Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagyjam egy korrupt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyjam egy korrupt és manipulatív cég miatt? Vagy maradjak vele és várjam meg, amíg ő szakít egy egzisztenciális, szimpatikus munkatárs miatt?

Figyelt kérdés

Párom fiatal, 20-on éves, sármos és jelenleg egy német független pénzügyi cégnél "tanácsadó". Igen, sajnos az OVB-nél. Nézzetek a cég körmére, ha kíváncsiak vagytok, vajon miért is merül fel bennem a kérdés. Mióta ennél a "cégnél dolgozik" egy forintja sincs. Nem kapott fizetést sem, csupán a vizsgájára és a megjelenésére, ruházatára ment el nagyon sok pénz. A főnöke egy skizotip nőszemély (férjes), aki sajnos ahol tud, beleszól a párom magánéletébe. Késő este is nyugodtan felhívja. Dróton rángatja akár egy marionett bábut. Minden együtt töltött percünkben a "munkájával kénytelen foglalkozni". Mint kiderült egy csapatépítő italozgatás után sajnos meg is csalt engem egy új munkatársával. Fájt és még mindig fáj, de elfogadtam a történteket. Arra esküdött, hogy mindezek ellenére engem szeret, nem a másikat. Hogy csupán matt részeg volt, nem tudta mit csinál. Viszont mpost én sem tudom, mit tegyek, hogyan döntsek. Vizsgák előtt állok, nemigen érek rá energiát feltetni ebbe az őrületbe, ami a cégen belül történik. ( átverések, manipulálások, zsarolások, fizetés visszatartása) Úgy érzem, páromnak tetszenek ezek az alvilági játszmák, szívesen befolyásolja hol a kollégáit, hol pedig megpróbál engem is. Természetesen sikertelenül. Nagyon jó eredményű erettségi bizonyítvánnyal rendelkezik, jelentkezhetne egyetemre, mégis inkább ezt a céget választja. Holott, ebből nem lesz pénze. Még a szülőkkel él, ez a legnagyobb szerencséje. Viszont egyre többet stresszel miatta. Látja, hogy mennyi negatívum kötődik a céghez, hogy kezd szétesni a magánélete, de nem lép ki.

Ti mit tennétek a helyemben? Mellette állnátok, támogatnátok, (mert őszintén szeretem) vagy kilépnétek az életéből vagy pedig hagynátok, hogy döntsön a cég és közöttetek?



2018. márc. 30. 01:26
1 2 3
 11/22 Noren1989 ***** válasza:

#2-es: oda boldog-boldogtalant felvesznek. Az alvilàgi kifejezést nem hasznàlnàm egy piramisjàtékos cégre, de valóban kifogàsolható a működésük. A Wall Street farksa című film megvan, ugye? Az első feleség meddig is bírta?


No, én úgy gondolom, hogy emberünk nem véletlen vàlasztotta ezt az utat. Tetszik neki a dolog, sokàra fog ràjönni, hogy mi is az igazàn fontos.


Én felajànlanàm neki a lehetőséget, màr a megcsalàs(ok) miatt is.

2018. márc. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak viszonylag jól fizető diàkmunkàk is, ami mellett az egyetemet is be lehet fejezni.

Te dolgozol valamit, kérdező?

Tehát nem muszàj pont MLM -es cégnél kezdeni.

Érdekes, én símàn talàltam egyetem mellett (jogi egyetem) olyan korrekten fizető munkàkat, amivel az alap kiadàsaimat fedezni tudtam.

De ezt elmondhatod neki is, hogy ha ketten dolgoztok diàkmunkàban, akkor abból azèrt meg lehet élni. Ha màs nem, akkor nem teljes albérletben kell lakni, hanem koleszban, vagy tàrsbérletben. De azért két diàkmunkàból simàn összeszedhető egy kis egyszobàs / másfél szobàs panel albèrlet àra havonta.

Ha nem hajlandó megérteni, nem muszàj mellette maradni.

Én mondjuk sosem tudnék megmaradni egy műmàjer valaki mellett, az ilyen MLM-es emberkék meg 90%-ban azok, vagy azokkà válnak...

2018. márc. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
En reszben ezert is szakitottam az egyik baratommal. Nem tudok egyutt lenni olyan hulyekkel, akik elhisznek ilyesmit. Szanalmasnak ereztem.
2018. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Arrol nem is beszelve, hogy megcsalt. Mirol van itt szo? Ez egy luzer szar, aki masba martogatja a farkat es szarul banik veled. Egyeb kerdes?
2018. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

Most nem igazán értem. Akkore végülis megtudtok ebből a munkából élni? Akkor miért írtad, hogy nem kap semmi fizetést.


Ha meg nem kap miért azt válaszolod (hogy hagyja ott), hogy szükség van a pénzre. Milyen pénzre ha nem is kap?


Ez ellentmondásos..


Másrészt, lehet, hogy összejöttetek, de egy ember 1 év alatt teljesen megtud változni a környezete hatására. Ő már testileg és lelkileg is ott van.

Ha megcsalt, élvezi is ezt az életet valahol, csak még ott van neki a régi.

Szerintem idejében hagyd ott mielőtt még többet "bánt"...

Van ez így, hogy egy darabig közös az út, de aztán elválnak.


Jövőbeni terveitekre vannak KÖZÖS célok?

2018. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami olcso lejarato kampany?

Jelentem a kerdest.

2018. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon jó eredményű erettségi bizonyítvánnyal rendelkezik, jelentkezhetne egyetemre, "


Szoval neked sincs diplomad.

Miert is lehet tudni ezt mar a kerdesbol?

Luzer prolik sirama.

2018. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ennél a cégnél kistacskó koromban, de ennyire nem merültem bele, mikor 30 ezret be kellett volna fizetni valami képzésféle (nem emlékszem pontosan) címén, inkább dobbantottam, bár már a süket marketingduma betanulásánál is rezgett a léc (az ismerőseim, rokonaim elérhetőségeit is meg kellett volna adnom, hogy zaklathassák őket, anyátokat, azt). Ma is gyakran jövök el a cég előtt, azt látom, hogy a néhány parkolóhelyen ott állnak a fejesek Maseratijai, OVB-rendszámos Mercijei, Mustangjai, a többi meg gyalogol a busztól. Állandóan toborozzák a 18 éveseket, aztán a legtöbb még idejében megpattan. A barátod is jól járna, ha keresne valami értelmes munkát, esetleg törtető pszichopataként feljebb juthat itt, de normális munkával nem sok esélye van érdemleges eredményt elérni.
2018. márc. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%
#15: Az egész sztori teljesen ellentmondásos, mert csak arról szól, hogy erősítsük meg a kérdezőt, hogy dobbantson a sráctól, aki nem rak alá elég pénzt. Aztán, úgy csavarja a kérdező a sztorit, hogy ő legyen benne a szegény áldozat.
2018. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kellett törölni a válaszomat? Ha megcsalt, ne foglalkozz vele, innentől felesleges a kérdés.

És az OVB-s vesztesek akkor is baromi nevetségesek, próbálják azt mutatni, hogy ők mennyire sikeresek, aztán amikor kiderül, hogy sokkal jobban keresek náluk egy normális munkával, akkor meg majd megfulladnak az irigységben, haha

2018. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!