Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg ertelme szerintetek?

Figyelt kérdés
A parom es en 2 eve hazasodtunk ossze , van egy 1 eves kislanyunk. A helyzet az , hogy ugy erzem kihul a kapcsolatunk. En egesz nap probalom neki magyarazni , hogy a kapcsolat a szakadek fele halad. Semmi kozos program , szex maximum egyszer egy heten stb. Nem erzem magam boldognak. Ha ezt igy elmeselem neki csak annyit mond , hogy nem erdemlem meg sem ot sem a gyereket mert en nagyravagyo vagyok , hogy nekem csak szorakozas kell stb. Hazajon munkabol telozik vagy xbox-ozik. En meg kinlodom a gyerekkel. Eleinte besegitett most semmit nem csinal. Nekem nagyon faj ez. Mar felhoztam a vallast is erre o azt mondja ,hogy rossz anya vagyok mert a gyereket el akarom valasztani tolle . En mar nem tudom , hogy hogyan viselkedjek , mi lenne a helyes ? Fogalmam se nincs . Koszi a valaszokert !
2018. márc. 19. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
De jobb,de a pasi nem ohajt mert kényelmesebb igy. Vajon miért? Amúgy is ha a nő válik, még ő van lehordva r ancnak saját tapasztalat.. :(
2018. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Azért én nem esnék neki ennyire a férjnek. Feltehetően neki is problémája van, amiből a telefonozásba és xboxozásba menekül. Ezekről virít, hogy pótcselekvés.


Kedves kérdező! Szerintem próbálj meg valamit: egy-két hétig keresd direkt a kedvét a férjednek. Ne kiszolgáld, hanem próbáld meglesni, hogy mitől lenne boldogabb. Esetleg meg is kérdezheted tőle. Tudom, ez nagyon nehéz dolog, ha kimerült vagy és ha nincs viszonzás, ezért írtam az egy-két hetet - könnyebb, ha tudod, hogy meddig tart.

Ha valakit folyton azzal szembesítünk, hogy valamit nem jól csinál (pláne egy férfit), az csak ellenállást vált ki belőle, nem csoda, ha nem akar együttműködni. A szeretet viszont szeretetet szül, nagyon csodálkoznék, ha az odaadásod nem lenne rá hatással. Tedd picit félre a sérelmeket, dicsérd meg (ezt a pasik különösen is szeretik), lepd meg valamivel, szervezz olyan programot kettőtöknek, ami neki is biztosan tetszik, légy kedves hozzá, masszírozó meg a lábát, stb, próbáld meg felidézni azt az időszakot, amikor egymásba szerettetek. És ne említsd neki a válás. Csak egy-két hétig. Nézd meg, mi történik. (Persze ha annyira belejössz, mehet tovább is... ;))

De ne kiszolgáld, mint egy gyereket! Akkor csak a házicseléd szerepet erősíted meg, nem a szerető feleség szerepét!


Jogosan felmerülhet a kérdés, hogy mégis miért te teperjél. Hát azért, mert te láttad meg a problémát, ezért te tudsz tenni ellene. Hidd el, megéri. Próbáld meg. Ha nem jön be, elválni ráérsz később is.


(Ajánlom Gary Chapman: Egymásra hangolva c. könyvét. Egészen tűrhető olvasmány annak is, aki nincs az ilyenhez szokva.)

2018. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megfogadnám a 12-es tanácsát is,de ha nem történik semmi változás,válni fogunk.


Hidd el,nagyon nem jó egy gyereknek,ha marják egymást a szülei.


Most olvasom,hogy kislányotok van,ami egy fokkal jobb eset,mert ha valami nem jön össze a párkapcsolatában,nagyobb eséllyel fogja analizálni a dolgokat és valami megoldást is keresni.De ha ilyen apamintát lát,nagyon sok lelki erőre lesz szüksége,hogy ne a nőgyülölő mukikat fogja ki.

2018. márc. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!