Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a párom, hogy mindent amit az exemtől kaptam dobjak ki?

Figyelt kérdés

A párom nem bírja elviselni, hogy van néhány cuccom amit az előző két barátomtól kaptam, és nem dobtam a kukába őket. Semmi romantikus vagy éppen személyes dologról nincs szó, nem közös fotó vagy olyasmi ami rá emlékeztetne engem vagy bárki mást.

Hogy néhány konkrétumot említsek: 2 hajvasalóm van, mert egyet vett nekem exem. Rákérdezett a párom miért van 2, elmondtam neki, és kiakadt, hogy nekem megvan még amit ő vett.

Következő: Van egy fehér táskám, anyu meg el akarta kérni tőlem, és megkérdezte hogy “Hol van az a fehér táska amit Balázs vett?” Ekkor pont itt volt párom, meghallotta ezt, totál kiborult, hogy nekem ez is megvan még.

Továbbá: Van egy nagy képkeret a falamon, kb 15 fotó van benne. Ezt anno exem vette közös fotókkal tele, szakítás után én meg kicseréltem benne a képeket családi/barátnős fotókra. Szintén itt is kiborult mikor megtudta honnan van. És még csomó ilyen eset van, csak nem írok le ennyit.

Nem értem mi ezekben annyira kiakasztó, nem fogok egy hajvasalót, táskát, képkeretet, gofrisütőt, meleg takarót a kukába tenni, csak mert exeim vették. Ezek hasznos tárgyak, és engem egyáltalán nem érdekel ki vette. Hiába próbáltam vele megbeszélni, úgy viselkedik mint egy óvodás, rugdossa a takarómat, nem eszi meg a gofrit amit abban sütök meg ilyenek. Mostmár ha valami exemtől van nem mondom meg neki mert nem akarok balhét.

Szerintem nincs igaza a páromnak, ti mit gondoltok? Nagyon elegem van már, hogy mindig ezeken megy a hiszti.

20/L


2018. márc. 1. 13:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy éretlen kis kuki. Mi a volt barátommal örökbefogadtunk egy kutyust, szakítás után nálam maradt (sőt, olykor át is ugrik meglátogatni, hiszen közös " gyerek"). Párom imádja a kutyámat, pedig tudja, hogy exxel " közös". Vannak a gépemen régi képek exekkel, meg még sok kis vacak, amik a szívemhez nőttek. Ha a párom hisztizne ezek miatt, tuti kiadnám az útját, mert nem egy kisfiúval akarok együtt lenni.
2018. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#19

A 15-ös vagyok. Csak kifejezetten attól az egy exemtől való tárgyak, csak azzal az 1 exemmel közös képek zavarták. (65 Gb képem volt összesen, mindenhonnan, amiket egy helyen tartok, mappákban. Nem szarakodtam ilyenekkel, hogy mit hova, csak dátum. És mikor látta, kérte, hogy ne őrizgessem...)

Van másik exem, akitől gyerekem is van, tehát vele még találkozik is, maradtak cuccok tőle is, arra semmit nem szólt, a képekre se. Csak az utolsó exem volt a konfliktus-forrás. Néha most is...

A ruhákra annyi, hogy látszott , ha férfi ruha, és tudja, hogy az az egy exem volt velem 1 méretű...

2018. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%
22esről a klasszikus vicc jut eszembe a vékony pasikról.
2018. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"úgy viselkedik mint egy óvodás, rugdossa a takarómat, nem eszi meg a gofrit amit abban sütök meg ilyenek."


Óvodás, kiscsoprtos

De ez nem jó reakció:

Mostmár ha valami exemtől van nem mondom meg neki mert nem akarok balhét."

Ne hazudj, az a békesség úgysem igazi és nem is tart soká, neked meg rosszat fog tenni, Remélem nem sokáig pelenkázod ezt a kis gyökeret, és egy normális pasi meg nem fog örülni ezeknek a kegyes kis hazugságoknak.

2018. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Beteg gyökér. Szerintem ő nem tudta elengedni vmelyik exét és ezt vetíti ki rád is. Én ha az exeimre gondolok egy megelégedés vagy nevetőgörcs fog el, hogy szakítottam / egyáltalán hogyan jöhettem velük össze.
2018. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez a faszi gyépés. :D
2018. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!