Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha rosszul bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha rosszul bánik velem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 3 éve,szoktunk persze veszekedni de nála valahogy mindig visszajön egy probléma: nem hagyom aludni/tanulni. Naponta 1-2 órát beszélgetünk amúgy, általában este mivel akkor érünk rá.Én mindig előbb kész vagyok tehát ráérnék de ő 11-12 fele jön fel a netre így aztán persze jó lenne beszélgetni,és amikor 5 perc után mondja hogy megy,akkor általában kiakadok egy kicsit mivel egész nap nem keres. Mindig ugyanúgy kezdődik és végződik ez a veszekedés vagy sértődés, kiakad, nem keres 1 napig, még utána 1-2 napig flegmázik, elkezdjük megbeszélni és aztán könyörög hogy bocsássak meg csak stresszes volt. Ilyenkor ellököm magamtól mivel 2-3 napig le sem szar aztán hirtelen kellek neki...

Ha 1-2x fordult volna elő, azt mondom oké megértem szegényt,de mindig előjön 3 havonta kb.Őszintén nem tudom mit tegyek,mert nagyon szeretjük egymást de ilyenkor nagyon rosszul bánik velem.Azt mondta, hogy nem érdekli mi lesz a kapcsolattal.



2018. febr. 8. 17:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Jó hát azt írtad kb 3 havonta jön ez elő, azt hittem ritkább amikor ennyire nem er rá. De amúgy mióta tart ez hogy ennyire elfoglalt? Mert én nem tartom ezt ennyire normálisnak, meg azt sem, hogy nem keres. Milyen időközönként találkoztok, mennyit tudtok együtt lenni?
2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A találkozással szerintem nincsen baj,mindketten tanulunk gondolom ez átjött, szóval hétvégente együtt vagyunk 2 napot általában (p-sz) plusz hétköznap is látjuk egymást néha de az kevéske.Akkor igazából nem tudunk nagyon beszélgetni sem,ezért hiányzik nekem annyira az ,hogy beszéljünk legalább este.

3 havonta jön elő hogy így kiakad és ellök magától teljes mértékben mintha nem lennék "élete szerelme" ahogy máskor mondja :))))

Ez az amit nem tudok elfogadni. Azt mondta "tudom nekem mi a jó,sok mindenen kell változtatni" és ennyi.

2018. febr. 8. 17:32
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy néha betelik nála a pohár és elege lesz, ha képes vagy ilyen hisztis lenni. Napi 1-2 óra alaból rengeteg, minek ennyit pötyögni? Nem, nem halsz bele, ha néha békén hagyod, nem kötelező ám mindennap csetelgetni a semmiről, főleg, ha a másik fáradt vagy elfoglalt. Még így is türelmes veled szerintem.
2018. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Amúgy én is azt gondolom mint a 10-es válaszoló, hogy nem biztos, hogy van értelme erőltetni ezt a kapcsolatot....

Sajnálom, de úgy gondolom, hogy egy kapcsolatnak nem az a célja, hogy nyűg legyünk a másiknak.

2018. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Megoldás: Tanuljatok együtt.
2018. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Lényeg: nem érdekli, mi lesz a kapcsolattal.

A többi csak szófecsérlés. Ha fontos lennél neki, érdekelné, tenne érte. Lehet, sok vagy neki..nem hagyod levegőt venni.

Nem kell minden időnket a másikkal tölteni, még neten sem, mert esetleg azt érzi, megfullasztod a ragaszkodásoddal.

2018. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkinek arra van ideje, ami/aki fontos neki. Nem hiszem el, hogy valaki egész nap annyira elfoglalt, hogy ne tudná felhívni a párját és pár percet beszélni vele.
2018. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát végülis lehet,hogy neki ez sok,nem mondom hogy nem.Bár olyan ambivalens az egész...Szerintem szeret engem nagyon és ő is akar velem lenni legalább annyit mint én,de ugyanakkor sok is vagyok neki.Egyszer azt mondja hogy velem tervezi a jövőjét (mindig ezt mondja) aztán meg ilyenkor sok vagyok neki...szóval nehéz kiigazodni
2018. febr. 8. 20:03
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán nehéz kiigazodni, neki több egyedüllét kell, többet szeret egyedül lenni azt kész.
2018. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Pedig baromi egyszerű, sokan vagyunk olyan magunknak való, függetlenebb típusok, akik akkor sem igénylik a mindnennapos kommunikációt, ha fülig szerelmesek vagyunk. Azt kellene felfognia a kérdezőnek, hogy egyáltalán nem szabad magából kiindulnia és attól még, hogy ő állandóan igényelné a beszélgetést, a párjának ez lehet túl sok, de ettől még ugyanúgy szeretheti és semmi rosszat nem jelent. De ha ezt a kérdező hisztivel reagálja le, akkor nem csodálom, ha tele lesz a töke szerencsétlen srácnak, aki párhavonta szeretne pár nap nyugit. Szerintem ez nem egy olyan marha nagy kérés, kérdező szerintem foglalkozz az önértékeléseddel és az önbizalmaddal, mert ha pár ilyen apró szirszar ennyire meg tudja ingatni a bizalmad és a biztonságérzeted ebben a kapcsolatban, akkor ott komoly gondok vannak.
2018. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!