Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátom undorodik tőlem amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Nem undorodik, csak taszítja az ami a menstruáció során a testemmel történik. Mivel nem szokott „extrém” módon meglenni, nem értem miért olyan lehangoló... Engem ez rosszul érint, mivel én ugyanúgy kívánom őt mint általában, de ilyenkor teljesen elzárkózik tőlem. Ő megvan arról győződve, hogy ezt nem tűri semelyik fiú az ágyban... Szerintetek?

2018. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
66%
Engem rohadtul nem zavart soha..huzok gumit a fertozesek miatt es ennyi. Ebbol soha nm csinaltam ügyet, exeimnel se. Meg amúgy is..milyen kard az ami nem veres a csatában..:D
2018. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, látom ez elég megosztó téma. Mindenesetre ez nem szakító ok, és nyilván kibirok pár napot szex nélkül is.
2018. febr. 9. 16:47
 33/35 anonim ***** válasza:
70%
Az exem szexelt volna akkor is, ő a jó katona vérben is harcol elvet vallotta, a mostani párom teljesen elzárkózik előle. Ja és a fintor az egészben az, hogy míg exemet nem kívátam olyankor, addig a mostani páromat nagyon. 😳
2018. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%

#28 "Ilyen puhány alakkal se jöttem volna össze soha."


Én sem bírom a menstruáció alatti szexet. Nekem durva.

Ugyanakkor semmi gondom a halottakkal, legyen az természetes halált halt, több napos hulla, vízi hulla, vagy balesetben elhunyt. Nem zavarnak a súlyos sérülések, nyílt törések, vágott sebek, "folyó" vér sem. Puhány alak lennék?

2018. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
16%
"Puhány alak lennék?" Biztos van olyan aki számára nem, és elfogadja az ilyen típusú pasit.:)
2018. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!