Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nagyon durván veszekszik velem, mert nem tudok főzni?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon nagyon sokat dolgozok, örülök ha hazaesek, nemhogy még bevásároljak, megfőzzek, eltakarítsak, stb. Mirelit meg ilyen egyszerűbb kajákat meg tudok csinálni, de mivel a párom állandóan nyavajgott (most nem kívánja, jaj miért ezt főztem megint, jaj nem tudja hogy mit enne, találjam én ki aztán meg nem eszi meg, stb), így maximálisan elment a kedvem a főzéstől. Egyébként is van más dolgom, mert én csinálom a házimunkát.


A páromat viszont ez már nagyon durva szinten zavarja. A múltkor hazajött és tiszta idegbeteg módon kifakadt, hogy minden férfiismerőse arról beszélget, hogy az asszony mit főz, főzött vagy fog főzni, és mindenki rajta röhög, mert én meg nem főzök. Hát mondtam neki, hogy nálunk anyám se főzött soha, úgy nőttem fel én is, hogy ettem amit találtam, de főleg kész ételeket vettem, mégsem váltak el meg soha nem volt emiatt cirkusz köztük. Erre kifakadt, hogy én milyen anya leszek, mit fogok átadni a gyereknek, mérgében a falhoz vágta a táskáját, felborította a széket meg mindent, ami az útjába kerül, majd "lebszta" magát a tévé elé...


Nektek mi a véleményetek? Tényleg ekkora bűn, ha nem főz a nő?


2018. márc. 30. 22:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
21%

Esti kamukérdés, az indulatok felkorbácsolására :D


De ha már itt vagyok, ilyen esetben a nő komplett idióta, és eljátssza mennyire sajnálnom kellene őt. Miért is? Önként és dalolva együtt van valakivel, aki mindenért veszekszik vele. Ilyenkor szokták azt mondani, hogy "de nem volt ilyen", csak hát a hülyék a túloldalon vannak. Olyan nincs, hogy valaki kedves, normális partner, majd egyszer csak azért kezd el kiabálni, csapkodni, mert nem olyan kaja van otthon, amilyet szeret.


A főzésről meg. Egy nőnek illik feltalálnia magát a konyhában. Ha valakinek nem tetszik ez a szereposztás, az mástól se várjon el semmit és ne legyenek igényei a férfiakkal szemben.

2018. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudok főzni, paprikás csirke, rántott hús, stb, ezeket meg tudom csinálni! De azt, hogy hazaesek este 6-ra és arra nincs 1 órám, hogy leüljek és nézzek ki a fejemből a fáradtságtól, az nem megy! A párom műszakol, van amikor hamarabb otthon van mint én, vagy tovább maradhat otthon, de ő nem látja meg a munkát otthon... Arra nem képes, hogy a kiteregetett és megszáradt ruhák közül legalább a sajátjait elpakolja... A hűtőt se tölti fel, ha valami elfogy nem szól, mert minek szóljon, nekem kéne tisztában lenni vele mi van a hűtőben. Ha főzök, a 2. nap még talán megeszi, de 3. napon már semmit nem eszik meg mert megunja. Nekem ez meg nem fér bele, hogy kétnaponta főzőcskézzek, menjek el bevásárolni, takarítsak el, csillogjon a lakás, és persze ne hanyagoljam el a külsőm se. Kifőzdés kajákat nem eszi meg, mert nem ízlik neki semmi.
2018. márc. 30. 22:59
 13/33 anonim ***** válasza:
28%

Az élet nagy kérdése, ki végezze a házi munkát. Kis szervezés, kis rutin és megy:)

A párom két munkahely mellett, lazán elvégzi.

2018. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd el. Ennyi.
2018. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
96%

Hát, ne várd meg hogy adjon egy pofont, ököllel.

Persze ha csak nem troll vagy.

2018. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Valahogy rém rossz a háztartás szervezése nálatok. Bevásárolni rendszeres időközönként érdemes. Kb.megtervezed, 1-2 hétre előre, miket akarsz (vagy akartok) főzni, és azokhoz bevásároltok. Teljesen agyament dolog 2 naponta boltba rohangálni. A házimunkát osszátok fel. Legyenek meg a barátod fix feladatai. A háztartás vezetést senki nem az anyatejjel szívja magába. Mindenki megtanulja. Jó esetben a szüleitől. Ha nem tanulod meg, akkor nem látod át, mikor mit kell csinálni. Tanítsd meg a barátodat a háztartás vezetésre. Mert nem tudja, nem látja át. Ha nem partner ebben, nem csinálja, amit megbeszéltetek, akkor meg hagyd el.
2018. márc. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
És ha annyira hisztizik akkor miért nem főz a kedves párod?Ugyanúgy ő is megtanulhat főzni nem?És ő mit fog átadni a gyerekeinek az idiótaságot pfff
2018. márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#10: És látod... Ennek a sok szerencsétlen kaját sem csináló férfinak bármikor jut nő.


#11-el értek egyet. Vicc, hogy sajnálnom kéne azt, aki választ egy egyértelműen rossz társat maga mellé.

2018. márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!
2018. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%
Idáig nem jutunk el. Első ilyen megnyilvánulásra kivágom. Aki nem látja el magát, az menjen haza anyucihoz.
2018. márc. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!