Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítenéd ki az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítenéd ki az igazságot, ha nem akarnál odáig süllyedni, hogy nyomozgass a párod után?

Figyelt kérdés
A párom több exével és nő ismerősével csetel. Ezt tőle tudom, még a kapcsolatunk elején elmondta, hogy ő ebben semmi kivetnivalót nem talál, ezt el is fogadtam. Néha magától mesél, hogy ki kicsoda és honnan ismeri, mikről szoktak beszélgetni. Alap esetben ez egyáltalán nem zavar, én is váltok néha pár szót a volt párommal vagy férfi ismerősökkel. Ám néha észreveszem, hogy a párom úgy ír a telefonján, hogy én ne lássam, kinek ír. Mivel nem vagyok pofátlan, ilyenkor nem hajolok a telefonja fölé, hogy miről beszélget és ez egyébként is nagyon ritka, de azért furdallja az oldalamat, hogy miért kell elfordítani a telefont írás közben? Többször beszéltünk már erről, olyankor mindig azt mondja, meg kéne próbálnom jobban bízni benne. Alapjáraton bízom benne, hiszen nagyon jó a kapcsolatunk, de ez az egy dolog nem hagy nyugodni. Nem akarok odáig süllyedni, hogy nyomozgassak utána, de mivel már égettem meg magam párszor párkapcsolatok terén, szeretném elkerülni, hogy újra a saját naivságom áldozata legyek.

2018. márc. 22. 20:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy olyasmiket ír, vagy írnak neki, amiket nem szeretne ha lássál. Ez alapvetően szerintem nem gond.


De amúgy megértelek, hogy ez nehéz helyzet, hogy exekkel folyamatosan kapcsolatban van. Engem is borogatni szokott az ilyesmi, ha nincs is semmi. Mert ez kivált az emberből valami veszély érzetet vagy nem tudom.

2018. márc. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen, mindig félek, hiába nyugtat meg. Elvégre folyamatos kísértésben van így. Nyilván mindenkit érnek kísértések vagy így vagy személyesen, de nekem akkor is furcsa. Sok az ellentmondás. Néha elfordulva ír, ez gyanút kelt. Viszont ha annyira rejtegetnivalója lenne, nem akarná, hogy odaköltözzek hozzá vagy nem ajánlaná fel, hogy keres nekem új állást annál a cégnél, ahol ő dolgozik...
2018. márc. 22. 21:04
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a másik épp valami bizalmas dolgot oszt meg vele. Vagy csak idiótaságokat ír. Lehet simán, hogy fura lenne, ha látnád, mert csak. Szerintem sajnos ebből nem fogod megtudni mi van. De amúgy, hogy ezt a jelenlétedben csinálja szerintem inkább arra utal, hogy nem komoly dolog ez neki.


Szerintem nem nagyon tehetsz semmit sajnos. Mert nem lenne értelme balhézni, hogy ne csinálja ezt.


Esetleg azt lehetne, hogy elmondod neki, hogy milyen neked ez, hogy legalább értse. Ezt, hogy valahogy kivált az emberből egy ilyen féltést, hogy mások ott vannak ennyire közel a párjához. Meg amilyen ez neked.


Szerintem amúgy az lehetne szerencsés, hogy ha ő néha annak ellenére, hogy neki ez nem olyan jó megmutatná, hogy miről beszélnek. akár régebbi dolgokat. de akkor is az lenne, hogy biztos nem lehetnél benne, hogy a kényes dolgokat nem törli. vagy nem másik appban megy az a rész. ez a gáz, hogy itt tényleg nem győződhetsz meg róla, hogy mi van. Főleg így, hogy soha nem mutatja meg. Esetleg te csinálhatnád, hogy néha amikor valami vicces van vagy érdekes megmutatsz neki chateket. hátha akkor ő is megteszi. de ne kérd szerintem.


