Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagyjam egy korrupt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagyjam egy korrupt és manipulatív cég miatt? Vagy maradjak vele és várjam meg, amíg ő szakít egy egzisztenciális, szimpatikus munkatárs miatt?

Figyelt kérdés

Párom fiatal, 20-on éves, sármos és jelenleg egy német független pénzügyi cégnél "tanácsadó". Igen, sajnos az OVB-nél. Nézzetek a cég körmére, ha kíváncsiak vagytok, vajon miért is merül fel bennem a kérdés. Mióta ennél a "cégnél dolgozik" egy forintja sincs. Nem kapott fizetést sem, csupán a vizsgájára és a megjelenésére, ruházatára ment el nagyon sok pénz. A főnöke egy skizotip nőszemély (férjes), aki sajnos ahol tud, beleszól a párom magánéletébe. Késő este is nyugodtan felhívja. Dróton rángatja akár egy marionett bábut. Minden együtt töltött percünkben a "munkájával kénytelen foglalkozni". Mint kiderült egy csapatépítő italozgatás után sajnos meg is csalt engem egy új munkatársával. Fájt és még mindig fáj, de elfogadtam a történteket. Arra esküdött, hogy mindezek ellenére engem szeret, nem a másikat. Hogy csupán matt részeg volt, nem tudta mit csinál. Viszont mpost én sem tudom, mit tegyek, hogyan döntsek. Vizsgák előtt állok, nemigen érek rá energiát feltetni ebbe az őrületbe, ami a cégen belül történik. ( átverések, manipulálások, zsarolások, fizetés visszatartása) Úgy érzem, páromnak tetszenek ezek az alvilági játszmák, szívesen befolyásolja hol a kollégáit, hol pedig megpróbál engem is. Természetesen sikertelenül. Nagyon jó eredményű erettségi bizonyítvánnyal rendelkezik, jelentkezhetne egyetemre, mégis inkább ezt a céget választja. Holott, ebből nem lesz pénze. Még a szülőkkel él, ez a legnagyobb szerencséje. Viszont egyre többet stresszel miatta. Látja, hogy mennyi negatívum kötődik a céghez, hogy kezd szétesni a magánélete, de nem lép ki.

Ti mit tennétek a helyemben? Mellette állnátok, támogatnátok, (mert őszintén szeretem) vagy kilépnétek az életéből vagy pedig hagynátok, hogy döntsön a cég és közöttetek?



2018. márc. 30. 01:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Én 16 vagyok, nem pedig huszonéves. Sokan közületek meglepően rosszmájúak. Nem értem. Ti, akik csupán kötözködni jártok fel a gyakorira, miért vagytok ott minden kérdésnél??? Bosszantó és alapvetően erkölcstelen a jellemetek. Mégis minden kérdezőt, beleértve engem is ledegradáltok, megvádoltok hiteltelenséggel, hazudozónak kiáltotok ki, holott fogalmatok sincsen semmiféle háttér információról. Köszönöm, ismét bebizonyítottátok, kedves megkeseredett magyar emberkék, hogy a nemzetünk mennyire is farkasa önmagának!


A hasznos válaszokat adó személyeknek nagyon köszönöm a tanácsadást! Miattatok érdemes kérdezni itt, ahová az ember tanácsadás/tanácskérés céljából látogat el.

2018. márc. 31. 07:22
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ovb-nél tipikusan manipulálható végzettség nélküli fiatalokat kerrsnek. Azoknak van ismerettségi hálója ahol ha gerinctelen a gyerek akkor barátokat vesz hülyére majd az ő befektetett pénzüknek egy részét megkapja....


Akinek van esze nem is kezd velük, de sok ilyen "tanácsadó" cég van...


Gyakorlatilag ez egy piramisjáték.


Ebből nektek sose lesz pénzetek. Csak kiadásotok.


Ha valoban okos gyerek ezt be kell látnia. Ha nem akkor a magad érdekében otthagyod mielőtt több is elmegy erre. Ezzel neki is szívességet teszel ha magától nem akar kilépni. Talán egy ilyen pofon helyrerakja, talán nem.


Ezerszer jobb valós diákmunkák is vannak ennél, ahol nem kell hülyére hajtsa magát és nem is rakodómunkás.


Inkább az egyetemet fejezzétek be. Ezeket a cégeket, ovb, zepter...akármilyen mlm vagy piramisjáték meg kerüljétek.


Szebb jövőt!

2018. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!