Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy engem is bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy engem is bántalmazni fog?

Figyelt kérdés

Elsöprő szerelem volt a miénk,megismerkedésünk után 3 hónappal teherbe estem,(mindketten elváltunk gyorsan) 8 hónapos terhes voltam, mikor összeházasodtunk, házat vettünk.Közel 2 éve vagyunk együtt,mostanában tudtam meg dolgokat.Az első feleségével évekig külön éltek, majd elváltak, a második feleségével van közös gyerek is, a nő segített neki talpra állni a sok hitelből, de sokat veszekedett a csaj, ezért a férjem, volt, hogy megverte.A férjem tagadja, meg azt állítja a csaj ment neki.De olyanoktól, akik ismerik a nőt, azt hallottam, hogy egy türelmes, kedves nő.Ezt az oldalát nem ismerem, engem leqrvázott, mikor megtudta, hogy a férje szeretője vagyok.

Gyerekünk van, szép, nagy házunk, a férjem már jól keres, pénz is van bőven, én is dolgoztam szülés előtt.Remélem, nálunk minden így marad.


2018. márc. 20. 18:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha problemaitok lesznek, akkor valoszinuleg igen. Nyilvan amig minden oke, nem fog csak ugy jokedveben megverni.
2018. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
24%
Hát, ha hagyod...
2018. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudom, nekem az ilyen emberek akik házasként elsöprő szerelembe esnek és 3 hónap alatt gyerek.....nem tűntök megfontoltnak, ő meg pláne nem tűnik egy főnyeremény férfinek. A nőt aki szült neki és segített neki kilábalni a sok hitelből verte és csalta....jól meggondoltad te ezt? Mondjuk nem igazán volt időd meggondolni, de na....
2018. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

Azt se tudod, kihez mentél férjhez.

Ez alapján, hogy a második feleségét is csalta és verte, szerintem te is erre számíthatsz.

2018. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy marad, az első konfliktusnál megver téged is.


De így jártál, 2 éves kapcsolatban NEM ismeritek egymást.

Felelőtlen voltál, kezdj gondolkozni a meneülőútvonalon már MOST, ha bármi gáz van, legyen alternatíva.


És biztos lehetsz benne, hogy LESZ gáz.

2018. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
98%
Ez a szerelem akkor lesz majd igazán elsöprő, amikor kapsz tőle pár nagy verést...na akkor aztán tényleg elsöprő lesz.Akkor elgondolkodhatsz rajta, érdemes volt-e a 30.( ez irónia) feleségének beállni a sorba.
2018. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
7%
2 év alatt azért csak ki lehet ismerni egy embert. A te férjed, te ismered, hogy milyen ember.
2018. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
13%

Valaki árulja már, hogy így, teljesen ismeretlenül, semmilyen részletet nem ismerve miért veszi tényként azt, hogy egy nőket verő, erőszakos állat?

Mert számomra nem nagyon jött át, hogy ezt pontosan mire kellene alapozni.

2018. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, mire odakerulne a sor, teherbe ejti a jivetkezo not es lelep.
2018. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Baráti társaságból hallottam, ahol a férj a férjem haverja,a felesége viszont azt mondta egyszer nekem négyszemközt, hogy csúnyán bánt a 2. asszonnyal a férjem.De részleteket nem mondott.Az első feleségét nem ismerte.

Ami jobban aggaszt, hogy mint kiderült, az egyik volt szomszédjukat ismerem, ő mondta el, hogy hallottak veszekedéseket,a nő kiabált, hogy fáj, s egyszer az egyik szomszéd valamiért ment hozzájuk, és az asszony takargatta a karját, ami lila foltokkal volt tele, aztán ezt elmesélte még pár szomszédnak.Nem tudom, mit higgyek.

2018. márc. 20. 19:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!