Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ertelme szerintetek?

Figyelt kérdés
A parom es en 2 eve hazasodtunk ossze , van egy 1 eves kislanyunk. A helyzet az , hogy ugy erzem kihul a kapcsolatunk. En egesz nap probalom neki magyarazni , hogy a kapcsolat a szakadek fele halad. Semmi kozos program , szex maximum egyszer egy heten stb. Nem erzem magam boldognak. Ha ezt igy elmeselem neki csak annyit mond , hogy nem erdemlem meg sem ot sem a gyereket mert en nagyravagyo vagyok , hogy nekem csak szorakozas kell stb. Hazajon munkabol telozik vagy xbox-ozik. En meg kinlodom a gyerekkel. Eleinte besegitett most semmit nem csinal. Nekem nagyon faj ez. Mar felhoztam a vallast is erre o azt mondja ,hogy rossz anya vagyok mert a gyereket el akarom valasztani tolle . En mar nem tudom , hogy hogyan viselkedjek , mi lenne a helyes ? Fogalmam se nincs . Koszi a valaszokert !
2018. márc. 19. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Keress pasit,nem kell válni. Mi nyitott házaságban élünk más az étvágyunk,ennyi. Sokkal boldogabbak vagyunk,mint a sok hazug kényszer monogám. :(
2018. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
67%

A párterápia nagyon nagy százalékban hasznos az ehhez hasonló helyzetekben. Érdemes lenne elmennetek. Pénzbe kerül, ez igaz, de szerintem megéri befektetni a boldogabb jövőbe - pláne a kislányotok miatt.

A nyitott házasságban nem hiszek. Nem hiszem, hogy egy kihűlő kapcsolatot meg tudna menteni, az ember alapvetően nem poligámiára van tervezve. A rossz házasság megoldása nem a nyitott házasság és nem a "kényszer monogámia", hanem a jó, és a felek számára boldogító házasság.

2018. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos így nem lehet megoldani a problémákat, ha ő egyáltalán nem nyitott rá. Ehhez két ember kell.

Elvileg két felnőtt ember meg tudja beszélni, hogy mi változott meg, mi a baj, min kéne változtatni. De ezt egyedül nem fogod tudni megoldani. Biztosan próbálkoznék még, de nem a végtelenségig. Ha nem megy, akkor nem megy.

2018. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Minket a nyitott házasság tesz boldoggá,ennyi. Nem is rohanunk folyton válni..
2018. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4: Ez jó. Nálatok. De aki nem erre vágyik, annak ez nem fogja boldoggá tenni a házasságát.
2018. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
66%-os: A kérdezönek föleg NEM a szex vagy az eltérö étvágy a gondja, nem ártana, ha odafigyelnél arra, miröl is van szó!
2018. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát lehet,de az se teszi boldoggá,h ő otthon kesereg a pasi beleszarik, meg tuti h nőzik máshol.
2018. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7: De az más, hogy ti megbeszéltétek, és nektek ez jó, ezt találtátok ki együtt, mintha valaki a problémák megoldása helyett inkább félremegy.
2018. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha az egyik fél nem akarja megoldani az a kapcsolat halott,csak kell otthonra egy bejáronő,de szeretet tisztelet nincs.. Itt nincs,és még érzelmi zsarolás is van,nagyravágyo,rossz anya,miközben a pasi otthon is menekül a család elől az xboxhoz,csak kivetiti a kérdezőre vissza. A pasik a tartásdij cseléd hiány miatt nem akarnak válni inkább kefélnek máshol megalázva a nejüket..
2018. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9: És szerinted ilyen helyzetben nem lenne jobb a válás???
2018. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!