Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen megsértődni?! Nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen megsértődni?! Nők hogy van ez? (technikai kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel a barátnőm egy teljesen lenge comb középig érő vékony anyagú (fodros?) szoknyában és egy (nem vagyok tisztában a den számokkal) de nagyon vékonyka harisnyában ment volna el dolgozni.

Én viszont rászóltam, hogy hideg van kint és meg fog fázni öltözzön fel normálisan! Nem szeretném hogy felfázzon..


Ő meg erre egyből úgy reagált, hogy ez megfelelő öltözet, és nem szereti ha beleszólok mit vegyen fel, agylány már és el tudja dönteni saját maga is, mikor mi a megfelelő ruhaválasztás.


Oké autóval megy.. de nem csak egy irodában ül, hanem elmegy póstára ide oda.. tehát kint is van, és tényleg hideg volt, ráadás fázós is, és volt már rá példa, hogy felfázott ilyen időben.

Persze lehet túlreagálom, és egy ilyen harisnya az nagyon fűt, de nem tudom elhinni, hogy egy ilyen leheletvékony anyag valóban annyit védene.. főleg egy ilyen tavaszi szoknyával.


Később mondta, hogy nagyon ciki ha ennyire féltékeny vagyok, hogyha szépen öltözik fel akkor mindenféle indokkal próbálom meg lebeszélni róla, hogy jól nézzen ki. :DD mondtam neki, hogy nem édesem! imádom amikor csinos vagy, és büszke vagyok rá, hogy gyönyörű vagy, nem a féltékenység beszél belőlem.. mert szeretem ha ragyogsz, csak azt nem szeretném, hogy megbetegedj.


Persze elment így.. délután direkt nem kérdeztem meg tőle, hogy fázott-e.. de furcsa volt, mert azonnal rohant átöltözni melegítőbe :D



2018. febr. 17. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek többet. Nem teljesen őszinte hanem kicsit játszmázósnak tűnik a kapcsolat. Főleg az ő részéről.
2018. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!