Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a párom, hogy mindent amit az exemtől kaptam dobjak ki?

Figyelt kérdés

A párom nem bírja elviselni, hogy van néhány cuccom amit az előző két barátomtól kaptam, és nem dobtam a kukába őket. Semmi romantikus vagy éppen személyes dologról nincs szó, nem közös fotó vagy olyasmi ami rá emlékeztetne engem vagy bárki mást.

Hogy néhány konkrétumot említsek: 2 hajvasalóm van, mert egyet vett nekem exem. Rákérdezett a párom miért van 2, elmondtam neki, és kiakadt, hogy nekem megvan még amit ő vett.

Következő: Van egy fehér táskám, anyu meg el akarta kérni tőlem, és megkérdezte hogy “Hol van az a fehér táska amit Balázs vett?” Ekkor pont itt volt párom, meghallotta ezt, totál kiborult, hogy nekem ez is megvan még.

Továbbá: Van egy nagy képkeret a falamon, kb 15 fotó van benne. Ezt anno exem vette közös fotókkal tele, szakítás után én meg kicseréltem benne a képeket családi/barátnős fotókra. Szintén itt is kiborult mikor megtudta honnan van. És még csomó ilyen eset van, csak nem írok le ennyit.

Nem értem mi ezekben annyira kiakasztó, nem fogok egy hajvasalót, táskát, képkeretet, gofrisütőt, meleg takarót a kukába tenni, csak mert exeim vették. Ezek hasznos tárgyak, és engem egyáltalán nem érdekel ki vette. Hiába próbáltam vele megbeszélni, úgy viselkedik mint egy óvodás, rugdossa a takarómat, nem eszi meg a gofrit amit abban sütök meg ilyenek. Mostmár ha valami exemtől van nem mondom meg neki mert nem akarok balhét.

Szerintem nincs igaza a páromnak, ti mit gondoltok? Nagyon elegem van már, hogy mindig ezeken megy a hiszti.

20/L


2018. márc. 1. 13:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Ezzel jött nekem, hogy vesz nekem mindenből másikat, csak ne azokat használjam amit exek vettek. De könyörgöm, szerintem ez beteges. Nem hagytam. Mondtam neki, hogyha ennyi fölösleges pénze van, hogy rám akarja költeni, akkor vegyen valami olyat, amim nincs és szeretnék vagy szükségem van rá, de ne a gofrisütőm cserélje le vagy éppen a képkeretem.

Tényleg nem értem, hogy egyszerűen miért ne vasalhatnám a hajam azzal a vasalóval amit exem vett, mikor egy jó minőségű hajvasaló, és szeretem. Egyáltalán nem azért használom azt mert exem vette és minden hajvasaláskor rá gondolok hogy húúú dejó is volt mikor ezt kaptam tőle. Pusztán azért, mert jó cucc, hasznos, szeretem. De ezt nem érti meg hiába mondom százféleképpen.

2018. márc. 1. 14:03
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes. Ellenben hozzá kell tennem, hogy ő lehet azzal kapcsolja össze magában a dolgot, hogy neked ezek fontos tárgyak, azért nem dobod ki, tehát kötődsz az exedhez, ami feltételezem nincs így. Tehát efelől kell megnyugtatnod, hogy ezek tárgyak, nem kapcsolod össze azzal, hogy kitől kaptad. Szerintem gázabb, ha a telefon van tele közös képekkel, vagy a falra kiakasztva vagy ilyesmi. Azoktól én is megváltam még azelőtt, hogy lett volna új párom.

Nekem is van 2 plüss a szekrényen pl, mindkettőt első randikra kaptam, illetve apróbb tárgyak itt-ott, soha egy barátomnak se volt ezzel problémája.

Ha a tárgyak csak tárgyak, minden érzelem nélkül, akkor azzal semmi gond nincs.

Beszéld meg ezt vele, kicsit érettebben kéne látnia a dolgot.

2018. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Olyan ferfi akivel nem toltottel le meg tobb evet az elozovel meg igen , csak ne mondja meg neked mid van es mid nincsen . Majd vissza mesz az exedhez akkor fel is robbanhat a szemet kocsoge!
2018. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Én a páromat dobnám ki, ha ilyenekkel előáll.
2018. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

Az enyém az exemmel közös fotóimat töröltette le velem gépről...

Meg ne hordjam a nálam hagyott ruháit. Pedig kényelmes volt, azokban aludtam xD

2018. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Bence_ ***** válasza:
100%

Még jó, hogy nincs közös gyerek.😁

Azt is ki kéne dobni mert ő csinál másikat? 🤣

Olyan embernél akinél ilyen fokú önbizalom hiány van ott lesz még "érdekes" élethelyzet.

Mivel nem a terapeutája vagy így nézd át magad miért vagy egy ilyen emberrel.

2018. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16-os , 😂😂😂😂😂
2018. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nagyra nott ovodas.


Nekem van egy tabom amit a Telekomtol kaptam ajandekba mert veluk kotottem internet,tv elofizetest par eve.

Baratom megkerdezte kb 1 eve, hogy honnan van, ravagtam, hogy az exemtol, nem volt kedvem neki elmagyarazni, meg kulfoldi, biztos huledezett volna, hogy de jo fej a Telekom. Na mindegy, nem szolt miatta semmit, sot azota ki sajatitotta maganak. Szoval van mit tanulnia a parodnak.

2018. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd mindenkivel egyet értek, de a 15ös válasszal nem. Közös képeket kiìrod cdre dvdre és elteszed valahová. Nálad hagyott ruhái...hát visszakűldtem volna neki vagy elteszem, de az utódnak nem mondom meg az elődé.

Kérdező: kegyes hazugság is van a világon. Miért kell tudnia a pasinak mi kitől van. Nekem is a hajvágóm, egy pólóm egy válogatás cdm díszüvegem plüssöm van az exemtől. Mégse reklámozom a páromnak mi honnan van. Mivel exemnek volt egy kislánya , a gyerek is kapott ajándékokat tőlem, valahol zavart volna ha nem szeret többé azokkal játszani.

2018. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19es vagyok.

+ anyukádnak se kellett volna kihangsúlyoznia , hogy pont tőle van. Van és kész. Egy nőnek ilyen cuccai jó hogy vanbak.

Hajvasaló: mert az újabb jobb , mint a régi. Mert kerámia lapja van. Hogy kitől van mellékes.

2018. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!