Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy visszaveg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy visszavegyen az arcából? A párom nagyon jól néz ki edzeni jár, izmos és okos is. A nők álma.

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt a kapcsolatunk elején nem volt ilyen nagyképű sőt ellenkezőleg. 1 éve kezdődött mikor új munkahelyre került. Egyre több nő környékezte meg, egy idő után elkezdett tetszeni neki hogy odavannak érte. Most pedig már odáig fajult a dolog hogy azt hiszi ő a világ közepe. Kerlek segítsetek nem tudom mit csináljak hiába mondom neki csak az a válasz hogy dehát ez az igazság
2018. márc. 10. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

Hasonló vagyok mint a párod.

Csak én nem hangoztatom soha,plusz ha párom van akkor más nő nem érdekel,jól esik persze az EGÓ-mnak,hogy folyamatosan mosolyognak rám,meg van,hogy rám köszönnek a nők.

De sose csalnám meg a párom nálam ez nem fér bele,megtehetném mert lenne lehetőségem de soha nem hangoztatom,hogy ő kevesebb nálam sőt emelem inkább folyamatosan.


Elmondom kérdező mi a helyzet:

Párod gondolom régen egy kis nyikhaj lúzer volt,igaz?

Aki nem kellett senkinek sőt gúnyolták és az ,,azért is megcsinálom és jó pasi leszek mindenben ."


Tuti ez van benne,plusz régen tuti szegény is volt,nem volt élete,most aratja a gyümölcseit.


Nyugi meg fog nyugodni,tapasztalat.


30F

2018. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen férfi ismerősöm, csak ő éppen a hirtelen jött pénzével kérkedett. A feleségét elkezdte lenézni, leszólni, pedig jól képzett, jó munkával rendelkező nő volt. Csak éppen a feleség csak 300 ezret keresett, míg ő a dupláját. Ő is hangoztatta, hogy mennyi nőt megkaphatna, meg örülhet a feleség, hogy vele van. A nő meg megunta és elköltözött, majd később új életet kezdett egy olyan férfivel, aki megbecsüli. A pasit meg 1,5 után kirúgták a munkából, sokáig munkanélküli volt, mert 200 ezerért már nem volt hajlandó dolgozni. Párja meg azóta sincs.
2018. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha annyira okos lenne, nem dőlne be szép szavaknak.
2023. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!