit. De nem mondom,mert amúgy nincs így. Nem értem miért van velem,ha nem is tetszem neki. Jólnézki,tapadnának rá a nők. Simán találhatna magának mást is.
2018. febr. 5. 09:25
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Egy komolyabb beszélgetést erről a témáról megakarok ejteni,mert ha nem vagyok neki elég,akkor nem fogom vissza tartani. Tisztában vagyok azzal,hogy nálam sokkalta szebb nők is vannak. Ezért fontos beszélni erről.
2018. febr. 5. 11:19
 32/46 anonim ***** válasza:

A legtöbb ruha és melltartó Bs mellre készül, mint az általad linkelt fotón a nőnek, ami nem kicsi.


A tiéd átlagnál nagyobb, de nem hatalmas.


Az, hogy rossz fazont választasz nem jelenti azt, hogy nem tetszik neki a tested, csak azt, hogy nem áll jól a nem átlagos testrészeden. A b kosaras lányon is állhat rosszul egy olyan fazonú ruha, amit bögyösebb nőkre terveztek. Ettől a nő még nem csúnya, csak a ruha nem áll jól neki.


Az én nagymellű ismerőseim mell alatt megkötik pl a sima ingeket ízlésesen kiemelve a dekoltázst, persze egy topot vesznek alá.


A nyári ruhák nagyrésze is nagymellűekre van kitalálva.


Én ismerem mindkét oldalt, mivel kb olyan lapos volt a mellkasom, mint egy férfinak, műtét után pedig B kosaras mellem lett, picit nagyobb, mint a fehérneműs nőnek itt.


Valóban ki kellett selejteznem a ruháim egy jórészét.. a mostani divat a kismellűekre épít, még a promod/orsay/camaieu/springfield is, az új melleimen a legtőbb feszül, pedig karban és derékban jók.


Szerintem ez nem rossz, régen mindenki pushupozott melltartót hordott, ami miatt mellre építettek a ruhák, most, hogy a természetes a menő, a sport és szivacs nélküli melltartók népszerűsege miatt átálltak a derék/popsi hangsúlyozásra.


Milyen melltartót hordasz? Egy szép, szivacs nélkülivel vagy kosár nélküli sportmelltartóval biztosan nem feszítené ki annyira a melled a ruhákat. Nekem már csak olyan melltartóm van, amiben van minimális szivacs, ez megoldotta a gondokat.


Egyébként pl a camaieunak van saját markas topja, az nagyon jól áll nagy mellekkel. Egy átlátszó csík fut a hátán, mindig más színekben kapni.


A farmering is jó, most, hogy jön a tavasz. A magasderekú nadrágok betűrt, buggyosra hagyott blúzokkal és pólókkal pedig neked állnak a legjobban.


Választhatsz olyan felsőket is, amiken egy sötét vonal fut a nyaktól lefelé függőlegesen. Ez is összenyomja a mellet optikailag, de ugyanilyen blúzok is vannak, amik a gombhajtásnál sötétebbek.


A párod biztosan szereti a te melleidet is, attól, hogy nem az az ideálja. Gondolom neked is az a lényeg, hogy te legyél számára a tökéletes ember, ne neked legyen számára a legtökéletesebb tested.

