Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jól keresnétek, elkérnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól keresnétek, elkérnétek mindennek a felét a párotoktól?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a párotok keresne x-et, ti pedig 5x-et, elkérnétek tőle az albérlettől az élelmiszeren át az esetleges elromlott háztartási berendezésekig mindennek az árát? Akkor is, ha neki akkor nem marad pénze, és nem tud megtakarítani?

Vagy keresetarányos külön kassza?


2018. febr. 23. 09:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Az az igazság, hogy én rosszul érezném magam a kevesebbet kereső helyében, ha nem hagynák, hogy fizessek semmit. Nem akarok kitartott lenni.


Szóval ellenkező esetben is azt mondanám, fizessen a kevesebbet kereső is, de a fizetéséhez részarányosan.

2018. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,kb 2-3 szor annyit keresek, mint ő, de nem számolok el minden forintot
2018. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A frászt kérném el, most se kérem el a nyersanyag árát, ha én főzök. Örülök, hogy örül neki, és annak is, ha ő vesz nekem valamit.

Amúgy mind a ketten pénzügyi dolgokat tanultunk, szóval nem okozna nehézséget modellezni a dolgot, csak egymás szeretésével vagyunk elfoglalva.

2018. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem kérném el.


Mi annak a hívei vagyunk, ha már összeköltöztünk, közösek a bevételek és közösek a kiadások...független az aránytól. Természetesen az indokolatlan költést egyikünk sem díjazza, így hát működik nálunk. Nem úgy nézzük, hogy te pénzed, én pénzem. Hanem mi pénzünk van és közös gyarapodásunk.


Párom többet keres nálam. De bárhogy is lenne a felállás, akkor sem számoltatnánk el egymást.


29N

2018. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell olyan nő, aki ötödét keresi mint én. Problem solved
2018. febr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem kellene olyan pasi, aki az ötödét keresi, mint én.
2018. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A másik oldalról nézem:nem kellene kérned,ha keveset keresnék is természetes lenne,h nem szeretném ha eltartanak,mert itt kb erről van szó.Viszont ha annyira nagyin kevés lenne a jövedelmem igyrkeznék vmi jobban fizető állást találni,vagy más irányban képezném magam,mert ha egyedül élnék is el kellene tartanom magam,nem függhrtek egész életemben mástól.Ha továbbképezném magam abban bizonyára kérném a párom anysgi támogatását ha egyedül nem menne,a közös jobb anyagi helyzetünk érdekében.
2018. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
En szeretem eltartani a parjaim mert megtehetem, jol esik ez a presztizs hogy a tobbi ferfihoz kepest potensebb vagyok:))
2018. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a keresetarányos külön kassza működik, de extra rugalmasan kezeljük ezt is, nem szőrözünk.
2018. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 WheneverYouWant ***** válasza:
Tegnap volt pont egy hasonló kérdés... Úgy gondolom hogy amíg nem fajul szemtelenségig a dolog addig lehet gondolkoznia közös kassza dolgom... Kell hogy legyen valami nagyobb közös megtakarítás és utána már nyugodtan lehet nagy lábon élni
2018. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!