Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 1991-es születésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 1991-es születésű és kijelentette, hogy a következő 10 évben még biztosan nem akar gyereket. Szerintetek ez korrekt hozzáállás?

Figyelt kérdés
Pontokba szedte, hogy miért nem akar gyereket. 1. Nem akarja elrontani az alakját, 2. Nem szereti a gyerekeket, 3. az anyukája 1956-os születésű és ő is későn vállalt gyereket (egyke), 4 Volt a nála jóval kisebb unokatestvérével együtt egy hétig mert rábízták és szerinte az volt élete legrosszabb hete. Azért ez a hozzáállás elég elképesztő nem? Bár már semmin se lepődök meg. Igazi 90-es évekbeli nő. Ezt tette a liberalizmus. A nőknek már semmit se jelent az anyaszerep.

2018. márc. 6. 10:05
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Elhagyni biztos nem fogom, mert nagyon szeretem. Amúgy én se akarok még most gyereket csak kicsit túlzónak érzem a hozzáállását. :D Nagyon gyerek ellenes.
2018. márc. 6. 10:35
 12/41 anonim ***** válasza:
67%
Egy évvel vagyok idősebb és én sem akarok. Kösz szépen ezt a kijelentést. Nem értek egyet a liberalista elvekkel, de egyszerűen nem értek a gyerekekhez, nem tudok velük mit kezdeni, se gügyögni, se játszani, semmit. Még soha életemben nem mozgatott meg egy sem, nem jön automatikusan, hogy mit kell velük csinálni, hogy játsszak, alig várom, hogy elmenjen haza, amelyik épp itt van. Láttam már olyat, aki társadalmi nyomásra vállalta be, hát nem kellett volna. Megvan mindene a gyereknek, de az anyja szenved belül nagyon. Kérdezem én, minek vállaljon be így egy ember? Nem állítom magamról, hogy nem fog megváltozni ez idővel, de ha nem? Erőltetni annál rosszabb. Plusz nagyon rossz irányba halad a világ, el se tudom képzelni, miben fognak a mostani gyerekek felnőni.
2018. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
65%
Utolso, en fel orakat birok ki a gyerekekkel, ugyhogy Te elorebb vagy 😁😁😁
2018. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%
Korrekt. Neked viszont nem feltétlenül kell ezzel egyet érteni. Keress más partnert, ha hamarabb szeretnél gyereket.
2018. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha most zavar később lehet még jobban fog. Főleg, amikor a saját gyereketekkel fog "kínlódni".
2018. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
35%

Nem az, hogy nem számít nőnek, hanem az TÉNY, hogy elöregedő társadalom vagyunk. Csökken a népesség és az ország nagyját már idősek alkotják.

Én csak azt nem értem, hogy miért van úgy összerakva a világ, hogy sokan MINDENT megtesznek egy piciért, és mégsem lehet, mások meg biológiailag teljesen alkalmasak és pont ők nem akarnak :(

2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem szereti a gyerekeket, akkor szerinted milyen anya lenne belőle?

Inkább kérd meg, hogy őszintén mondja meg akar-e valaha is.

És nem, nem a liberalizmus tette ezt a nőkkel.Régen is voltak olyan nők, akik nem voltak anyának valók (tudták is magukról), ennek ellenére szültek, mert ez volt a "normális".Az eredményt meglehet nézni...

Az én véleményem az, hogy ne szüljön az a nő gyereket, aki nem teljes szívével akarja és csak azért teszi, mert elvárják tőle.

Nekem egy gyerekem van, akit akartam is, de mostani eszemmel mégis őszintén azt mondom, ha lenne újra választási lehetőségem, nem vállalkoznék a szülésre.A gyereknevelés nagyon nehéz és felelősségteljes feladat megannyi lemondással a szépségei mellett is.Rengeteg ideg, rengeteg aggódás, ami nélkül jóval egyszerűbb az élet.Ezért sem vállaltam még egyet.

2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
9%
és félreértés ne essék, ez nem ítélet, csak szomorú :(
2018. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
45%
Hát te sem vagy társnak való. A felsorolt aggodalmaira te nem vigasztalással és bátorítással reagáltál, hanem rohantál ide kibeszélni őt. Belőled úgy néz ki ezt hozta ki a liberalizmus. Egy igazi konzervatív, családfőnek való férfi a gondjaira bízott embereknek támogatást nyújt és biztosítja őket a hűségéről, kitartásáról, áldozatvállalásáról és ami legfontosabb: ismeri a női lelket. Parancsra, gúnyolódásra nem sok mindent tesznek meg, ellenben a szerelem nyújtotta biztonság már sok nőben felébresztette a gyermek iránti vágyat. Rengeteg nő, aki korábban ódzkodott, vagy egyenesen rühellte a gyerekeket a párja mellett mégis elkezdett rá vágyni. Te láthatóan képtelen vagy meghozni ehhez a párodnak a kedvét. Úgy látszik semmit nem jelent neked az óvó-védő, szeretettel terelgető férfi szerepe, te csak kijelented, hogy akarsz valamit és ha nem kapod meg megsértődsz. Az a baj, hogy a hozzád hasonló férfiak, akik fennhangon beszélnek a régi értékekről ezt csak elvárni szeretik, megadni nem. Egy családfő nem a pénzétől lesz az, hanem a gondoskodásától. Szeretettel nagyon sok mindent el lehet érni egy nőnél, az ideológiai megbélyegzéssel semmit.
2018. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Lazy Lover ***** válasza:
17%
nem tudom mi ez a gyerek ellenségeskedés a "nőknél" aztán csodálkozunk hogy fogy a nép...
2018. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!