Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan korán akar lefeküdni de én akkor nem vagyok álmos és nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom mindig korán akar lefeküdni és le is fekszünk miatta pedig én olyankor nem vagyok álmos és nehezen tudok elaludni. Igazából tudok aludni csak nem szoktam korán lefeküdni mert olyankor nem tudok aludni csak késöbb. De amikor együtt alszunk akkor miatta mindig korán kell lefeküdni és akkor van hogy félóra vagy 1 órát esetleg többet forgolódom mire végre elalszom és ez nekem rossz. Jó lenne ha kicsit tovább maradnák fent. Amikor már én is kezdek álmosodni és tudnék is aludni. Nem tudom mit tegyek hogy el tudjak olyan korán aludni amikor én még nem vagyok álmos és pörgök vagy pedig kitalálni valamit hogy ne akarjon korán lefeküdni.
2018. febr. 16. 21:15
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi válasz után még mindig azon pörögsz hogyan tarthatnád ébren..?:D Ő lefekszik aludni, te meg csendben elfoglalod magad, ebben nem tudom mi a nehéz.:D Volt barátommal mi sem aludtunk el egyszerre, vagy gépezett, vagy tv-zett, vagy telefonozott, mikor mi, én meg aludtam és annyi :'D Ebből sosem volt problémánk, nem tudom te miért akadsz fenn ennyin :"D Nincs szabályba vagy bármibe foglalva egy kapcsolatnál sem, hogy csak és kizárólag egyszerre lehet lefeküdni aludni és csak összebújva. :DDD Mi lesz akkor ha pl éjszakásban fog dolgozni? Te is nappal fogsz aludni vagy mi?:DD Ne ezen akadj fenn. xDD
2018. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tökmimdegy mit írtok neki itt akkor is azon fog agyalni hogyan vegye rá a párját hogy később akarjon aludni 😂 komolyan olyan mint ha egy értelmi fogyatékos lennél kérdező. Kajak nem vágod hogy nem vagytok össze nőve had aludjon amikor akar majd alszol te is amikor akarsz? Röhej. Attól félsz hogy zajolsz amivel felkelted. Mert hangosan akarsz zenét hallgatni? Vagy felvered a tojásfehérjét vagy mi? A másik kifogás hogy ha később mész akkor kelted fel azzal hogy hozzá bújsz. Hidd el ettől nem lesz háború. Plusz tök olyan mint ha éjszaka fordulnál oda hozzá. De mindegy a kifogások megvannak téged csak az érdekel hogyan állítsd át párod alvási szokását.
2018. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%

Fura, hogy ennyire nem érti senki a helyzetet. Komolyan az jut eszembe, hogy ennyire tapasztalatlanok írnak ide. Mert tök nehéz tud ez lenni tényleg.


És én nem is tudok megoldást. Én is szenvedtem ilyentől.

2018. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlanok lennénk? Nem hinném. Inkább csak normálisan látjuk a helyzetet. Nyilván az a megoldás rá, hogy szegény maradjon fent, legyen fáradt másnap a munkában / suliban, ne legyen kipihent és a teljesítménye is legyen rosszabb csak mert a barátnő nem akar úgy elaludni, hogy nem bújik össze a párjával? Na ne vicceljünk már. :'D Szimplán önzőség, hogy minden úgy legyen ahogy a csajnak jobb. Simán át lehet állni az alvással ha mindennap korábban feküdne le és nem csak hétvégén mikor együtt alszanak. Mellesleg ha minden rendben akkor miért kell ezen problémázni? Ez legyen a legnagyobb problémája az életben.. Már önmagában az is öröm kéne, hogy legyen, hogy együtt alszanak, egy szobában és egymás mellett ébrednek..
2018. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
* A hétvége csak egy példa volt, minden napra értendő amit írtam.
2018. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
#34 lehet itt mondani, hogy mi a logikus, de nem hiszem, hogy voltál élőben ilyen helyzetben.
2018. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
67%

Kedves 36-os, csalódást kell okoznom, de képzeld el voltam ilyen helyzetben bármennyire is meglepő ez neked.

Plusz nem egy pár írt még ide, hogy nem értik miért nem képesek külön elaludni.

2018. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hónap kérdése :D

Kérdező, áruld már el, mi az a nagyon korai időpont, amikor a párod lefekszik?

Egyébként, ahogy mások is írták, bújj hozzá amíg elalszik, aztán telozz, olvass, foglald le magad. Egyik kezeddel még így is simizheted. Én rohadtul nem díjaznám, ha bárki meg akarná változtatni a bioritmusom. Te se akard megváltoztatni a párod.

2018. febr. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, párom éjszakai bagoly, én pedig korán fekszek, mert 6-ra járok dolgozni, általában 8-9 között már alszok. Én lefekszek aludni, ő még netezik, játszik, elfoglalja magát. Ez akkor is így volt amikor még nem éltünk együtt. Hétvégén is korán kelek, megszokásból, hát felkelek és csinálom a dolgom, elmegyek bevásárolni stbstb. Minden megoldható, nem vagytok összenőve. 25/N
2018. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Raksz filmet , ha uavarja akkor telo fullhallgato es elnyom majd az allom .
2018. febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!