Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat, erre ő leköpött. Megbocsássak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, friss kapcsolat. Nagyon csúnyát mondtam neki valakiről, aki közel áll hozzá, bevallom jogosan lett dühös. Azonban nem tetszik ahogy lereagálta a dolgot. Az történt, hogy ezután közeledett hozzám(tehát szexeltünk),-gondoltam micsoda intim pillanat,- erre hirtelen arcul köpött, és mikor próbáltam leállítani, mert ez kellemetlen, lefogott és még számtalanszor leköpött. Nem hagyta abba, míg vagy tízszer bocsánatot nem kértem. Ezzel annyira mélyen megalázott, hogy most nem tudok már rá ugyanúgy nézni. Értem, hogy dühbe jött, de nem kellett volna másképp lereagálnia? Totál kész vagyok azóta, nem tudok túllépni ezen. Ja, alkohol is volt a fejünkben, de tudom, ez nem mentség. Köszi a válaszokat!
2018. márc. 14. 15:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

hát én ehhez csak gratulálni tudok.


🙈😂😂😂

2018. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kíváncsi vagyok mit mondtál és kire....
2018. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani???


Úgy baxnám rá az ajtót, hogy kiesne a keretből...

2018. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lennél, ha megbocsátanál neki. Az alkohol nem mentség.
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Őszintén? A gyerekei anyjáról mondtam, hogy véleményem szerint csúnya. Primitív húzás volt ez is, tudom, de dühbe gurultam és féltékeny lettem, mert úgy látom rajta, hogy még mindig érdekli a nő-már nincsenek együtt! Szerintetek akkor is megérdemeltem, ha a gyerekei anyjáról van szó? Mert én úgy érzem, hogy igencsak túlzásba esett. Utána rögtön bocsánatot kértem, és ő mégis így megalázott. Nem egyszerű szitujaim voltak már férfiakkal, de ez az eset volt mind közöl a legdurvább.

Pár napja történt, mit tehettem volna utána? Sírtam, nem szóltam hozzá...Ő persze nem kért bocsánatot, de ettől függetlenül még mindig együtt vagyunk.

2018. márc. 14. 20:50
 26/40 Alexa890610 ***** válasza:
95%

Te is az a fajta csaj vagy, aki élvezi ha egy "férfi" alázza!

Normális nő nem itt kérdezgetné, hogy jogos volt - e a köpködés, hanem már rég leégett volna.

Ennél nagyobb megalázás talán nem is létezik!

Ez a hapsi csak használgat téged!

2018. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 Alexa890610 ***** válasza:
100%
* lelépett
2018. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
75%
Megérdemlitek egymást :)
2018. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondod, hogy ezért alázott így meg...

Azt hittem valami sokkal sértőbbet mondtál, bár még attól függetlenül is undorító volt ez a húzása. De azért ez nem volt durva sértés, egyszerűen nem találod szépnek és kész.

De hogy tudsz ezek után együtt lenni vele? Ez olyan szintű alázás volt, amit nem lehet lenyelni szerintem, és nem is szabad! Azt hiszed nem fordul elő ilyen többé? Gondolj bele, ha ilyen pitiáner dolog miatt (mert ez az volt) sz.rrá aláz, akkor mi lesz ha valamivel jobban megbántod? Belenyomja a fejed a wc-be? Vagy esetleg megüt?

Azonnal dobd ki, 2 hónapos kapcsolatot simán hátra lehet hagyni, nem is érdemes jobban belebonyolódni egy ilyen zakkant sz.rházival.

2018. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
88%

De nem is értem, miért ne gondolhatnád róla azt, hogy csúnya? Én a párom számtalan exére mondtam már, hogy csúnyák, meg igenis azok voltak legtöbben, ő maximum nevetett rajta egy jót, hogy ilyenek vagyunk mi nők...

Egyrészt teljesen beteg a barátod, másrészt biztosan vannak még érzései az exe iránt, különben nem reagált volna így.


Nem, nem érdemelted meg így se, akármennyire szeretnéd racionalizálni. Csomagolj össze neki, menjen a gyerekei anyjához, boldogítsák egymást.

2018. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!