Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenkor jön elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenkor jön elő belőlük a házisárkány?

Figyelt kérdés
Van egy nejem, 2 éve vagyunk házasok. Már úton van a baba. Alapjában jól megvagyunk, de félek, hogy úgy lesz nálunk is, mint a párok nagy részével, hogy ha meg lesz a baba, megváltozik majd, és csak uralkodni akar majd felettem. Nem lesz többé szeretet, stb. Barátaim ezzel szoktak ijesztgetni, hogy hamarosan házisárkány lesz belőle is. Nem szeretnék elválni, mert arra még túl fiatal vagyok, de ha azt csinálja ő is, akkor azt hiszem mégis megteszem, mert nem szeretném a legszebb éveimet egy szülési depressziós, rosszindulatú emberre vesztegetni, aki esetleg majd válhat belőle. Ti mit gondoltok, van alapja a félelmemnek? 26/F

2018. febr. 22. 11:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
10%

Jó azért, hogy van valakinek hormonháztartása, még nem menti fel semmi alól. Az ember attól ember, hogy felül tudja bírálni az ösztönei, hormonháztartása stb,ha szükséges. Ha az asszony lelkiterrort nyomtja otthon, a férfit a kutya nem menti fel, hogy hát csórikám azért vágta csak szájon, mert kezelhetetlen mennyiségű adrenalin került a folyamatos szapulás hatására a véráramába. Ilyen nincs. Ha gondok vannak, közösen megoldást kell rá keresni, lehetőleg nem egymáson átgázolva.

31/f

2018. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
98%
Nézd, k urvakemény időszak áll előttetek. Egy gyermek nevelése nem csak móka és kacagás, ahogy a filmekben mutatják. Embertpróbáló, pláne az elején. Ezt soha senki nem mondja el. Rengeteg türelemre, megértésre lesz szükseged. Segís a feleségednek inkább, mint hogy ezen a törd a fejed, ha néha kiborul, akkor lelépsz. Tudod az én férjem is azt mondta amikor ütöttem az ajtófélfát üvöltve, hogy nem bírom tovább, hogy én nem vagyok normális, kezeltessem magam. De az nem jutott volna eszébe, hogy egyszer is kivegye a kezemből a gyereket, és elvigye pár órára, hogy esetleg tudjak kicsit feltöltődni én is. Közösen vállaltátok, közösen kell helytállnotok, és igenis te is ugyanannyira szülője vagy mint az anyja. Kitartást, és minden jót kívánok nektek!
2018. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
98%
Te minek nősültél meg??? Érzelmi intelligenciád egy oviséval egyenlő.
2018. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
98%

Hármassal egyet értek.

Annyit még hozzátennék hogy szerintem a férfiak néha nem fogják fel hogy a nők 9 hónapig hordanak magukban egy másik embert aztán megszülik. Kínok és fájdalmak közt, a szervezetük kimerül és akkor még jön a többi szülés utáni kellemetlenség.

Szóval lehet hogy sok nő utána hisztisebb lesz de közben kihord és megszül egy gyereket.

Valahol talán érthető...

2018. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

"És ha te leszel beteg, akkor is válni akarsz, hogy a feleséged ne pazarolja egy beteg emberre a legszebb éveit?"


#6 Erről egy régi ismerősöm példája jut eszembe. Pár éve elvesztette az egyik lábát autóbalesetben. Rá félévre a felesége ott is hagyta őt, pedig volt 2 közös gyerekük is.


Furcsa, de nekem úgy tűnik, hogy ez a bajban ott hagyás inkább a nőkre jellemző. Mindig könnyebb lepattanni ha baj van és egy másik balekot keresni.

2018. febr. 22. 13:16
 16/45 anonim ***** válasza:
98%
Úgy írtad le a dolgokat, mintha te az emberiségen kívül állnál és külső szemlélőként néznéd a párkapcsolatodat. Mintha az egész csak megtörténne veled, te meg várod, hogy A vagy B lesz, mintha egyáltalán nem lenne beleszólásod a dologba. Nem találkoztál még olyan nővel, aki gyereket szült? A családodban, vagy ha még ott sem, legalább egy filmben nem láttál boldog családot, ahol szeretik egymást a családtagok? Szerinted a valóság az, amit a haverjaid mondanak és mindenki, aki másképp cselekszik (mondjuk szülés után boldog és szereti a férjét ugyanúgy, mint előtte), az csak megbékélt a sz#r helyzetével? Szerintem jobb, ha még most elkezded aktív résztvevőként élni az életed, nem csak a haverok f#szságait hallgatni és külső szemszögből azt figyelni, hogy mi teljesül belőle.
2018. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a jó, hogy ha a kérdésednek az eleje legalább a valóságból indul ki, s a vége legalább oda érkezik. Mi ez? Semmi probléma nincs, de te válást helyezel kilátásba szegény nejed részére, aki mit sem sejt az idióta agymenésedről. Te nem vagy normális. Mit fogadtál meg az esküvőn?

Az, hogy jól érezze magát szülés után is, pedig nagyban rajtad is múlik. Segíts majd neki, támogasd őt!

2018. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

"Mit fogadtál meg az esküvőn? "


Ja.. A féllábú haveromnak is örök hűséget esküdtek jóban rosszban, mégis hamar egyedül maradt.

2018. febr. 22. 13:33
 19/45 anonim ***** válasza:
98%

Ja ok. Ha a féllábú haverodat otthagyta a felesége, akkor az más. Akkor te is nyugodtan cserbenhagyhatod a családod.

Teljesen logikus.

2018. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
19%
,, Az asszonyból sárkányt, fèrfiakból páfrányt mindig az idő prèsel, csalhatatlan kèzzel"
2018. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!