Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy visszaveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy visszavegyen az arcából? A párom nagyon jól néz ki edzeni jár, izmos és okos is. A nők álma.

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt a kapcsolatunk elején nem volt ilyen nagyképű sőt ellenkezőleg. 1 éve kezdődött mikor új munkahelyre került. Egyre több nő környékezte meg, egy idő után elkezdett tetszeni neki hogy odavannak érte. Most pedig már odáig fajult a dolog hogy azt hiszi ő a világ közepe. Kerlek segítsetek nem tudom mit csináljak hiába mondom neki csak az a válasz hogy dehát ez az igazság
2018. márc. 10. 15:40
1 2 3
 11/23 Krukutyán Levente ***** válasza:
94%
Itt amúgy mindenki szellemi és/vagy értelmi fogyatékos? A barátja nem szimplán büszke magára, hanem már egy felfuvalkodott hólyag lett, aki folyamatosan azt sulykolja a barátnőjébe, hogy mennyien rohannak utána és bármikor lecserélhetné. Ez itt mindenkinek oké? Jézus... Komolyan ez a hely az esszenciális kötekedés.
2018. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, màr komolyan kezdtem elgondolkodni hogy tényleg velem baj hogy senki nem érti meg a problémám.

Mindenki engem tart egy önbizalom hiányos Libanak..

2018. márc. 10. 16:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az nem normális, hogy valakinek fényeznie kell saját magát, meg a másikkal éreztetni, hogy "hú de szerencsés vagy, én b*$zott jól nézek ki és mindenkinek kellek, de vagyok olyan nagylelkű és papíron veled vagyok"...

Szerintem is meg fog csalni. Azért mert más kell neki ahhoz, hogy tündöklőnek érezze magát, meg hogy ő milyen nagyszerű. Ha esetleg te egy idő után nem állítasz oltárt hálád jeléül a nagy farkának, majd máshoz megy, hogy valaki ezt is elismerje? Szerintem pont hogy semmi önbecsülése sincs, így mindenáron kell keresnie valaki olyat, aki majd arra emlékezteti, hogy mennyire csodálatos.

Találkoztam már olyan emberrel, akin látszott, hogy meg van magával elégedve egészséges mértékben, de sosem hencegett vele, és pont leszarta, hogy ezt valaki észreveszi-e vagy nem, mert elég volt, hogy ő tudta magáról és kész.

2018. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Miért, ki nincs tisztában azzal, hogy a párja akármikor kaphatna másikat


A lényeg, hogy nem akar váltani, de attól még nem vak, és látja a lehetőségeit. A leírásból lejön, hogy a srác azóta sikeres, mióta gyúr, tehát az érzés új neki. Hagyni kell, hadd szokja, és bátorítani, hogy te mindig tudtad, hogy simán szerezhetne más csajt is.


Képzeld már magad kicsit a helyébe ahelyett, hogy nyafogsz, mert végre büszke önmagára és nem titkolja.

2018. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem, mielőtt találkoztunk volna az elott is gyurt akkor is jól nézett ki, de valamiért csak most kezdte el ezt hangoztatni is
2018. márc. 10. 16:37
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán én látom rosszul,de a barátod tipikusan az az ember,aki miután átesett a ló túloldalára,még majd jól beléd is fog rúgni...persze ne legyen igazam.Ha kicsit kezdenéd lesz..rni a fejét,kiderülne,mennyit érsz neki.Ha teperne,vagy ha még inkább semmibe nézne,az mind egy jel volna számodra.Olyanba soha ne kapaszkodj,akit nem érdekelsz!Aki meg szeret,veled marad.
2018. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen láttam a másik kérdést írtam is, ha megtalálja a választ szóljon nekem is.
2018. márc. 10. 16:56
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
A helyedben megkérdezném tőle, hogy ezt miért kell most így neki hangoztatnia! Világosan mondd meg neki, hogy nem tetszik neked, hogy ennyire beképzelt lett.
2018. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölget másokkal? Nekem ez olyan hirtelen elkezdené lebontani az önbecsülésemet, hogy hirtelen otthagynám a fszba ezt a nagyszerű embert. Hadd tudjon szabadon flörtölni másokkal.
2018. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!