Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 1991-es születésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 1991-es születésű és kijelentette, hogy a következő 10 évben még biztosan nem akar gyereket. Szerintetek ez korrekt hozzáállás?

Figyelt kérdés
Pontokba szedte, hogy miért nem akar gyereket. 1. Nem akarja elrontani az alakját, 2. Nem szereti a gyerekeket, 3. az anyukája 1956-os születésű és ő is későn vállalt gyereket (egyke), 4 Volt a nála jóval kisebb unokatestvérével együtt egy hétig mert rábízták és szerinte az volt élete legrosszabb hete. Azért ez a hozzáállás elég elképesztő nem? Bár már semmin se lepődök meg. Igazi 90-es évekbeli nő. Ezt tette a liberalizmus. A nőknek már semmit se jelent az anyaszerep.

2018. márc. 6. 10:05
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem kell gyerek, pedig 30 éves vagyok... ha valaki akar gyereket, az képes bármire érte. Nem lehet csak úgy kinevelni belőle. Ha meg igen, nem akart igazán.
2018. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
én majd akarok gyereket gáborkámmal ő is gykn fog pontozzni mert én vagyok a gyk királynő :)
2018. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
87%
persze mert erről csak a rohadt lipsik tehetnek róla😂
2018. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges a liberalizmust vagy bármi mást okolni, abban a korszakban is volt (nem is kevés) olyan nő, aki nem akart gyereket és nem is szült soha.


Ha nem szereti a gyerekeket, akkor inkább ne szüljön. Egyébként ez még változhat, lehet csak veled nem akar és ha talál egy olyan férfit maga mellé akivel el tudja képzelni, akkor megváltozik a véleménye.

Ha meg nem tudod tiszteletben tartani a véleményét, akkor keress mást magad mellé!

2018. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen korrekt. Elmondta mit akar mit nem. Ettől többet nem lehet várni.
2018. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
67%
"Ezt tette a liberalizmus. A nőknek már semmit se jelent az anyaszerep." Ilyen primitív embernek én sem szülnék. Te is csak pofázol, miközben semmi tapasztalatod nincsen, a tojáshéj a seggeden, de a nőket osztani tudod, meg károgni.
2018. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
51%
"elhagyni biztos nem fogom" Pedig azt kéne, csomó normális gyerekmentes férfi van, ők jobban megérdemelnék.
2018. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
33%
Biológiai szempontból nem túl szerencsés,ha egy faj nőnemű egyede nem bírja elviselni az utódgondozást és "nem jön ki jól a gyerekekkel". Ezt amúgy a biológia úgy oldotta meg a múltban,hogy ezek a nők kihaltak,mert a génjük nem öröklődött.Az átlag,a többség pedig továbbadta az utódgondozásra is képes génjeiket,így amikor ma egy nő elő jön ezzel az ultratrendi dumával,hogy ő nem szereti a gyerekeket,akkor ez azt jelenti,hogy a torz személyisége (ami a külső hatások eredménye) elnyomja a természetes ösztönét a gyermekvállalást illetően. Az emberi kultúra akkor tud veszélyes lenni,amikor hasznos ösztönöket próbál kinevelni az emberekből,ilyen az ultraliberális ideológia is.
2018. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
64%
Ilyennel akarsz te gyereket meg tervezel családot? " 2. Nem szereti a gyerekeket" Szerintem ő sosem fog akarni gyereket. Nekem már pl gyerek koromban megvolt, hogy tökre irigyeltem anyukámat, hogy ő már milyen nagy, és neki már lehet gyereke. Én szakítanék vele, ha nem egyeznek az elképzeléseink. Ha most nincs kedve az anyasághoz, most nem akar gyereket, később se lesz neki kedve. Meg amúgyis utálja a gyerekeket. Ő tudja magáról, hogy nem is lenne jó anya. Szerintem keress magad mellé mást.
2018. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
*Aki teljes odaadással , tiszta szívvel-szeretettel állna ehhez a témához; és aki örülne egy gyereknek; akit boldogsággal tölt el az anyaság gondolata.
2018. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!