Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan korán akar lefeküdni de én akkor nem vagyok álmos és nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom mindig korán akar lefeküdni és le is fekszünk miatta pedig én olyankor nem vagyok álmos és nehezen tudok elaludni. Igazából tudok aludni csak nem szoktam korán lefeküdni mert olyankor nem tudok aludni csak késöbb. De amikor együtt alszunk akkor miatta mindig korán kell lefeküdni és akkor van hogy félóra vagy 1 órát esetleg többet forgolódom mire végre elalszom és ez nekem rossz. Jó lenne ha kicsit tovább maradnák fent. Amikor már én is kezdek álmosodni és tudnék is aludni. Nem tudom mit tegyek hogy el tudjak olyan korán aludni amikor én még nem vagyok álmos és pörgök vagy pedig kitalálni valamit hogy ne akarjon korán lefeküdni.
2018. febr. 16. 21:15
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
87%
Megkelek:-)))
2018. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
megébredek akart lenni csak néha így is szoktam mondani
2018. febr. 16. 21:38
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Vágd fejbe. Csakúgy, indokolatlanul. Aztán állj meg felette egy baltával. Soha többet nem fog előtted elaludni.
2018. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%

Beszéld meg vele. Szexeljetek. Vezess be vele Viagrát és mondd azt, hogy vitamin.


Miért nem aludhat akkor, amikor akar?

Továbbra sem értjük.

2018. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
97%
Tehát semmilyen megoldás nem jó neked, csak az, ha megváltoztatod a barátod bioritmusát, csak, hogy az legyen, amit te akarsz. Ez nem szép. Inkább olvass mellette, vagy simogasd finoman, attól te is elálmosodsz.
2018. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem aludhat akkor amikor akar csak mindig az van hogy miatta fekszünk le korán és hiába mondom neki hogy nem vagyok álmos és pörgök olyan mintha ő ezt leszarná
2018. febr. 16. 21:42
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

De ki a halál mondta azt neked, hogy vele kell lefeküdni? Külön nem megy?

Komolyan nem értem.

2018. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a megkeleken röhögök. 😂😂😂👍 Mondjuk bässzatok, utána leesik a kortizol (stresszhormon) szint és beálmosodtok tőle. Istenem, küldj meghívót nekik! 😀
2018. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
vagy nekem kéne olyankor valami álmosító vagy pedig valamit kikéne találni hogy ne akarjon mindig korán lefeküdni
2018. febr. 16. 21:50
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem versenyezzetek!!!

Aki később alszik el, az kap valamit. Na?

2018. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!