Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm itthon azzal köti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itthon azzal köti le magát, hogy nyomkodja a telefont. Bővebben lent. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lenne egy halom szokásos háztartásbeli “munka”, vagy éppen egymásra fordíthatnánk egy kis időt, de neki reflexszerű már, h hazaér(ünk) és nekiáll telefonozni. Sehol máshol nem csinálja ezt, csak itthon. Jellemzoen nem chatel, szoval semmi féle megcsalasrol meg a “hatam mogott mas pasival beszel” dologrol nincs itt szo, hanem face, insta meg a tobbi sz@r. Már beszéltem vele erről h leszokhatna a telorol, de szerinte ez nem fuggoseg. Nem egy vitánkat generálta már ez. Utána pár napig jobb a helyzet, aztan ujra ez van. Illetve mindenhonnan elkésunk mert telefonozik, aztan nem eri utol magat. Már marhára unom ezt. Persze rengeteg jó tulajdonsaga van, es szeretem. Nem veletlen vagyunk egyutt de ez nagyon zavaro, h lenne idonk egymasra es ő vigan nyomkodja a telot. Amikor kiveszem a kezebol/szova teszem akkor meg o van megsertodve h de o azt meg akarja még nézni stb stb.

Volt mar olyan h “teszteltem”, es nekialltam ugyanazt csinalni mint ő, csak telefonoztam, en is epp lekotottem magam. Kb este 9tol 1ig (eleg nagy kihivas volt nekem). Akkor meguntam es mondtam h aludhatnank. Igy is volt. Aztan masnap kb este 9fele kezdmenyeztem h esetleg sex vagy vmi, mint ugy altalaban a parok. Erre o faradt, nincs kedve stb. De telefonozni volt ereje 11ig...ha szovateszem akkor persze nem függő..:)

Sajnos nem egyedi eset volt ez sem.

Ki mit tenne? Illetve szerintetek miért csinálja ezt?

Ami kellhet realis valaszokhoz: 3eve vagyunk egyutt, 20as eveink elejen mindketten, egyetem, +melo, +hobbi,+ albi fenntartasa.

Köszi előre is a válaszokat.

A helyesiro bajnokokra nem vagyok kivancsi :D.



2018. febr. 25. 17:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
46%

Ezt nagyon kellemetlen volt olvasni. Nem normális dolog. Nézi, hogy mások milyen jól élnek, tengerpart, luxus stb ő meg az albiban dekkol egy morgolódó kispistával.

Veszélyes dolog, mert csábító az a pózer, hamis kép amit ott lát. Elöbb utóbb le fog lépni!

2018. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Ha CSAK OTTHON csinálja, akkor ez nem függőség, mert ha függőség lenne, akkor MINDENHOL csinálná, de ha csak otthon csinálja, akkor OTTHON VAN VALAMI BAJA, ami elől ebbe menekül. Akár tudatosul benne, akár nem. Én például bezárkóztam a szobámba, amikor a szüleim veszekedtek, máshol meg, ahol ilyen gond nem volt, ott nem zárkóztam el az emberek elől.
2018. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
13%
Pont ezért írtam, hogy nem véletlen nyomogatja az instát, de hát le lettem pontozva. Gondolom egész nap csorgatja a nyálát más életére, akár pasikra is.
2018. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ez a probléma csak otthon van jelen, otthon kell keresni a problémát, a párkapcsolatban, vagy bármiben, ami csak otthon van. A kérdezőnek ezt kell megválaszolnia, erre kell megoldást találni.
2018. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan elkésnek a telefon miatt. Tehát nem siet el otthoni nyomorból.
2018. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Valami oka van,hogy csak otthon csinálja,máshol nem.
2018. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Mi pl pont ezért mentünk szét.


Kértem hogy hagyja a dolgot legalább ha velem van, vagy legalább korlátozza és ne csinálja ezeket a szarokat 30-60 percig... erre mindig megkaptam hogy jó nem fogja.


Amúgy igen, ahogy együtt voltunk hirtelen facebook, insta meg minden ilyen hülyeség hirtelen nagyon fontos meg sürgős lett.

2018. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
Dugd el a telefonját a mosógépbe.
2018. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hat nem szamitottam ilyen komment aradatra.

De koszi szepen mindenkinek.

Most voltunk kozel 2hetre nyaralni. Nem a nyalcsorgatas megy mert megvan mindenunk amire eppen szuksegunk van. Egy adott problemara keresem a valaszt, megoldast. Megpedig arra, hogy szerintetek miert van embernek ilyenre szuksege? Orakig nezni kutyas macskas, sminkes, tortas, extraegeszseges etelek kepeit videoit. Mikor vegre azzal lehetne akit elvileg es gyakorlatilag is szeret. Mivel tole nem kapom meg a konkret valaszt, vagy ha megkapom, es annak a megoldasan dolgozunk/dolgozok akkoris valtozatlan ez a telo nyomkodas. Szval hatha en nem latom a fatol az erdot, kivancsi vagyok kinek milyen megoldas javaslata lenne ilyen helyzetben.

Es azt elfelejtettem leirni, ebbol jott az itelkezes is. De nem rak ki se o se en naponta mindent. Sot....:) kb 2-3 havonta a jellemzo ra. En meg fel evente.

Hazimunkara a valasz: kb 65-35 aranyba en veszem ki a nagyobb reszt belole. Mivel elotte is sokaig egyedul eltem. Nem okoz szamomra nehezseget.

2018. febr. 25. 20:01
 20/30 anonim ***** válasza:

Végre egy válasz tőled is. :-) Oké, akkor nem az a probléma, hogy te nem csinálsz semmit, és ő dacból nem csinálja.

De valami biztos gond otthon, ha nem tud igazán partnered lenni a kapcsolatotokban. Én nem ismerlek benneteket, tehát nem látok bele, mi lehet a probléma. Talán a közös ismerősöket sem ártana megkérdezni, hogy ők hogy látnak titeket kívülről.

2018. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!