2018. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
95%
Hahó Kérdező! Ez komoly?! Elárulok egy titkot, a pasik többségének bejönnek a nagy mellek. Így a büdös életbe nem fogod magad szexis nőnek érezni. Nekem alapból D kosaras melleim vannak és pont úgy élek mint Te, sok edzés és hasonló ételek. Te én felöltözöm persze olyan ruhába ami kihangsúlyozza az ikreket. Mondhatom hatalmam van a férfiak felett :D és ez nem túlzás. Csupa jó indulatból mondom, ne élj így, nem érdemes kihagynod az életedből azt az érzést amikor Istennő vagy...
2018. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Nincsen gond a melltartóimmal. Mindig olyat választok amiben minimális szivacs van csak,de nincs kitömve és a kosara nem böki ki a melleimet. Macerás, de sokat válogatok. Annyira szűk ruhákat sem hordok, inkább csak vékony hosszú ujjú felsőket amik eleve tapadósak így a melleim látszanak. De vágott ruhákat nem szoktam hordani. Ingeket is néha felveszek amik szintén szűkösebbek nem lazák rajtam, mindenhol jó,de a mellemnél azért feszül. Viszont "muszáj" megvennem,mert olyat sose találok ami itt is ott is tökéletes. Ha nagyobbat választok akkor a kar részén lesz laza rajtam a ruha vagy túl bő rajtam. Viszonylag magas is vagyok, (170cm) ami amúgy szintén megnehezíti néha a gondjaimat. De az a legkisebb bajom.
2018. febr. 5. 11:27
 35/46 A kérdező kommentje:
Hát kétség nem fér hozzá. Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is. :)
2018. febr. 5. 11:32
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nem hiszem el, amit olvasok :D Honnan szalajtod ezeket a "férfiakat"? :D Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a kedves barátod önbizalomhiányos, fél, hogy jobbat találsz nála mert ilyenek az adottságaid. A szex rendben van? Mert ha igen, akkor garantáltan nem undorodik tőled, hanem ez van, amit írtam.
2018. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon jó a szex. Minden rendben van köztünk. Csak ez a mell téma volt baj.
2018. febr. 5. 12:05
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű melleid vannak❣️ Nekem is ilyenek voltak mielőtt elkezdtem edzeni. Én is egy ritkaság voltam úgymond. Aztán M meretrol lefogytam XS, S-re. És fonnyadt tejeszacskoim lettek a sok fekvotol. Szerintem legyél büszke nagyon! Barcsak nekem is maradtak volna.


Engem apám csúfolt. Mert anyaban azt szerette hogy kicsik a mellei. És nem ertette hogy honnan örököltem hogy nekem nagyok. Mint kiderult az ő vonalarol, az anyjától. Buszkesegeim voltak. 😊 Ahogy felszedek ot kilót no a mellem is. 😂 Még ez a szerencse. Bár eleinte nehezen ment le onnan a centi. Az zavart hogy szűk volt fent minden *divatos* ruha. 😔

Kicsit hianyoznak. Exem szerette. 😊 nagyon nagyon szerette.


20N

2018. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Akkor viszont ajánlom a turit meg azt, hogy ne ilyen divatcica boltokba járj vásárolni. A turi azért jó, mert az angolokba ugye angol áru érkezik, ott meg több a nagyobb méretű nő és több különféle testalkatra készítenek ruhákat.

És nem attól lesz vmi r...cos egy nagymellű nőn, mert en bloc szűk, és csak a zsák jó, hanem amiatt, mert mellrészen túl szűk vagy túl nagy a kivágása. Nőiesen lehet öltözni úgy is, hogy nincsenek kipakolva a kannák (tapasztalatból mondom, mert én is hasonló alkat vagyok).


De ha már példák kellenének, a nem túl mély kivágású átlapolós jellegű ruhák, felsők, wrap dress/blouse típusú ruhák kifejezetten a nagyobb melleken állnak jól anélkül, hogy olyan hatása lenne, hogy egy XS-es felsőbe beleszuszakoltak 2 F-es méretű mellet, és fodrozódik és kinyúlik az anyag a 2 nagy mell között, vagy hogy azt a köldökig kivágott felsőt, ami a kifutón a béka seggén pattanás méretű mellű topmodellen sikkes, egy nagyobb mellméretű nőn kifejezetten közönséges.


A párod meg tényleg csak őszinte kritikát mond. Ha mindebbe azt látod bele, hogy "ronda a melled, bmeg", akkor irány a pszichológus.

2018. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az egészet de elmondom neked, hogy létezik mellkicsinyítő műtét is. Anyukámnak is megcsinálták mert húzta a hátát... Szóval ha kisebbet szeretnél járj utána mivel jár egy ilyen műtét. 40F
2018. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!