Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derítenéd ki az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítenéd ki az igazságot, ha nem akarnál odáig süllyedni, hogy nyomozgass a párod után?

Figyelt kérdés
A párom több exével és nő ismerősével csetel. Ezt tőle tudom, még a kapcsolatunk elején elmondta, hogy ő ebben semmi kivetnivalót nem talál, ezt el is fogadtam. Néha magától mesél, hogy ki kicsoda és honnan ismeri, mikről szoktak beszélgetni. Alap esetben ez egyáltalán nem zavar, én is váltok néha pár szót a volt párommal vagy férfi ismerősökkel. Ám néha észreveszem, hogy a párom úgy ír a telefonján, hogy én ne lássam, kinek ír. Mivel nem vagyok pofátlan, ilyenkor nem hajolok a telefonja fölé, hogy miről beszélget és ez egyébként is nagyon ritka, de azért furdallja az oldalamat, hogy miért kell elfordítani a telefont írás közben? Többször beszéltünk már erről, olyankor mindig azt mondja, meg kéne próbálnom jobban bízni benne. Alapjáraton bízom benne, hiszen nagyon jó a kapcsolatunk, de ez az egy dolog nem hagy nyugodni. Nem akarok odáig süllyedni, hogy nyomozgassak utána, de mivel már égettem meg magam párszor párkapcsolatok terén, szeretném elkerülni, hogy újra a saját naivságom áldozata legyek.

2018. márc. 22. 20:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont ezért nem nézek bele és pont ezért soha nem is kérném tőle, hogy mutassa meg, miket beszél másokkal. Egy okos ember, és a párom nagyon okos, szerintem mindenre felkészül. Magyarán ha van is valami olyan, kitörli a beszélgetéseket vagy elrejti. Messengeren is van titkos beszélgetés opció, bár nem tudom hogyan működik, mert sosem használtam.


Plusz ha fordított esetben az én párom azt kérné, mutassam meg az üzeneteimet, én tuti nagyon mérges lennék. Nem azért, mert titkolok bármit is, egyszerűen zavarna a bizalmatlansága.

2018. márc. 23. 06:02
 22/22 anonim ***** válasza:

hát akkor viszont nem értelek :D akkor miért nem indulsz ki magadból? ha te mérges lennél a bizalmatlanság miatt, akkor te miért engeded meg magadnak a bizalmatlanságot?

én pl. simán megengedném neki hogy belenézzen, tőlem elolvashatja az összeset, ha ahhoz van kedve.

Egyébként meg ha "csak" 8 hónapja vagytok együtt, akkora helyedben lehet nem lovalnám bele magam ebbe az egészbe. Így, bizalmatlanságban, folyamatosan azon gondolkozva hogy vajon kinek ír és micsodát, nem lehet leélni egy életet senki mellett, mert rohadtul fárasztó.

2018. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!