Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy engem is bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy engem is bántalmazni fog?

Figyelt kérdés

Elsöprő szerelem volt a miénk,megismerkedésünk után 3 hónappal teherbe estem,(mindketten elváltunk gyorsan) 8 hónapos terhes voltam, mikor összeházasodtunk, házat vettünk.Közel 2 éve vagyunk együtt,mostanában tudtam meg dolgokat.Az első feleségével évekig külön éltek, majd elváltak, a második feleségével van közös gyerek is, a nő segített neki talpra állni a sok hitelből, de sokat veszekedett a csaj, ezért a férjem, volt, hogy megverte.A férjem tagadja, meg azt állítja a csaj ment neki.De olyanoktól, akik ismerik a nőt, azt hallottam, hogy egy türelmes, kedves nő.Ezt az oldalát nem ismerem, engem leqrvázott, mikor megtudta, hogy a férje szeretője vagyok.

Gyerekünk van, szép, nagy házunk, a férjem már jól keres, pénz is van bőven, én is dolgoztam szülés előtt.Remélem, nálunk minden így marad.


2018. márc. 20. 18:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%

Figyelj, ezen az oldalon alapból felesleges bármilyen ehhez hasonló kérdést kiírni.

Itt két féle férfi létezik a "kedves" nők szemében.

- aki veri a nőket

- aki MÉG nem veri a nőket

Szóval tök mindegy ki mit mondd, ki mit hall, itt úgyis rá van húzva egyből és azonnal a vizes lepedő minden férfira még akkor is, ha nem csinált semmit.

2 év alatt neked kellett kiismerned. Most vagy hiszel a tapasztalataidnak vagy az itteni férfigyűlölők gyalázkodásának. Annyi biztos, hogy ha itt kérdezel akkor úgysem tudsz normális férfit választani az ő szemléletük szerint.

2018. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
17%
Íme, egy kérdés a klasszikus nemi szerepek kedvelőinek :)
2018. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Téged leqrvázott,amikor megtudta,hogy a férje szeretője vagy...mondjuk ezen nem csodálkozom,meg jogos is.
2018. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem csattan el az első pofon, nem nyilatkozhatok.
2018. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Megismerni, nem is tudom.Már nem olyan, mint az elején.Nincs annyi program, szeret itthon pihenni, számítógépezni, keveset beszélgetünk, a házimunkában sem segít már annyit.De pénzt arra költök, amire akarok,mindketten vágytunk a nagy házra. Az előző nő is szeretett volna állítólag a hitelek törlesztése után egy kis házat, de vele nem vett.Ezért is gondolom, hogy engem tényleg szeret, velem komolyan tervezett, tervez.
2018. márc. 20. 20:24
 16/42 anonim ***** válasza:
22%
Azért kíváncsi lennék, hogy a rengeteg lepontozó nő közül mennyit vertek meg, ha ekkora általánosítással minden férfit bűncselekménnyel gyanúsítanak és vadul le/fel pontoznak mindent aki éppen nem áll be közéjük köveket dobálni.
2018. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen figyelj az intő jelekre, és ha látod, hogy rosszul kezeli a haragját, ne várd meg, hogy bántson is. Egy kapcsolat sem ér ennyit.
2018. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Mik lehetnek az intő jelek?Volt mar, hogy vitánál megemelte a hangját.
2018. márc. 20. 21:16
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

#18 Az előző kapcsolataiban mutatott agresszión kívül (amiben te ugye nem vagy 100%ig biztos) a legnagyobb intő jel az szokott lenni, amikor az ember egy vita közben valamilyen módon fizikailag vezeti le a haragját: belever a falba, indulatból az asztalra csap, leveri a vázát, felrúg egy széket, stb.

A másik a manipuláció; eléri, hogy hülyének, feledékenynek, tőle függőnek érezze magát a párja (nem feltétlenül úgy, hogy szemtől szembe lehülyézi, hanem csak apró megjegyzésekkel, pl ha megkérdezi a párja, hogy hol a lakáskulcs, akkor valami olyat felel, hogy "oh, te aztán tényleg sosem tudod megjegyezni, hogy hová tetted, mi? haha")


A legjobb az lenne, ha felkeresnéd az exeit, és elbeszélgetnél velük róla, mert mi, idegenek tényleg nem nagyon tudunk megfelelő tanácsokat adni. Jobb olyannal beszélni, aki járt már a te cipődben.

2018. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
A második stimmel, manipulálni próbál.A 2.felesége ősszel mikor az utcán összefutottunk nem fogadta a köszönésemet, biztos nem álllna velem szóba.
2018. márc. 21. 06:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!