Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre költözés = szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költözés = szakítás?

Figyelt kérdés

Januarban elhataroztam, hogy kulfoldre koltozom, jobb megelhetes celjabol. A baratnom mar dolgozott kinnt 10 evig. Mikor kozoltem vele, hogy muszaj kimenjek 3-5 evre, hogy rendezhessem az itthoni problemakat, elmondta, hogy mar eleget elt kinnt, es nem jonne velem, emelett, mondta, ha elmegyek vege a kapcsolatunknak, mert nem fogja kibirni ezt, raadasul hutlen is leszek vele, ezt gondolja. Szerettem volna ha jon velem, de neki mar stabil munkaja van, nem keres jol, de megel belole (a nagy igenyeit, utazasokat nem tudja maganak finanszirozni), csak nincs adossaga. En ugy gondolom, hogy ha szeretek valakit, vele megyek barhova is, de ha az nem megoldhato bizom benne, es tamogatom lelkileg. A baratnom teljesen fordítva tesz, csak megvadol hutlenseggel es szakitani akar. Miota eldontottem, alig talalkozunk es nem is nagyon keres, mintha azt ereznem, hogy mar varja, hogy elmenjek, de lehet van neki valaki mas, eleg furcsan viselkedik pedig, minden vagya az volt, hogy rendezzem az eletem es nyugodtan elhessunk ketten.


A kerdesem, hogy valoban szakitanom kellene a baratnommel, mert ez mar vegleges dontes reszemrol, hogy kulfoldre koltozom, de O nem akar jonni es lelkileg sem tamogat, es tudom, ha nem szakítanank nagyon feltekeny lenne, ami senkinek nem jo, de velem jonni sem akar.



2018. márc. 14. 03:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már nem gondolja azt, hogy együtt vagytok, lélekben szakított veled.

Ennek így nincs jövője együtt, mivel ő nem szeretné. Ennyi. Nem érkeztem eldönteni, hogy kinek van igaza, csupán leirom, hogy ő maris úgy veszi, hogy külön vagytok.

2018. márc. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Noren1989 ***** válasza:
#2-essel értek egyet. Nuygodtan hagyd rá, szakítsatok.
2018. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 D. Brasco ***** válasza:
100%

"En ugy gondolom, hogy ha szeretek valakit, vele megyek barhova "


Ezt csak te gondolod így..........és 35 évesen ezt gondolni több mint ultra gáz........

2018. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Én éltem távkapcsolatban úgy, hogy a párom Londonban dolgozott. SOHA TÖBBET. Havonta is nehéz volt összehozni a találkozót, nem hogy 2 hetente...a másik meg.. eddig csak arról volt szó, hogy ha szeret veled megy.. szerinted milyen dolog előre így eldönteni valamit? Választás elé állítottad, ő pedig választott. Ilyen dolog nem csak a szeretem-nem szeretemen múlik. Te döntöttél. Megfordíthatjuk a dolgot, ha szereted akár te is maradhatnál, mert akit szeretünk nem hagyjuk ott. Neked evidens, hogy a jövőd érdekében mész. Neki meg az az evidens, hogy nem megy, mert itthon képzeli el a jövőjét. Én is így reagálnék, mint ő. Ilyesmit nem lehet kikényszeríteni szerelemre hivatkozva. Ahogy te sem veszed számításba, hogy miatta esetleg mégis maradsz, tőle miért várod el, hogy akaratán kívül megint felrúgja az itthoni életét??
2018. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy Londonba (UK-ba) nem menne, de barhova mashova igen. Spanyolba akar, de ott nem tudnek szakmamban elhelyezkedni. Azt mondja nincs senkije, nincs gyereke sem. Nem volt hazas soha. De elengedem, mert jot akarok neki, es igaza van. Es en nem szeretnem eldobni, azt amibe a fel eletem fektettem, hogy megtanuljam. Koszonom a hozzaszolasotokat, varom a tovabbiakat. Tul sokat nem gondolkozom kettonkon, varom a papirt, hogy indulhassak Londonba. Ez 100%.
2018. márc. 14. 13:42
 16/19 A kérdező kommentje:
Rajtam kivul nincs senkije, ezt megmondta, senki nem all kozel hozza, csak En. Ezert nehez az egesz szituacio, megertem, es belul tudom, hogy nem szeretne, hogy elmenjek.
2018. márc. 14. 13:57
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez mar elvan dontve

mindenki a sajat utjat folytatja egymastol kulon...

2018. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

5 év marha sok idő, én is szakítanék veled.


Mondom úgy, hogy 1 évig 1000km-re voltam a páromtól.

2018. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mi lett?
2022. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!