Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyenkor jön elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenkor jön elő belőlük a házisárkány?

Figyelt kérdés
Van egy nejem, 2 éve vagyunk házasok. Már úton van a baba. Alapjában jól megvagyunk, de félek, hogy úgy lesz nálunk is, mint a párok nagy részével, hogy ha meg lesz a baba, megváltozik majd, és csak uralkodni akar majd felettem. Nem lesz többé szeretet, stb. Barátaim ezzel szoktak ijesztgetni, hogy hamarosan házisárkány lesz belőle is. Nem szeretnék elválni, mert arra még túl fiatal vagyok, de ha azt csinálja ő is, akkor azt hiszem mégis megteszem, mert nem szeretném a legszebb éveimet egy szülési depressziós, rosszindulatú emberre vesztegetni, aki esetleg majd válhat belőle. Ti mit gondoltok, van alapja a félelmemnek? 26/F

2018. febr. 22. 11:52
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
59%
" Azt majd akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk"- mondta K. Ágika és becsurizott a kuncogástól. Figyelj, előbb várd meg, hogy mi lesz...ne a jövő félelmei uralják a jelenedet... nem minden nő pikkelyesedik ám.😀
2018. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
#19 Nem feltétlenül, de a nők többnyire természetesnek veszik, hogy a férfinak az a dolga, hogy mindent elfogadjon velük kapcsolatban. Ugyanúgy kívánja őket bármennyire is elhíznak vagy le tramplisodnak a házasság alatt. De fordítva már sokkal kevésbé hajlandók bármit is tolerálni. Legalábbis ezt hallom legtöbb helyen.
2018. febr. 22. 13:58
 23/45 anonim ***** válasza:
98%
Miért kreálsz magadnak előre problémát amikor jelenleg nincs is? :D Ezt hallottad, azt hallottad, de tapasztalni még nem tapasztaltad, akkor meg mi a bajod? :D Nem lenne egyszerűbb nyugodton maradni a kis popsidon és élvezni azt hogy nicns semmi gondod? Kicsit feminin férfi vagy, igaz? :)
2018. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
98%
Hú, vaze. Mi a büdös francnak nősültèl meg??
2018. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

+1 a 10-eshez.


Ez a duma a megkeseredett emberektől jön, akik rettegnek attól, hogy valaki olyan példát mutat nekik, ami szembesíti őket a saját nyomorult életükkel, elhibázott döntéseikkel. Azért akarnak predesztinálni ezzel a szöveggel, hogy biztosan bekerülj közéjük, nehogy te máshogy, jobban csináld.


Ha ennyire előítéletes vagy, a szülés előtti/utáni változásokat tutira úgy fogod kiértékelni, hogy megerősítsék az előítéletedet. Ne csináld ezt. Lesznek változások, és minden bizonnyal nehézségek is, de ettől még ugyanúgy lehet ezeket kezelni, és úgy csinálni, hogy jó legyen.

2018. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te egy gyökér vagy:(

Van MOST bajod a feleségeddel?

Ha nincs, akkor nem kellene forgatókönyvet gyártanod. Majd ráérsz akkor.

2018. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Szereted te egyáltalán ezt a nőt?

Szerintem a szeretet alapja a kölcsönös bizalom. A szeretet pedig a kapcsolat alapja kéne hogy legyen mégis olyan mintha csak azért lennél a feleséged mellett mert ez van és így mégis kényelmesebb mint egyedül.

Az első adandó alkalommal elhagynád mert a gonosz nők is ezt teszik... ez minden csak nem szeretet és bizalom szerintem.

2018. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
#27 Igen szeretem, de vakon bízni senkiben sem tudnék és nem is akarok.
2018. febr. 22. 14:44
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Bocs kedves kérdező, nem vitatkozni akarok, de nem VAKON kell bízni...azt csak a tapasztalatlan emberek teszik, azt viszont állítom, hogy " előre" nem bízni hiba. Amit fent írtam fenntartva: ha jó minden, éld a jelent és adj bizalmat...
2018. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
86%

Tengernyi szöveget tudnék neked most írni arról, hány ponton nettó fa..szság az egész gondolatmeneted, de ami a lényeg :


Kommunikáljatok, és úgy, mint két felnőtt ember. Ha problémád van, akkor tárgyilagosan mondd el, és hallgasd meg a másikat is. Ha nincs problémád, akkor pedig ne vetíts előre semmit, mert az mások élete, te pedig a sajátodat éled jelenleg.


Nálunk a férjem és én is féltünk, hogy rossz hatással lesz ránk a baba érkezése, mert nem viseljük túl jól a stresszt és az éjszakázást, a fiunk pedig sokat sírt este. A férjem ettől függetlenül komolyan erőt vett magán, és bármennyire is kimerült volt, igyekezett segíteni amennyit csak tudott, egészen addig, amíg fizikailag helyre nem jöttem. Utána én igyekeztem normálisan vezetni a háztartást, nem azzal fogadni, hogy szalad a lakás és nincs egy tiszta gönc sem. A kapcsolatunkat se hanyagoltuk el, szerintem baromság ez a gyerek minden felett áll elv, nyilván nagyon sokat foglalkozunk vele, de nem hal bele, ha két hetente nagymama vigyáz rá egy napot, és mi elmegyünk kettesben randizni. Fontosak az ilyen apróságok, így a feleséged is érezni fogja, hogy még mindig nő a számodra.

2018. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!