Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm itthon azzal köti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm itthon azzal köti le magát, hogy nyomkodja a telefont. Bővebben lent. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lenne egy halom szokásos háztartásbeli “munka”, vagy éppen egymásra fordíthatnánk egy kis időt, de neki reflexszerű már, h hazaér(ünk) és nekiáll telefonozni. Sehol máshol nem csinálja ezt, csak itthon. Jellemzoen nem chatel, szoval semmi féle megcsalasrol meg a “hatam mogott mas pasival beszel” dologrol nincs itt szo, hanem face, insta meg a tobbi sz@r. Már beszéltem vele erről h leszokhatna a telorol, de szerinte ez nem fuggoseg. Nem egy vitánkat generálta már ez. Utána pár napig jobb a helyzet, aztan ujra ez van. Illetve mindenhonnan elkésunk mert telefonozik, aztan nem eri utol magat. Már marhára unom ezt. Persze rengeteg jó tulajdonsaga van, es szeretem. Nem veletlen vagyunk egyutt de ez nagyon zavaro, h lenne idonk egymasra es ő vigan nyomkodja a telot. Amikor kiveszem a kezebol/szova teszem akkor meg o van megsertodve h de o azt meg akarja még nézni stb stb.

Volt mar olyan h “teszteltem”, es nekialltam ugyanazt csinalni mint ő, csak telefonoztam, en is epp lekotottem magam. Kb este 9tol 1ig (eleg nagy kihivas volt nekem). Akkor meguntam es mondtam h aludhatnank. Igy is volt. Aztan masnap kb este 9fele kezdmenyeztem h esetleg sex vagy vmi, mint ugy altalaban a parok. Erre o faradt, nincs kedve stb. De telefonozni volt ereje 11ig...ha szovateszem akkor persze nem függő..:)

Sajnos nem egyedi eset volt ez sem.

Ki mit tenne? Illetve szerintetek miért csinálja ezt?

Ami kellhet realis valaszokhoz: 3eve vagyunk egyutt, 20as eveink elejen mindketten, egyetem, +melo, +hobbi,+ albi fenntartasa.

Köszi előre is a válaszokat.

A helyesiro bajnokokra nem vagyok kivancsi :D.



2018. febr. 25. 17:07
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Mit csinaltak az emberek 10 evvel ezelott egy parkapcsolatba? Nem volt ilyen modern technologia.

#4: o nem szolt ram mivel o full elvolt foglalva a teloval. Ergo nem zavarta az h en is ezt csinaltam.

#17 es ti meddig voltatok egyutt? Meddig “viselted el?”

2018. febr. 25. 20:11
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen időszakaim, pontosan ugyanazt csinálom mint a barátnőd, csak talán én kicsit jobban észreveszem magam. Akkor van ez nálam amikor túl vagyok terhelve, lelkileg-szellemileg-fizikailag és nagyon magam alatt vagyok. Hazaérek a munkából, begubózok és estig instán nézegetem a sütős meg kutyusos videókat. Ki lehet zökkenteni belőle szerintem, csak neki is be kéne látnia, hogy ez így nincs rendben. Párom egyszer-egyszer csinálta, hogy elvitt étterembe egy sima hétköznap este, meglepetésből, vagy beültetett a kocsiba pénteken, nem mondta meg hova megyünk és kiderült, hogy wellnesselni vitt, 3 napra. Ott pedig csak velem foglalkozott, agyon kényeztetett. A végére meg elszégyelltem magam, hogy nem foglalkoztam vele eleget az utóbbi időben és leálltam. A kis meglepetések nagyon üdítőek tudnak lenni, kiszakítanak a mókuskerékből. Hogy nála használna-e azt nem tudom, próbáld ki, hátha. 25/N
2018. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

17-es vagyok


Kb egy évig viseltem el.

2018. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy se az apja, se a főnöke, hogy megszabd neki mit csinálhat és mit nem! Utálom az ilyen pasikat, én már rég kihajintottalak volna.
2018. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Ujra elolvasva a hozzaszolasokat egeszen dobbenetesnek gondolom, hogy masoknak termeszetes h nem a valo vilagban elnek hanem a virtualisban. Persze jo neha kiloni az agyunkat nem errol van szo. De tenyleg igy akarjatok leelni az eleteteket, h orakig nezitek nap mint nap masok eletet? Lehet ezert utalni meg minden, de ha mar 1 embernek feltunik h ugyanzet csinalja es ezen valtoztat akkor mar sztem megerte ezt a kerdest kiirnom. Attol fuggetlenul, hogy az en kerdesemre inkabb itelkezes jott mint valasz.

#22nek kulon koszonom a valaszt. Megprobalok en is vmi ilyesmit. Csak nekem is felre kell meg tenni az egomat h ha o nem akkor en se :D barmilyen hulyen is hangzik ez talan azert erti valaki.

#23nak is koszi a visszajelzest.

#24 nem tom miert kell ennyibol ilyet levonni, Nem kotelezem semmi olyanra amit nem szeret. Arra vagyok kivancsi h akinek van/volt hasonlo problemaja akkor ok hogy oldottak meg. (Szerencsere nem kell egymast elviselnunk;). )

2018. febr. 26. 16:27
 26/30 anonim ***** válasza:
58%

De miért nem mindegy neked, hogy épp videókat néz vagy olvas vagy tv-t néz?

Szeretne egy kis időt lazítani, magában nélküled és te ezt nem tudod feldolgozni gondolom és nem azt, hogy a telefont nyomja.

Vagy, ha a tévét bámulná attól jobb lenne a helyzet?

2018. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt mindenki átsiklott azon ami le volt írva:D


30 perc senkit nem érdekelne, de ha több óráig (lásd 9-1 ig) belemerül és észre se veszi magát akkor ott azért gondok vannak, és nem egy egy alkalommal hanem gondolom rendszerességgel történnek.


Amúgy TV-zni, filmezni, játszani, sétálni lehet 2 embernek együtt, de hogy a fb-n bámulják a "shit" hülyeségeket...


Ha a srác meg gépfüggő lenne és pl WoW-ozna napi 3-4 órát akkor meg egyből sok embertől jönne a sipákolás hogy miért nem foglalkozik a barátnőjével, meg szex helyett is ezt csinálja stb. pedig a fb-től meg instától kevés haszontalanabb "hobbi" létezik.

2018. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27es! Aki észre vette lehurrogták.
2018. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#26 jogos reszben a kerdes, de megvalaszoltak helyettem en ugy gondolom :). Nem azzal van a baj h massal foglalkozik, hanem azzal h mennyit. Az mar hab a tortan h amugy full haszontalan az egesz. Egy konyv olvasas mas lenne valljuk be. Amig en ezt leirom en is massal foglalkozok, csak ez megvan 3 perc alatt. De akirol szo van ott egy egy video tart eddig, es o nem csak 1et nez.

#27 vannak meg ertelmes emberek! :D koszi a hozzaszolast. Teljesen egyetertek.

2018. febr. 26. 20:59
 30/30 anonim ***** válasza:
Amit a 22-es válaszoló írt, azt tudod hasznosítani. Hátha segítene.
2018. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!