Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy engem is bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy engem is bántalmazni fog?

Figyelt kérdés

Elsöprő szerelem volt a miénk,megismerkedésünk után 3 hónappal teherbe estem,(mindketten elváltunk gyorsan) 8 hónapos terhes voltam, mikor összeházasodtunk, házat vettünk.Közel 2 éve vagyunk együtt,mostanában tudtam meg dolgokat.Az első feleségével évekig külön éltek, majd elváltak, a második feleségével van közös gyerek is, a nő segített neki talpra állni a sok hitelből, de sokat veszekedett a csaj, ezért a férjem, volt, hogy megverte.A férjem tagadja, meg azt állítja a csaj ment neki.De olyanoktól, akik ismerik a nőt, azt hallottam, hogy egy türelmes, kedves nő.Ezt az oldalát nem ismerem, engem leqrvázott, mikor megtudta, hogy a férje szeretője vagyok.

Gyerekünk van, szép, nagy házunk, a férjem már jól keres, pénz is van bőven, én is dolgoztam szülés előtt.Remélem, nálunk minden így marad.


2018. márc. 20. 18:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Ott ahol irtak hogy mire kell figyelni, kicsit tudnek ellent mondani. Sajat tapasztalatbol, van olyan (legelso parom) soha nem uvoltozott se nem csapkodott es egyebek, viszont engem eloszeretettel rangatott, lokdosott, szorongatta a karomat ugy hogy az latszodott utana. Mig az elozo paromat rendesen fel tudtam huzni, csapkod, ut ezt azt, de a kezet a sok-sok ev alatt egyszer sem emelte meg csak fel sem 🙂 Kerdesedre meg csak azt tudom mondani, sosem lehetsz biztos, attol hogy veled felepitett egy szepnek latszo eletet, hazzal meg mindennel es o ilyen tipus, akkor elhettek palotaban is, edes mindegy lesz 🙂 tegyel felre neha penzt, mert ha baj van, menekulni kell, es nem csak magad miatt, a gyermeked miatt leginkabb
2018. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ezen rágódtam én is, hogy lényegesen jobb a helyzetünk , mint az előző kapcsolatában, de az ember természete nem pénzfüggő.Sőt mintha kezdene elszállni attól, hogy egyre jobban fut a szekér.
2018. ápr. 22. 15:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!