Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon jól tudja, hogy undorodom a nyers tojástól. Ma fasírtot csinált, és amikor felütötte a tojást, kifolyt kicsi az asztalra is. Én szóltam neki, hogy vigyázzon, ne tegye bele a tálat, erre fogta magát, belenyúlt az ujjával a tojásba és megnyalta. Ezzel csak engem akart idegesíteni és sikerült is neki, mert azóta ezen jár az eszem, hogy miért volt ekkora se..fej...
2018. márc. 3. 01:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
78%
#10: Nem. Az a baj, hogy túlérzékeny vagy. Elolvastad az #5-ös hozzászólásom, ahol leírtam, hogy engem is hecceltek ilyennel és nem problémáztam?
2018. márc. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy idióta aztán röhögj vele együtt.Legyél egy kicsit lazább, akkor nem fog heccelni ilyenekkel, mert nem húzod fel magad.(látszólag)
2018. márc. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Ez komoly? 😂Úr Isten
2018. márc. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
51%
Es nem, nem normális viselkedés részedről...
2018. márc. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Értem, szóval nem normális, hogy nem szeretnék szalmonellát elkapni mert őfelsége vicces. Szerintem egy fogorvosi fúró hangja meg egy betegségtől való viszolygás nem összehasonlítható, de látom, itt senkinek nincs ilyen fóbiája, mert ő átérezné a problémát.
2018. márc. 3. 02:44
 16/45 A kérdező kommentje:
Nekem nem vicces, hogy direkt fel akar idegesíteni. Pl ha a nyershúsba evett volna bele, vagy szaros kézzel vacsorázott volna, az is ugyanilyen humoros lenne?
2018. márc. 3. 02:45
 17/45 anonim ***** válasza:
De a problémadat miért nem a pároddal beszélned meg?.
2018. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

1. Mert ő alszik.

2. Szerintem nem kérdés, hogy szerinte normális viselkedése-e, ha már megcsinálta.


Nem nagyon zavarta a dolog, amikor mondtam neki, hogy nem 100-as, annyit válaszolt csak, hogy ezek szalmonella mentes tojások már. Mondom, hogy hát nem, mert a boltban nem kezelik őket ellene. Kicsit elgondolkozott, de pont hívták utána telefonon így annyiban is maradt a téma.

2018. márc. 3. 02:48
 19/45 anonim ***** válasza:
Es akkor te fénnyel taplalkozol.? Az sem egészséges.
2018. márc. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem eszem nyersen tojást miért táplálkoznék fénnyel? Ettem a később kisült fasírtból, mert csak a nyers tojástól és az attól elkapható dolgoktól undorodok.

De barátom szerintem már etesett a ló túloldalára ilyen szempontból. Ő olyan helyen dolgozik, ahol szó szerint minden szaros és ott is simán eszik kézmosás nélkül, pedig az igen fertőző coli baktériumról még szó sem esett, ami náluk tizedeli az állatokat.

2018. márc. 3. 02:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!