Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exemet szeretem! Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemet szeretem! Valaki, kérem, aki járt már hasonló cipőben adna tanácsot? 🤐

Figyelt kérdés

Egyik hatalmas csalódásom után lépett ő be az életembe; mivel nehezen bíztam, mindent megtett,hogy próbáljam meg vele,így bele mentem az első raliba...

És valóban nem bántam meg, csak azt,hogy az egészet később en rontottam el a bizalmatlanságommal

amitől besokallt. 6 hónapig voltunk együtt es persze,megszerettem.


Majd 5 hónap után lett valakim,akivel jelenleg is vagyok.

Bár úgy érzem nem szeretem,és nem is vágyom annyira már,hogy vele lehessek. Sokat gondolok az exemre és,vele valahogy jobban éreztem magam.

Mit tegyek?

Nem akarok játszani a párom érzéseivel,mert igazából jó hozzám,de nem ő az aki nekem kell.

Az exem azóta keresett,írtunk is,de semmi több (a húga jó baratnom,így biztosan tudja,hogy van valakim).

Össze vagyok zavarodva!

:(

24/N


2018. márc. 19. 20:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves utolsó hozzászólást is, hasznos számomra, hogy ezt így megírtad! Teljesen igazad van!
2018. ápr. 1. 22:44
 12/12 anonim ***** válasza:

A tèmara reagálok:

A nők azèrt urgálhatmak f..ról - f..ra mert bákó ferfik veszik körül.

Egy kololy csàvó meellett megtanulná minden 'ugrabugra nő' hamar, hogy mi a tisztelet az iránt akinek èrzélmeivel szórakoznak. A ilyen nők saját erdekeltségből játsszàk a tökéletest. Valójàban füalatti èrzelmi manipulàtorok a gyenge jellemű fèrfiakra szakosodva.

2018. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!