Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon jól tudja, hogy undorodom a nyers tojástól. Ma fasírtot csinált, és amikor felütötte a tojást, kifolyt kicsi az asztalra is. Én szóltam neki, hogy vigyázzon, ne tegye bele a tálat, erre fogta magát, belenyúlt az ujjával a tojásba és megnyalta. Ezzel csak engem akart idegesíteni és sikerült is neki, mert azóta ezen jár az eszem, hogy miért volt ekkora se..fej...
2018. márc. 3. 01:06
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Okés, király. Remélem azért, hogy nem kap el semmit, mert poénosan nem menetne dolgozni se pozitív szalmonella mintával, gondolom, akkor már nem lenne őszinte a mosolya. :)
2018. márc. 3. 08:48
 32/45 anonim ***** válasza:
#31: Fizetek neked 10.000 forintot, ha bemutatsz majd egy orvosi papírt arról, hogy elkapta a betegséget. :) Ellenkező esetben szimplán ne hisztizz. Áll az alku?
2018. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Tehát ha rettegek valamitől, az hiszti? Na ma is okosabb lettem. Hidd el, sokkal jobban szeretném 10.000 forintnál azt, hogy ne legyen baja. Amúgy ha a nyershúsba evett volna bele ugyanilyen célzattal, azzal se lenne gáz?
2018. márc. 3. 08:51
 34/45 anonim ***** válasza:
Nem, az sem lenne gáz. Kíváncsiságból kóstoltam már nyers húst. Értelemszerűen nem tonnaszámra ettem, csak egy csipetet. Nagyobb esélyed van, hogy elüt holnap egy autó, minthogy egy csipet tojástól vagy nyers hústól bármi bajod lesz.
2018. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Akkor legalább jó úton jár, hogy megundorodjak tőle a gusztustalan viselkedése miatt. Én nem csinálnék olyat, ami őt idegesíti, mert leüvöltené a fejem 2 másodpercen belül. Úgyhogy ennyit erről
2018. márc. 3. 15:47
 36/45 anonim ***** válasza:
Akkor te merném üvöltötted le az ő fejét.? Erről meg ennyit.
2018. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem egy fogorvosi fúró hangja meg egy betegségtől való viszolygás nem összehasonlítható"


Tehát te más félelmét elbagatellizálod, de téged értsenek meg?

Amúgy a stílusod undorító. Ha így beszélsz a barátoddal is, én a helyében már elhagytalak volna a p.csába.

Amúgy meg szalmonella. Viccelsz velem? Ugyanennyi esélyed van arra (ha nem több), hogy egy fertőzött kullancs fúrodjon beléd.

Amúgy meg, ha olyat csinál a barátod, ami nem tetszik neked, akkor fogod magad és megbeszéled vele, ha nem változik, elhagyod.

2018. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy és pont.
2018. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Nem bagatellizáltam el a félelmét, de az, hogy 10 másodpercig szól egy fúró szerintem nem összehasonlítható egy több napig tartó hányással, hasmenéssel járó betegséggel amibe szélsőséges esetben bele is lehet halni. Ha annyira ritka, biztos azért volt itt a hozzászólások között is szalmonellás gyerek, meg azért csípte meg rokonomat is fertőzött kullancs. :D Egyébként azért, mert ritka, már elő sem fordulhat? Nem beszélek vele így, ezt ezek a flegma, lenéző, okoskodó kommentek hozták ki belőlem, amelyik mindegyikében hülyének állítanak be.
2018. márc. 3. 21:49
 40/45 anonim ***** válasza:

A fóbia irreális félelem. Más fóbiája neked irreálisnak tűnik, míg a sajátod nem. Ez szimpla kettős mérce. Mire alapozod, hogy aki a fúró hangját hallja és attól fóbiás, nem lesz utána egész nap rosszul idegileg?

Nekem soha, egy szalmonellás ismerősöm sem volt. Pedig kondizok, vannak kondis ismerőseim, akik nyersen nyomják a turmixba. Szimplán a mai össze-vissza kezelt tojásokban tényleg minimális esélye van a dolognak.

Ha más flegma, lenéző és okoskodó hozzászólásai zavarnak, akkor miért írsz te magad is olyanokat? (A többség amúgy teljesen normális hangnemben válaszolt.)

2018. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!