Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántottam a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam a barátomat, erre ő leköpött. Megbocsássak? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, friss kapcsolat. Nagyon csúnyát mondtam neki valakiről, aki közel áll hozzá, bevallom jogosan lett dühös. Azonban nem tetszik ahogy lereagálta a dolgot. Az történt, hogy ezután közeledett hozzám(tehát szexeltünk),-gondoltam micsoda intim pillanat,- erre hirtelen arcul köpött, és mikor próbáltam leállítani, mert ez kellemetlen, lefogott és még számtalanszor leköpött. Nem hagyta abba, míg vagy tízszer bocsánatot nem kértem. Ezzel annyira mélyen megalázott, hogy most nem tudok már rá ugyanúgy nézni. Értem, hogy dühbe jött, de nem kellett volna másképp lereagálnia? Totál kész vagyok azóta, nem tudok túllépni ezen. Ja, alkohol is volt a fejünkben, de tudom, ez nem mentség. Köszi a válaszokat!
2018. márc. 14. 15:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
18%
A jó kapcsolat titka, ha nűk minden nap sorban állnak egy pofonért és a végén meg is köszönik. :)
2018. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű válaszokat, sokat segítettek. Én is így látom a dolgot, csak megerősítésre volt szükségem. Megírtam, nem voltam még ilyen helyzetben, teljesen letaglózott és váratlanul ért. Kaptam már egyéb "kedves" dolgokat pasiktól korábban és nem, nem irkáltam ide, de ez egyszerűen annyira mellbe vágott, hogy muszáj volt, rosszabb ez számomra egy pofonnál is.

Nem vagyunk cigányok, sőt mindketten tanult emberek vagyunk. És nem rosszból, de azoknak írom, akik azt írták miért nem rúgtam le magamról, hát azért, mert leállítottam és próbáltam ellökni magamtól, de nem hagyta. Nem voltatok ott, mindkét karom hátrafeszítette, rajtam volt..Nem akartam rontani a helyzeten, nehogy még jobban beguruljon,hisz alig ismerem, inkább hagytam magam...

2018. márc. 14. 22:57
 33/40 anonim ***** válasza:
9%
Gondolja azt, és tartsa meg magának. Ha a férfi azt válaszolja, hogy szerinte meg te vagy csúnya - ami korrekt válasz lett volna - akkor most amiatt menne a hiszti. Óvodás szint.
2018. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
62%

Dobd ki és örülj neki, hogy 2 hónap után mutatta ki a foga fehérjét és nem 2 év múlva!


Zárójelben:

Nőként soha ne mondj olyat másik nőre, hogy csúnya/ronda/nem szép! Nagyon rossz üzenete van. A párod volt nőire meg főleg ne mondj ilyeneket.

2018. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
84%
Hát nekem is van hasonló történetem. Az akkori párommal szintén 2 hónapja voltunk együtt, aztáb az egyik este elkezdett inni. A hófehér cipőmre ráborította véletlenül a vörösbort és ezen én kiakadtam, majd szintén szexeltünk és hírtelen a semmiből többször leköpött. Hát én azonnal elhagytam, persze jött könyörögni, mentegetőzni, de az az igazság, hogy aki egyszer megteszi, az megteszi többször is. És tartsd magad annyira, hogy az ilyet nem tehetik meg veled. Én azt tanácsolom, hogy hagyd el!!
2018. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Igazi romántikus kapcsolat. :)

Nemhogy örülnél neki, hogy nem a kigyójával köpött szemen. :D

Ez az igazi nyálas szarelem.:)

2018. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
A Júdeai Nemzeti Front tagja. Köpködő! :)
2018. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

"Nagyon csúnyát mondtam neki valakiről"

Az a nagyon csúnya, hogy "csúnya"?

Biztos ezt mondtad? mert nekem ez sántít...

Persze akkor sem megbocsájtható amit tett.

2018. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Biztos spanyol, vagy déli országban élt, ott ez gyakori, és már átvette.
2020. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Mi ezen a köpködésen a tragikus? Ha csókolóztok akkor is nyálas leszel. Ezen kívül ha valaki mérgesen köpköd, az olyan mint egy kisgyerek, ők is gyakran köpködnek, pedig egyébként ugyanaz a kisgyerek tündéri 5 perc múlva. Az az undorító ha valaki nem mérgesen köpköd, hanem hideg fejjel, lenézésből köp valaki mellé az undorító flegma pofájával. Na az az undorító, nem az ha épp megsértesz valakit aki neki fontos. Ez dühkezelési probléma, és semmi fájdamat nem okoz neked, ő viszont gondolom szégyelli az egészet, mert blamálta magát.
2020. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!