Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátom undorodik tőlem amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Nem undorodik, csak taszítja az ami a menstruáció során a testemmel történik. Mivel nem szokott „extrém” módon meglenni, nem értem miért olyan lehangoló... Engem ez rosszul érint, mivel én ugyanúgy kívánom őt mint általában, de ilyenkor teljesen elzárkózik tőlem. Ő megvan arról győződve, hogy ezt nem tűri semelyik fiú az ágyban... Szerintetek?

2018. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
Az én emberemet nem zavarja. A wc-je szemetesét is rendszeresen ő üríti, pedig mondtam, hogy inkább megcsinálom én, hiszen csak én használom, de ő meg úgy van vele hogy az ő háza, az ő dolga és nem fog megijedni néhány betéttől meg tampontól, amik amúgy is be vannak csomagolva.
2018. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
43%

Én nőként is undorítónak tartanám ilyenkor a szexet.


Egyébként pedig, kislány, nem tőled undorodik, hanem a véres szextől.


Mit nem lehet ezen felfogni?

Pl. engem meg taszít az análszex, mást meg nem. Na, akkor most mi van?


Nem igaz, hogy nem lehet kibírni a szexet egy hétig, míg menstruálsz?!

2018. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy szexeltünk mikor exemnek megvolt... Szóval nem mindenkit zavar.
2018. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%
12: szerintem a kérdezőnek nem kifejezetten a szex hiánya a baj, hanem az, hogy a párja látványosan kimutatja felé az undorát. A kislányozást még felejtsük már el, rendkívül bunkó ez a hangnem.
2018. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem találkoztam még olyan férfival, akit bármilyen mértékben is taszított volna a menstruáció. Gondolom inkább a más területeken is éretlen férfiakra / srácokra jellemző.
2018. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
16%

#14

"hogy a párja látványosan kimutatja felé az undorát."

Ezt honnan tudod?


Ne essél már bele abba a tévedésbe, hogy azt hiszed, hogy ez egyenlő azzal, hogy akkor át sem öleli..stb.


Egyszerűen csak elzárkózik a menstruáció alatti szextől, ennyi.

Ezen nem kell annyit lovagolni.

A kérdező is azt írta: "az ágyban"

Ergó: csak a szexről van itt szó.


És azt kislányozok le, akit akarok.

Ha érett felnőtt módjára tud valaki viselkedni és ezt bizonyítja is, akkor majd nem lesz kislány.

2018. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

"a barátom undorodik"

....

"Nem undorodik"

wut? :D


Amúgy üzenem neki, hogy mi pl a párommal (F) ugyanúgy csináljuk akár napi kétszer, gumi nélkül, mikor megvan, tehát az állítása máris baromság :D


Egyébként meg kapcsolatban bármi "normális" lehet, amiről mindketten azt gondoljátok, hogy belefér.

Tulajdonképpen mitől undorodik? A látványtól? A fertőzésektől? Mit mondott erről?

2018. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%
16: kislány, magadat minősíted ezzel a támadó hozzáállással
2018. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%

Igaz, egészségügyi veszélyei vannak, de mi több éven keresztül, olyankor is szexeltünk. Szerencsére, nem lett belőle semmi probléma.

A párom azt mondta, még érzékenyebb is, jobb is, mint mikor nincs meg.

2018. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Mi is több éve szexelünk ilyenkor is, persze, lehet, hogy kockázatosabb, de nagyon jó olyankor is
2018. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!