Szerintem összvissz a legjobb amit tehetsz, hogy bízol. És aztán maximum megszívod. (de tudom ez érzelmileg nem ilyen egyszerű amikor benne van az ember. autómatikusan hat rá ez, nem lehet azt mondani, hogy ok nem foglalkozom vele).


esetleg humorral valahogy elveheted az élét, hogy mi mehet ott. nem tom, milyen a stílusod. ez csak akkor jó, ha tényleg vicc és nem keserű.

2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az utolsó hozzászólást!

Arra mindig nagyon ügyelek, hogy ne legyek számonkérő, mert azt én sem viselném jól. Meg egyébként sem vagyok erőszakos ember, aki rá akarja erőltetni a saját akaratát másokra. Viszont a csalódásaim óvatossá tettek és nyilván nem szeretnék ismét padlót fogni.

Egyébként a párom nagyon sokat tesz értem, mindenben mellettem áll és abszolút nőnek érzem magam mellette. Ő az első, aki tényleg úgy kezel, mint amire sok nő vágyik. Tehát ilyen szempontból semmi okom nem lehet a panaszra. Ráadásul én vagyok az nő, a válása óta, akit bemutatott a családjának, pedig nem vagyunk már huszonévesek, az elmúlt tíz évben senkit nem vitt bemutatni a családjához. Nekem ezek sokat jelentenek. És csak reménykedhetek benne, hogy ezek mögött a chatelések mögött valóban csak annyi áll, hogy túlságosan barátságos és nagyon, de nagyon figyelemigényes.

2018. márc. 22. 21:21
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy milyenek a nő ismerősei, de ha van is valami, az általában úgyis kiderül idővel.

A felugró ablakos szitunál nem lehet, hogy előtte írta, hogy ott vagy te is? Esetleg másik felületen/appon ír. Nekem olyan a telefonom, hogy van egy második asztala, mintha tök másik telefon lenne. Ezt most nem azért mondom, hogy idegesítselek, csak van ilyen is.

Igazából az a gáz, ahogy csinálja, mert akaratlanul is elkezd az ember gyanakodni. Ha nem dugdosná így előled, lehet fel sem merülne benned, hogy kivel ír, meg egyáltalán mit csinál rajta. De ez árulkodó. Nekem tök természetes, hogy a párom előtt nincsenek titkaim és nem zavar, ha bármilyen beszélgetésemre rálát, legyen szó bármilyen hülyeségről.

Ezzel nem azt mondom, hogy ő sáros, csak fura. NEm feltétlen megcsalás témában. Részemről nem nyomoznék, nem stílusom, ha gáz van, megérzem.

2018. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én nem tudok különbséget tenni a megérzés és az alaptalan félelem közt, ugyanis akkorát, de akkorát csalódtam két férfiban a párom előtt, hogy úgy érzem, az életben nem fog már menni a bizalom senki irányába ... csak hogy érzékeltessem: Az egyikük évekig a barátnőmmel bújt ágyba, míg én dolgoztam, a másik az esküvő előtt hagyott faképnél, mondván hogy meggondolta magát, pedig ő erőltette, hogy házasodjunk össze.
2018. márc. 22. 21:29
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Durva ez az egész, de ennek ellenére, hogy mi történt a múltban csak a bizalom a járható út. És lehet itt is koppani fogsz. Ezzel nem tudsz mit csinálni. A te oldaladat tudod szépen, izgalmasan csinálni. Az a gáz ebben a bizalmatlanságban, hogy ha oda esnél át, akkor a te oldaladról nem azt adod, amiből lehetne valami. Egyszerűen akármilyen vad, az van, hogy a másik oldalát nem tudjuk kontrollálni. Te csinálsz dolgokat és ő is. Nincs védelem, hogy ő mit fog tenni.


És amúgy még az, hogy valaki félre megy és vége lesz, sem jelenti azt, hogy az nem volt valami jó dolog. Csak volt egy határa.


De amúgy még az is lehet, hogy a pasidnak tetszik kicsit, hogy látja, hogy féltékeny vagy kicsit.


