Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha rosszul bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rosszul bánik velem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 éve,szoktunk persze veszekedni de nála valahogy mindig visszajön egy probléma: nem hagyom aludni/tanulni. Naponta 1-2 órát beszélgetünk amúgy, általában este mivel akkor érünk rá.Én mindig előbb kész vagyok tehát ráérnék de ő 11-12 fele jön fel a netre így aztán persze jó lenne beszélgetni,és amikor 5 perc után mondja hogy megy,akkor általában kiakadok egy kicsit mivel egész nap nem keres. Mindig ugyanúgy kezdődik és végződik ez a veszekedés vagy sértődés, kiakad, nem keres 1 napig, még utána 1-2 napig flegmázik, elkezdjük megbeszélni és aztán könyörög hogy bocsássak meg csak stresszes volt. Ilyenkor ellököm magamtól mivel 2-3 napig le sem szar aztán hirtelen kellek neki...

Ha 1-2x fordult volna elő, azt mondom oké megértem szegényt,de mindig előjön 3 havonta kb.Őszintén nem tudom mit tegyek,mert nagyon szeretjük egymást de ilyenkor nagyon rosszul bánik velem.Azt mondta, hogy nem érdekli mi lesz a kapcsolattal.



2018. febr. 8. 17:03
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok azzal hogy ez az en hibam is,es hogy minden embernek szuksege van neha idore, de itt nekem arrol is van szo hogy egy kapcsolatban egy ember hogy kozli ezt.O gyerekes modon nem ir napokig semmit, hogy buntessen vagy en sem tudom,es elegge csunyan meg tud alazni ilyenkor.Higgyetek el, hogy megprobaltam nyugodtan kezelni de mintha beakadt volna neki valami...mindegy igazabol mar kezdem kicsit les*arni mert unom ezt az allapotot.Nekem kicsit komolytalan ez az egesz.nagyon koszonom az eddigi valaszokat,nagyon hasznosak voltak!:)
2018. febr. 9. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!