Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátom nagyon jól tudja, hogy undorodom a nyers tojástól. Ma fasírtot csinált, és amikor felütötte a tojást, kifolyt kicsi az asztalra is. Én szóltam neki, hogy vigyázzon, ne tegye bele a tálat, erre fogta magát, belenyúlt az ujjával a tojásba és megnyalta. Ezzel csak engem akart idegesíteni és sikerült is neki, mert azóta ezen jár az eszem, hogy miért volt ekkora se..fej...
2018. márc. 3. 01:06
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
De érdekes, ezzel párhuzamosan a macskaalomba nem nyúlna bele, mert szertinte undorító. Lehet, csempészek egy darabka macskakakit az éjjeliszekrényére poénból, majd megnézem, mennyire fog örülni neki. :D
2018. márc. 3. 02:53
 22/45 anonim ***** válasza:
Már csak remélni merem, hogy ez egy troll kérdés.
2018. márc. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
70%

1.Ha friss a tojás, tényleg nem fogsz tőle szalmonellát kapni, plàne nem télen. Mondom ezt úgy, hogy a gyerekem volt szalmonellàs, a bölcsiben kapta el, nem volt egy leànyàlom, de túléltük. Ja, és azóta sem undorodom a nyers tojástól.


2. Akkor hogyan főzöl, ha nem bírod a nyers tojást?


3. Tényleg túlreagàlod. Nekem is voltak fóbiàim, mindet legyőztem, mert muszàj volt.

- hányàsfóbia : terhesen vészes terhességi hànyàssal küzdöttem, 9 hónapig napi 10-15-ször dobtam ki a taccsot. Majd ugye a gyerek is hànyt pàrszor, a szalmonella alatt is. Ez a fóbiàm megszűnt.

- pókfóbia : ez durva volt, elég volt egy kis pók a sarokban, nem mentem be a szobàba. Most egy olyan helyen élek, ahol a hàz, a szekrények, minden tele van tenyérnyi hatalmas barna pókokkal. Egyszer arra ébredtem, hogy màszik rajtam egy. Először rohadtul féltem, aztàn ràjöttem, hogy nem bánt, sőt szerintem meleg helyet keresett, így a nyakamba fúrta magàt és ott is maradt egy ideig míg le nem raktam onnan.

Szóval minden gyógyíthatò, csak akarni kell.

2018. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Akkor a tökeivel mit művelsz, ha undorodsz a nyers tojástól? 😂😂😂
2018. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Frissen is ugyanott van benne a szalmonella, csak szólok, de egyébként pont egy több hetes tojás volt.

Itt amúgy senki nem érti, amit írok? Csak azért, mert megenni és megfogni is gusztustalannak tartom, kisütve ételben meg szoktam enni és meg is fogom. A nyershús is piszok gusztustalan mégis megfogom. De egyébként a kérdést sem értem, kismillió módon lehet helyettesíteni a tojást.

Nagyon király, hogy te mindent legyőztél, de marhára nem ez volt a kérdés és őszintén nem is érdekel, meg nem is ez volt a kérdés...

Az alapkérdés amúgy mindenki füle mellett elsiklott, de nem is baj. Nyalogassatok ti is nyers tojást a konyhaasztalról, bon apetit. :D

2018. márc. 3. 08:12
 26/45 anonim ***** válasza:
70%

Engem a párom a kapcsolatunk elején imádott ijesztgetni. Mindig mondtam neki, hogy ez nekem nem jó érzés, de nem vette komolyan egészen addig, amíg egyszer úgy meg nem ijesztett, hogy majdnem szívrohamot kaptam és sírtam. Bocsánatot kért és azóta nem csinál ilyet.

Egyszerűen ülj le vele és mondd el neki vádaskodás nélkül, hogy neked ez nagyon rossz. Tudod sok múlik a stíluson.

2018. márc. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
63%

Arra tovàbbra sem válaszoltàl, hogy hogyan főzöl :)

Bár az arrogáns stílusodból nekem inkább az jön le, hogy királylànyosdit jàtszol és kiszolgàltatod magad.

Akkor meg fogd be szépen a pofikàd és örülj, hogy a pasid főz rád.

2018. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, mégis miért tetted fel a kérdést? Normális hangnemben egy csomóan leírták, hogy mi a helyzet. Válaszoltunk, de te továbbra is kötöd az ebet a karóhoz és hisztizel.

Nem mi siklottunk el a kérdés felett, hanem te tojtál a válaszokra.

2018. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert megenni és megfogni is gusztustalannak tartom, kisütve ételben meg szoktam enni és meg is fogom.


Ebből következőleg nyilván úgy főzök, mint bárki más, mire nem válaszoltam?

Kiszolgál??? Te jó ég, erre inkább nem is mondok semmit, ha fogalmad sincs a helyzetről, minek írsz ilyeneket?


Az olyan válaszokkal mit kéne kezdenem, amik arra irányulnak, hogy "mit szólnál, ha ő a tejtől félne" meg hasonló szellemességek? Nem gyógymódokat vártam, meg sikersztorikat, hanem hogy ilyet csinál-e az ember a barátnőjével. 26-os válaszoló kb érti, hogy miről beszélek.

2018. márc. 3. 08:42
 30/45 anonim ***** válasza:

"Nem gyógymódokat vártam, meg sikersztorikat, hanem hogy ilyet csinál-e az ember a barátnőjével."

Válaszoltunk: IGEN. Hányszor írjuk még le?

2018. márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!