(de persze a másik oldal az, hogy ha ez állandóan zaklatottan tart belül, akkor lehet itt meg neked lesz sok egyszer)

2018. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Jól mondják előttem, szerintem is az egyetlen út a bizalom, de ez nem ilyen egyszerű. Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, viszont nekem fogalmam sincs, hogy kikkel beszél, mert a kapcsolatunk elején már volt rá példa, hogy túl sokat beszélt az exeiről és furának találtam, plusz volt egy lánybarátja, akit, hát az elítélendő természete ellenére kedvelte, és féltékeny voltam rá. Elítélendő természet = hűtlen, manipulátor, önsajnáló, egoista, hedonista, hisztis, meggondolatlan, nárcisztikus, lelkiismeretlen, hazug. Aztán elvileg vele megszakította a kapcsolatot, de mivel noszogatni kellett arra is, hogy gondolja át, milyen embereket "kedvel" és hogy ez nekem, a barátnőjének a szemében elég furán fest ezért még a mai napig résen vagyok.


Na szóval én is szoktam látni, hogy írkál embereknek chaten, és én is megnézhetném ha nagyon akarnám, de egyszerűen nem vagyok ilyen ember. Sajnos az sem segített, hogy szóban elmondtam, hogy a régi dolgok miatt szoktam aggódni. Most már ott tartunk hogy a facebookot sem használja előttem, és szerintem ez azért van, mert kimutattam a bizalmatlanságom, akár szóban, akár máshogy. Úgyhogy nem mindig segít az, ha őszintén elmondod, hogy aggódsz, mert ilyenkor hajlamos a másik fél csak simán jobban figyelni, és kevesebbet beszélni.


Azt szoktam csinálni, hogy most ezeket a véletlen és ártalmatlan mozzanatokat használom ki, de csak akkor ha érzem magamban az energiát, hogy figyeljek rá, mert amúgy elég fárasztó. Pl amikor látom, hogy el van merengve a laptoppal az ölében vagy a telefonnal a kezében, hirtelen odalépek mögé és elkezdem masszírozni a vállát. Ez pl. ártatlannak tűnik, hiszen csak azért mentem oda, de valójában ha odalépek hirtelen és rálátok, nem lesz ideje bezárni olyan gyorsan és meglátom, hogy kivel beszél. A te helyzetedben nem tudom, hogy ez bejönne-e mert ahhoz hogy el is tud olvasni, hogy mit ír, ahhoz ez is rövid. De a reakciójából akkor is fogod tudni, hogy van-e vaj a füle mögött, mert ha hirtelen eldugja vagy kilép akkor nyilván van mit titkolnia. Egyébként tudom, hogy az sem megnyugtató, de az az ember, aki titkol valamit, az előbb-utóbb úgyis lebukik, de mondjuk ezt te tudhatod jobban, mert téged már csaltak meg, engem még tudtommal nem...de ha bizonytalankodom ebben az egészben, akkor arra szoktam gondolni, hogy úgymond a tőlem telhetőt megteszem, többet meg úgysem lehet tenni.

2018. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Nalam ez pont aktualis, szombaton ugy inditok h randi es megkerem h adja oda a telojat h megnezhessem a WhatsApp uzijeit, a bizalmi problema misty. Ha megmutatja minden oke, ha nem, akkor eltuztem:-))


Sosem csinaltam ilyet de inkabb ez mint laposkuszasban valami szuper settenkedo kem-kent nyomozzak a telojaban:-))))Ahhoz lusta vagyok es tul oszinte, plusz 36 evesen ha bajom van-kommunikalok:-)))

2018. márc. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
előző: itt mi az előzmény? simán benne lesz, hogy nemet mondd, akkor is ha nem csal meg. meg akkor a jövőben ez lesz, hogy kölcsönösen elfogjàtok olvasni egymás beszélgetéseit?
2018. márc. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!