Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jóképű pasiknál mindent be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű pasiknál mindent be kell vállalni, hogy megtartsd?

Figyelt kérdés

Sosem mondta, hogy mit csináljak, nem kényszerít rám semmit, de tudom, hogy szereti a szexben a változatosságot.

A házassága azért ment tönkre mert alig volt szex, és az is egyhangú volt. (Már elvált.)


Látom és érzékelem, hogy sok nő hogyan néz rá és kommunikál vele, bármikor le tudna cserélni ha úgy tartja kedve.

Tudom, hogy nincs rám erőltetve semmi, de úgy érzem ha nem produkálok valamit szexuális téren, akkor engem is el fog hagyni.

Van pár dolog amiért nem rajongok annyira, de megteszem.

Azért a szex egy párkapcsolatban elég fontos tényező hosszútávon.


Ostobaság, hogy bevállalok miatta dolgokat?


2018. márc. 12. 20:46
1 2
 11/14 Bence_ ***** válasza:

Sajnálatos, hogy elképzelni se tudod, hogy neki te tetszel.

Ezekkel"megteszem" dolgokkal szépen kicsinálod magad.

Könnyen lehet, hogy fontos vagy neki annyira, hogy elengedje ezeket.

Másik út, hogy elkezded megszeretni ezeket.

Beszélj vele, az, hogy normálisan érzed magad egy alapvető feltétele a hosszú távú kapcsolatbak.

2018. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#3 válasz mégis miért lett lepontozva??
2018. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lett lepontozva, sőt.
2018. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mikeXxX ***** válasza:
Ez egy anonim oldal csak jelezném ! Mi az ami sok neked ?
2018. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!