Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátom undorodik tőlem amikor menstruálok?

Figyelt kérdés
Nem undorodik, csak taszítja az ami a menstruáció során a testemmel történik. Mivel nem szokott „extrém” módon meglenni, nem értem miért olyan lehangoló... Engem ez rosszul érint, mivel én ugyanúgy kívánom őt mint általában, de ilyenkor teljesen elzárkózik tőlem. Ő megvan arról győződve, hogy ezt nem tűri semelyik fiú az ágyban... Szerintetek?

2018. febr. 9. 12:46
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
15%
Ebböl a szempontbol nem illetek össze. Ennyi. Szerintem egy kis megértés mindkét részröl és nincs is gond.(Ezt egy olyan F irta aki fétisszerüen szereti olyankor a szexet -beleértve a nyalást is-. Számomra olyankor a legszebb a punci.)
2018. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
18%

Valaki kifejtené, hogy mi "nem hasznos"-at írtam?

#17

2018. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
28%
#17 ne vedd fel ezt, azt hiszik lájk gombot nyomkodnak...
2018. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem az. Én pl. mensikor is szívesen szeretkezek a nővel.
2018. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
20%
Hat ez nagyon LOL. En eddig mindegyk csajommal dugtam menstruacio kozben, sosem volt akadaly. Sot volt, hogy en huztam ki a veres tampont belole action elott.
2018. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
31%
Valamiért, nem tudja elfogadni, hogy ez, egy felnőtt, egészséges nőnél természetes. Ezer oka lehet. Talán kisgyerekként látott összekent fehérneműt, használt betétet, tampont, stb.
2018. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
45%
Egy jo katona a vérben is harcol!!!!!
2018. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen puhány alakkal se jöttem volna össze soha. És nem, nem minden férfi ilyen. Mi pl akkor is simán szexelünk amikor megvan, egyáltalán nem zavarja. Sosem volt ezzel probléma. És az én vérzésem az első 2 napban elég erős. A legnagyobb tampont használom olyankor, és azt is 3 óránként cserélni kell. Valószínű ő még valóban fiú, és nem férfi.
2018. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
61%

Én barátomnak sincs hozzá így kedve. Engem nem zavarna, de én ebből a 4 napból nem csinálok ügyet. Főleg, hogy a fájdalom miatt az első két nap alatt amúgy sincs kedvem hozzá, tehát maximum 2 nap, amíg kívánnám, de nem.


Szerintem ennyit minden ember ki tud bírni szex nélkül.

2018. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
32%

most ez miert akkora tragedia????

nem birsz ki 4-5 napot????

ezert dobnad mert o nem szereti a vert

azert vicc vagy

vannak akiknek igy nem olyan a szex,taszitja

hidd el nem o tehet rola

eszem meg all h ezen kibuksz

2018. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!