Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy engem is bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy engem is bántalmazni fog?

Figyelt kérdés

Elsöprő szerelem volt a miénk,megismerkedésünk után 3 hónappal teherbe estem,(mindketten elváltunk gyorsan) 8 hónapos terhes voltam, mikor összeházasodtunk, házat vettünk.Közel 2 éve vagyunk együtt,mostanában tudtam meg dolgokat.Az első feleségével évekig külön éltek, majd elváltak, a második feleségével van közös gyerek is, a nő segített neki talpra állni a sok hitelből, de sokat veszekedett a csaj, ezért a férjem, volt, hogy megverte.A férjem tagadja, meg azt állítja a csaj ment neki.De olyanoktól, akik ismerik a nőt, azt hallottam, hogy egy türelmes, kedves nő.Ezt az oldalát nem ismerem, engem leqrvázott, mikor megtudta, hogy a férje szeretője vagyok.

Gyerekünk van, szép, nagy házunk, a férjem már jól keres, pénz is van bőven, én is dolgoztam szülés előtt.Remélem, nálunk minden így marad.


2018. márc. 20. 18:29
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy a mi helyzetünk más, nincsenek anyagi gondjaink, ezért nincs is feszültség.Az előző kapcsolataiban tanult, dolgozott, mostanra találta meg álmai jól fizető állását.Az elődeimmel egy panelban élt, nekünk csodáa házunk van.Akkor csak nem lesz gond.
2018. márc. 21. 07:21
 22/42 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem régen rossz, hogy kétely van benned. Nem voltál túl megfontolt, hogy 3 hónap után babát vállaltatok. Te is tudod, hogy nem is ismerted azt az embert, akinek gyereket szültél.Reménykedj, hogy nem fog bántani, de sajnos a tapasztalatok azt mutatják, hogy az emberek nem változnak. :(
2018. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Hiába törölted az egyik korai válaszomat, azért most megkérdezném, tényleg a legnagyobb tisztelettel, hogy normális-e vagy?

Neked az úgy elég, hogy a többieket azért verte, mert panelban laktak és nem volt pénz, de nektek itt a szép ház, téged nem fog verni....Úristen, mennyi eszed van neked? Töröltesd ezt is nyugodtan,mert nem vagy képes szembenézni azzal, hogy valamit rohadtul rosszul csinálsz. Elszerettél egy nős férfit, aki simán ment is amellől a nő mellől aki kihúzta az anyagi csődből és szült neki. 3 hónap alatt felcsináltattad magad, most meg azon parázol hogy téged mikor ver meg (vagy csal meg, ez eszedbe sem jut?)ez a főnyeremény férfi. Nyugi, nyugi, itt a szép ház, az majd megvéd. Panelben az ilyesmi előfordul.....drága jó Istenem!

2018. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
62%
Fun fact: a kérdező nem tud válaszokat törölni, csak az adminisztrátorok.
2018. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Nem jelentettem senki válaszát, nem töröltettem.

Elég határozott nő vagyok, céltudatosan élek, a volt férjemet is azért hagytam el, mert már semmi újat nem adtunk egymásnak, illetve úgy gondoltam, a jelenlegi fogja megvalósítani az álmaim.

Csak ezek az utólag megtudott dolgok elbizonytalanítottak.Igaz, a férjem állítja, hogy hazugság.

2018. márc. 21. 10:42
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Céltudatos? Jött egy elsöprő szerelem és 3 hónap múlva terhes voltál. Ez aztán a céltudatosság. Meg sem ismerted, most hogy kezded megismerni, beparázol.

Tehát megcsalta azt a nőt aki segített neki, régen nagy adósságai voltak, most már jelenleg stabil és van pénze. És neked csak ez számít. Miért? Idézlek téged:


"Megismerni, nem is tudom.Már nem olyan, mint az elején.Nincs annyi program, szeret itthon pihenni, számítógépezni, keveset beszélgetünk, a házimunkában sem segít már annyit."

Tehát fogalmad sincs kivel élsz együtt, de nem baj, mert:


"De pénzt arra költök, amire akarok,mindketten vágytunk a nagy házra."


Világos. Menjünk tovább, nézzük csak:


"Az előző nő is szeretett volna állítólag a hitelek törlesztése után egy kis házat, de vele nem vett.Ezért is gondolom, hogy engem tényleg szeret, velem komolyan tervezett, tervez."


Tehát miután házasságban a közös vagyonból visszafizették a hitelt, lepasszolta a nőt. Milyen kedves férfi. Tudod mit? Nekem akkor sem kéne ilyen ha nem verne.

2018. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Fő kérdésed elolvasása után benéztem az elméjébe s a lehetőség benne van s nem is olyan erős ingerek kellenek, hogy elveszítse a fejét.


Ahogy látlak téged, és az előző nőt, nálad sokkal kevesebb az esély, hogy lesz ilyesmi. Ők nagyon kiélezettek voltak. Még ha nagyon tönkre is megy minden, nálad sokkal nyugodtabban fognak zajlani köztetek a folyamatok.

2018. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

26-os már nem sok mindent tudok tenni, csak remélni, hogy nekünk sikerül.

27-es ez most gúny? Vagy mi akar lenni?

2018. márc. 21. 13:47
 29/42 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy verni fog azért az két félen múlik, + a körülmények..! ha már így rágörcsölsz be fogod hívni az életedbe ezt vigyázz!!
2018. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt.Most az ünnepek alatt győzködött, hogy még egy gyereket akar tőlem, dolgozzunk rajta.Még csak 5 hónapos a gyermekünk, és közel vagyok a 40-hez. Van az első házasságomból is gyermekem, ő nem él velünk, a barátjáékhoz költözött. Már nem akarok több gyermeket, de nem érti meg.
2018. ápr. 3. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!