Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 1991-es születésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 1991-es születésű és kijelentette, hogy a következő 10 évben még biztosan nem akar gyereket. Szerintetek ez korrekt hozzáállás?

Figyelt kérdés
Pontokba szedte, hogy miért nem akar gyereket. 1. Nem akarja elrontani az alakját, 2. Nem szereti a gyerekeket, 3. az anyukája 1956-os születésű és ő is későn vállalt gyereket (egyke), 4 Volt a nála jóval kisebb unokatestvérével együtt egy hétig mert rábízták és szerinte az volt élete legrosszabb hete. Azért ez a hozzáállás elég elképesztő nem? Bár már semmin se lepődök meg. Igazi 90-es évekbeli nő. Ezt tette a liberalizmus. A nőknek már semmit se jelent az anyaszerep.

2018. márc. 6. 10:05
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
65%

'89-es születésű vagyok - ha ez jelent bármit is - és nem akarok gyereket. Soha. 10 éve vagyok együtt a párommal, amikor komolyra fordult a dolog, már az elején megmondtam, hogy se gyerek, se házasság. Mázlim van, ő se akarja egyiket se. És szerintünk ez így tök normális.


Itthon még sokakban dívik az, hogy a nőnek szülnie KELL, mert nő. És akkor mi van, ha nő vagyok? Ettől még nem leszek tenyészkanca és a méhem miatt nem fogom instant szeretni a gyerekeket sem. Ma már nem "kötelező" szülnie mindenkinek, ma már egy nő bizony kijelentheti, hogy ő nem szeretne gyereket - és ez nem a liberalizmus "hibája". Semmi baj azzal, ha valaki nagy családot szeretne, éljen úgy és legyen boldog. Én meg így élek és vagyok boldog. A barátnőd is eldönti, hogy akar élni - lehet változik a véleménye. Lehet nem. Egyikkel sincs baj. De ha te ilyen szépeket gondolsz róla, inkább keress mást, aki már most tudja, hogy minimum 3 gyereket szeretne vagy hasonló, van iylen fiatal nő is, te is jobban járnál és a mostani barátnőd is.

2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!