Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan korán akar lefeküdni de én akkor nem vagyok álmos és nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom mindig korán akar lefeküdni és le is fekszünk miatta pedig én olyankor nem vagyok álmos és nehezen tudok elaludni. Igazából tudok aludni csak nem szoktam korán lefeküdni mert olyankor nem tudok aludni csak késöbb. De amikor együtt alszunk akkor miatta mindig korán kell lefeküdni és akkor van hogy félóra vagy 1 órát esetleg többet forgolódom mire végre elalszom és ez nekem rossz. Jó lenne ha kicsit tovább maradnák fent. Amikor már én is kezdek álmosodni és tudnék is aludni. Nem tudom mit tegyek hogy el tudjak olyan korán aludni amikor én még nem vagyok álmos és pörgök vagy pedig kitalálni valamit hogy ne akarjon korán lefeküdni.
2018. febr. 16. 21:15
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Ha nem egyszerre fekszünk le akkor nem összebújva alszunk. Meg akkor nem tudok akármit csinálni mert figyelni kell arra hogy ne zavarja alvás közbe
2018. febr. 16. 21:27
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Picit bújj vele össze, aztán kelj fel, jatsz a telódon, stb.

Én ilyenkor netezem még egy ideig, de csinálhatsz bármit.

2018. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Jó istenem gyere le...
2018. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem tudsz hozzábújni, ha ő már alszik? xd Nekünk ez sose gond, pedig órákkal később fekszem általában, mint ő.
2018. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Azzal lehet felébresztem ha akkor bújok hozzá amikor ő már rég alszik.
2018. febr. 16. 21:31
 16/45 anonim ***** válasza:
95%
Megkelsz magadtól? Mi vagy te? Pizzatészta?
2018. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk ez a felnőtt párkapcsolatok, nem tudom mit keresel itt
2018. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
úgy hogy már rég elmúltam 18 éves
2018. febr. 16. 21:33
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem is látszik, ilyen jól tartod magad? Tök jó!
2018. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Normális választ vártam volna hogy pl: mivel tudnám rávenni hogy még kicsit maradjunk ébren és ne feküdjünk le olyan korán
2018. febr. 16. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!